OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lebenswelt und soziale Probleme
Campus Verlag, Frankfurt/New York 1981.
Stav dobrý; obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přítel mé ženy. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Riemann, hrají P. Hörbiger, L. Dagoverová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Revue Fotografie 75. Ročník XIX. Číslo 3. (časopis, mj. Edward Weston, jeho styl a souvislosti; Portrét americké chudiny; Fotografie Petra Sirotka z Nepálu)
Daniela Mrázková (red.)
Orbis, Praha 1975. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Špalíček her [společenské hry pro děti i dospělé - deskové, v přírodě, na hřišti, s kostkami, kartami atd.]
Miloš Zapletal
Původní pevná vazba, první vydání, 357 stran. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, přední desky se uvolňují od vazby. Lehce zažlutlé okraje stránek.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Její jasnost prodavačka. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie K. Hartl, hrají L. Haidová, W. Forst)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Román lékaře. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Alten, hrají K. Hornová, T. Loos)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nová Voigtländer - Brillant (fotokomora)
Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na titulním listu je razítko elektra, leták je podélně přehnutý. Uvnitř je poznámka pastelkou propiskou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Z historie jazzu. Program Pražského filmového klub.
film, kino
Prospekt, který informoval diváky kina o nově uváděných představeních. Klubová tiskovina spojen..
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Stanovy Hospodářského družstva západu král. Českého v Plzni (Plzeň)
Sešit, rozměry: 10 x 16,5 cm, stran 20.
Stav dobrý, mírně ušpiněná obálka se skvrnkami, v textu je podtrháváno a vpisky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Staropražské sluneční hodiny
Bedřich Polák
Academia, Praha 1986. Původní brož, 8°, 75 stran s obrazovou přílohou
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Korálová princezna. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie V. Janson, hrají I. Rina, I. Petrovič)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Honba za tatínkem. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie N. Taurog, hrají D. Durbinová, H. Marshall)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Společnost přátel Lužice v Praze
Vladimír Změškal
Pouze přeložené složky, stran 8, rozměry: 12 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Činoherní studio. Scéna státního divadla ZN, Ústí nad Labem
Sešit, rozměry: 20 x 20,5 cm, stran 120.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kohout plaší smrt. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Vladimír Čech, hrají K. Höger, J. Tříska)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 60. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kalendář 1941. Havelka a Mész
Rozměry: 18 x 23 cm
Stav velmi dobrý
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
 
Valentinská © 2021