OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hodinový a roční kalendář 1958
Brožovaná, strany nečíslovány, rozměry: 8,5 x 13 cm.
Stav velmi dobrý. Místy je vyplněno tužkou a propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Commedia dell´ arte (Divadlo na provázku)
Sešit, rozměry: 19,5 x 19,5 cm, stran 20.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Kohout plaší smrt. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Vladimír Čech, hrají K. Höger, J. Tříska)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 60. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kalendář 1940. Havelka a Mész
Rozměry: 18 x 23 cm
Stav velmi dobrý
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Pouť mladých Čechů výstavou (Jubilejní zemská výstava v Praze 1891, Výstaviště, katalog, průvodce, mj. V průmyslovém paláci, Slovanští hosté, Večerní besedy)
Vilma Sokolová
Jos. R. Vilímek, Praha 1891. Poloplátěná slepá převazba, menší 4°, 69 stran s množstvím obrázků a fo..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Když ženy mlčí. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie B. Kirchhoff, hrají J. Heesters, J. Knotcková)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Lidé! Zvířata! Sensace! Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie H. Piel, hrají H. Piel, R. Ewelerová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Evropský literární klub
Jindřich Štyrský, Cyril Bouda
Sešit, stran 15, rozměry: 11 x 15 cm.
Výborný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Paleta lásky. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Josef Mach, hrají P. Kostka, E. Cupák)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 70. letech, ..
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
100 let Karla Poláčka
Okresní knihovna v Rychnově nad Kněžnou, 1992.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Poutník (podpis J. B. Foerster)
J. B. Foerster (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 18,5 x 23 cm, stran 415
Dobrý stav, hřbet je lehce odřený, zkosený a natržený. Přední desky se uvolňují od vazby, jinak je uvnitř stav pěkný. Podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
S novým vybavením za novými zážitky (průvodce, táboření, sport, turistika, mj. lodě, vařič, fotoaparát, moped)
Praktický průvodce věcí pro sport, táboření a turistiku. Stran 20. Původní brož. Stav pěkný. ..
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pařížská modelka. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie H. Koster, hrají D. Darrieuxová, D. Fairbanks ml.)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav, na 2.str.protržená díra cca 3 cm.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Já nejsem vinna. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie R. Richebé, hrají M. Devalová, J. Worms)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výroční zpráva České okresní péče o mládež v Teplicích-Šanově za rok 1937
Sešit, rozměry: 15 x 22 cm, stran 36 + 10 stran dobových reklam.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ledoví muži. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Vladimír Sís, hrají R. Hrušínský, L. Hermanová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo v 60. letech, obsah..
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021