OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Klikni si...
Vladimír Jiránek
Mladá fronta, 2007.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Průvodce organisovaného učitele (sborník, školství, mj. O kulturním programu učitelstva, Stanovy učitelských jednot; Idea organisační)
Josef Černý (ed.)
Nákladem ZÚS, Praha 1906. Původní celoplátěná vazba se stříbřením, 8°, 424 stran. Desky lehce odřené..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Oidipus - Antigone (divadelní program - Divadlo za branou)
Sofokles
Sešit, stran 20, rozměry: 20 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
M. Prokop z Plzně (husitství)
Prokeš, Jaroslav
Příspěvek k vývoji konservativní strany husitské. Husitský archiv III. Praha, Společnost Husova muse..
Velmi pěkný stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Šel básník chudě do světa (Nobelova cena pro Jaroslava Seiferta / Jaroslav Seifert, vzpomínky na něj)
František Janouch
Český spisovatel, Praha 1995. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm. Vydání první, stran 356.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kinorevue - filmový týdeník.  Číslo 44.
film, kino
Průmyslová tiskárna, Praha 1940.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dům na křižovatce. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie B. Dearden, hrají M. Johns, T. Walls)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Budování státu
Ferdinand Peroutka
Vydalo nakladatelství Lidové noviny, Praha 1998. Stran 444. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zázrační zahradníci (nakladatelství Orbis - reklama, leták)
Orbis
Reklamní leták pražského nakladatelství Orbis nabízí knihu Zázrační zahradníci z roku 1939. Oboustr..
Rozměr 15 x 21 cm (složený). Velmi dobrý stav, mírně roztřepené boční okraje; viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Gratulační přání A. Vakrčkovi k 50. narozeninám (Umělecká vazba kůže - celokožená, luxusní) - Alois Vakrčka (vazač, knihař)
Celokožená vazba - převázána provázkem - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 22 x 31,5 cm.
Výborný stav.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Myslivec na koni  HOL
Lada, Josef
cislo L/4 Josef Lada/Myslivec na koni Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 297x229 mm La..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Technické triky ve fotografii [fotografie, fotografování]
Alfred Ullmann
Vydalo SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1979. Vydání první, stran 160. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 15x22 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Adressář zahraničních Čechů (Adresář zahraničních Čechů) / O české řeči úřední
Jaroslav Španihel / Josef Herold
Převabza, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé a asi tři v horní části mírně natržené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Do světa , časopis 1898/1899
Vydav. F.Topič, Praha.
Dobrý stav (viz foto).
800Kč
Bez daně: 800Kč
Svatba. Wedding design (příručka, móda, design)
Markéta Fryčová
Pardubice, BATEAU LAVOIR 2014, s. 165.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nejnovější pravidla hry rummy (Karty, návod)
N. I. Buk
V. opravené vydání. Původní brož, 12°, 7 stran. Pěkný stav (viz foto)! ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021