OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Orbis Pictus aneb Brána do světa tvořivé lidské fantazie
Petr Nikl
Vydal Wald Press, Praha 2008. Původní pevná vazba, 26x24 cm, 138 stran, velmi bohatý obrazový materiál.
Velmi pěkný stav (viz foto).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Předvoj, ročník V., číslo 5/1923 (Dělnická mládež) - časopis, noviny,1. republika
Ferdinand Franz (red.)
Přehnuté složky, strany 62-75, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Revue Fotografie 75. Ročník XIX. Číslo 4. (časopis, mj. Taras Kuščynskyj - enfant terrible československé fotografie, Ženská otázka, Akty Viery Slávikové)
Daniela Mrázková (red.)
Vydal Orbis, Praha 1975. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. ..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Episoda. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina.(režie Walter Reisch, hrají P. Wesselá, K. L. Diehl)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pěstitelé strachu a válečné psychosy. Otázka atomové energie
Sešit, stran 41, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé, místy je v textu zatrženo tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svědectví. Jmenný a věcný rejstřík. Ročníky 1956-1987 (čísla 1-80) - exil
Ilja Kuneš
Brožovaná, stran 332. Rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
"Kladno minulé a budoucí" Sborník z mezioborové konference
Občanské sdružení Arteum, Kladno 2005.
Dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pexeso (Dopravní podnik hlavního města Prahy)
Pexeso je vložené do krabičky, 10,5 x 10,5 cm
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lidé v hotelu. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Edmund Goulding, hrají G. Garbo. J. Barrymore)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stanovy České společnosti přátel drobné plastiky
Sešit, rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 20.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ruská otázka. Filmová okénka - list náročného filmového diváka. Ročník I, číslo 7.
film, kino
Československé filmové nakladatelství, Praha 1948.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Bedeutung der Elbe für die böhmisch-sächsischen Kontakte in der Latenezeit
Vladimír Salač
Germania 1998.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Velké naděje. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie David Lean, hrají J. Mills, V. Hobson)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Burgmannův kalendář - Podmokly 1927 - Příruční kniha pro továrníky, závodní úředníky, strojníky a montéry
Burgmann
Příruční kniha pro továrníky, závodní úředníky, strojníky a montéry, obsahující zákony, naříení., ja..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Revue Fotografie 76. Ročník XX. Číslo 4. (časopis, mj. Fotoreportér Caj Bremer; Charles Harbutt; J. Jeníček; fotografie - J. Jeníček, K. Heckel, J. Čejka, J. Anděl)
Daniela Mrázková (red.)
Praha 1976. Čtvrtletník pro fotografickou tvorbu. Revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( v..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021