OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Padá, padá noc
Iva Ouhrabková, Ivana Vykypělová
Sdružení pro veletrhy dětské knihy ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou za laskavé podpory Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky roku 2009 ve spolupráci se Spaciem, o.p. s.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dopisy Olze [Václav Havel - Olga Havlová - korespondence 1979-1982]
Václav Havel
Vydalo nakladatelství Atlantis, Brno 1990. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 400 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stručné vychovatelství (edice: Urbánkova bibliotéka paedagogická, sv. 160) (výchova a vzdělávání, pedagogika, mj. O vychování  tělesném, O vychování duševním)
Alois Schlesinger
Druhé, rozšířené a přepracované vydání. Fr. A. Urbánek, Praha 1899. Urbánkova bibliotéka paedagogick..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Valčík pro tebe. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Zoch, hrají L. Graveure, K. Hornová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Liška a tetřev  HOL
Lada, Josef
cislo L/31 Josef Lada/Liška a tetřev Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 297x229 mm Lad..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Chvalovského ročenka 1935 (Praha, Smíchov)
Brožovaná, rozměry: 18 x 24 cm, stran 96 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, odřená a pomačkaná. Hřbet je v horní i dolní části se ztrátou. Titulní list je počmáraný tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Věrný Džulbars. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie V. Šnejderov, hrají N. Čerkasov, N. Gicerot)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pro každého něco (XXXI. Zinkova knižní aukce)
Bohumír Lifka, Karel Zink
Brožovaná s původní obálkou, stran 59, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a na okrajích otřepená, na okraji textu jsou poznámky tužkou a pastelkou
100Kč
Bez daně: 100Kč
Staré vysvědčení (1912)
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 21 x 34 cm
Stav velmi dobrý - přehnuto
120Kč
Bez daně: 120Kč
Členská knížka (záložna Čakovice, protektorát)
Původní členská knížka Živnostensko-občanské záložny v Čakovicích. Malá 8°, cca 15 stran. Částečně v..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kuna,kůn,vlk  HOL
Lada, Josef
cislo L/39 Josef Lada/Kuna,kůn,vlk Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 297x229 mm Lada ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Panovníci na českém trůně (omalovánky)
Martin Víšek
Filip Trend, 1998. Sešit, rozměry: 21,5 x 30 cm, stran 53
Výborný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Noviny
K. Hoch
F. Topič, Praha, nedatováno. Edice Duch a svět, sv. I. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 8..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Opravdový gentleman (tradice - noblesa - styl - móda pro muže)
Bernhard Roetzel
Vydalo nakl. Slovart, 2004. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 22,5 x 26 cm, 357 stran, bohatý obrazový materiál.
Velmi dobrý stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Liška s košíkem  HOL
lada, Josef
cislo L/46 Josef Lada/Liška s košíkem Barevná zinkografie z 30.let 20.století, rozmery 297x229 mm La..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021