OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zloděj z Bagdadu. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie L. Berger a M. Powell, hrají J. Duprez, J. Justin)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav, titulní i zadní strana lehce počmárána tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stará garda
H.Glos, P.Vizina
Argo, 2016.
Stav velmi dobrý (viz obr.)
350Kč
Bez daně: 350Kč
Posledních padesát let české práce dějepisné. Soubor zpráv Jaroslava Golla o české literatuře historické (literatura a dějiny, historiografie)
...Soubor zpráv Jaroslava Golla o české literatuře historické vydaných v "Revue historique" v letech..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mšice,mravenec  - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo L/14 Josef Lada/Mšice,mravenec Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 265x205 mm Lad..
 
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Revolver Revue 49/1995
Terezie Pokorná (red.)
Brožovaná, stran 344, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, na obálce je nálepka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Fotografie (aukce)
Brožovaná, rozměry: 18 x 30 cm, stran 100.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Konvoj. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie P. Tennyson, hrají C. Brook, J. Clements)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Průvodce organisovaného učitele
Josef Černý (ed.)
Původní celoplátěná vazba se stříbřením, rozměry: 13 x 21 cm, 424 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na první straně je podpis původního majitele.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Předvoj, ročník VI., číslo 3/1936 (Dělnická mládež) - časopis, noviny,1. republika
L. Vaverka (red.)
Přehnuté složky, strany 41-64, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Pekelná loď. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie D. R. Lederman, hrají G. Bancroft, A. Sothernová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Potápník - Josef Lada zinkografie 30. léta HOL
Lada, Josef
cislo L/27 Josef Lada/Potápník Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 265x205 mm Lada Jose..
 
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Hutnická ročenka 1982
kolektiv autorů
Původní celoplátěná vazba, stran 587. Rozměry: 11,5 x 15 cm.
Stav velmi dobrý, knižní blok vevázán obráceně. V dolní části několika stránek je malá hnědí skvrnka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Skauting, komplet č. 1-12/1969 a Junácký činovník č.1-8/1970
Mladá fronta, Praha.
Dobrý stav, hřbet desek vyšisovaný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Výlet do Němec. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie B.Dewrden a W. Hay, hrají W. Hay, A. Terth)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021