OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 32.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1940.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jahrhundertwende, 1. Der Aufbruch in die Moderne 1880-1930
Rowohlt, 1990.
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pozdrav ze Chval, 1931 - 1936 (Křesťanská služba) (výchova, vzdělávání, sirotčinec Chvaly)
Pozdrav ze Chval. Orgán "Křesťanské služby" pro práci mezi sirotky ve Chvalech a ve Svaljavě. Ročník..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Rok do kapsy
Ondřej Müller , Irena Tatíčková
Vydal Albatros, nakladatelství,a.s., Praha 2003. Obálka Václav Rytina. Ilustrace Petr Urban. První vydání. Počet stran 630. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše nynější krise...
Masaryk, T. G.
...pád strany Staročeské a počátkové směrů nových. OBrož., Praha, Nákladem "Času", 1895, 8°. Obě str..
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Boje a směry českého studentstva na sklonku minulého a na počátku našeho století [studentstvo]
F.Červinka
UK, Praha 1962.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce zašpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 52.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1940.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kocourkovští učitelé se zpovídají
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, 123 stran s foto přílohami.
Stav dobrý, obálka je odřená a potrhaná. Některé složky uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Receptář modeláře (Knižnice Svazarmu, svazek 41.)
Vladimír Procházka
Naše vojsko, Praha 1968. Původní brož, 8°, 237 stran. Lehce zašpiněno a odřeno, dobrý stav (viz foto..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
165 let PTP. Průmysl trvanlivého pečiva Lovosice (historie, fotografie, reklama - normalizace)
Průmysl trvanlivého pečiva Lovosice
Vytiskla Polygrafia v Sadské, 1970. Publikace s fotografiemi na silnějším papíře s kroužkovou vazbou, 14 x 21 cm, asi 15 listů.
Velmi dobrý stav, fotografie jsou lehce zkroucené, asi na dvou místech mírně zašpiněno; viz foto.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sup,koza,vlk - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo L/6 Josef Lada/Sup,koza,vlk Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 297x229 mm Lada J..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Soukromá sbírka fotografií (aukce)
Brožovaná, rozměry: 18 x 30 cm, stran 72.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Schichtův kalendář 1928
Sešit, stran 64, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze ušpiněná a lehce odřená obálka i hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Diplomová práce: Zpracování a obhajoba
Václav Liška
Ivo Ulrych - Růžičkův statek 2005. Původní brož, 8°, 123 stran.  ..
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Její první ples. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Duvivier, hrají H. Baur, M. Bellová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Poštovní holub - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo L/19 Josef Lada/Poštovní holub Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 265x205 mm Lad..
Velmi dobrý stav, čára pastelkou.
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
 
Valentinská © 2021