OSTATNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sešit, stran 16, rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 161-240.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Olomouc, 1935.
Slušný stav, vazba uvolněná, kraje stránek otřepené, desky odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, stran cca 42, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje obálky
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala Nár. knihovna České republiky.- Slovanská knihovna, Praha 2015.
Výborný stav(viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
UK Praha, 2005. Původní pevná vazba; rozměry: 17 x 25 cm; 417 stran.
Výborný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1979. Odborná revue výtvarné fotografie. Ročník XXIII. číslo 3. Stran 84...
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba, 527 stran, 147 obrázků, 141 tabulek. Rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, podpis původního majitele.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
List, rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý, na přední straně jsou malé hnědé skvrnky, zadní část je popsána propiskou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Svaz čs. skladatelů, Praha.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, stran 7 - včetně vyobrazení, rozměry: 27 x 20 cm.
Stav dobrý, prospekt je svisle přeložený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, stran cca 44, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, na několika místech jsou vpisky tužkou
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vyd. XProduction, Brno 2024. Pevná vazba, formát A4, 4°, 562 stran, 715 barevných vyobrazení, text v angličtině.
Výborný stav, nová kniha.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Nakladatelství Orbis Praha 1981. Odborná revue výtvarné fotografie. Stran 84. Stav pěkný( viz obr.)...
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní zdobená celoplátěná vazba, rozměry: 10,5 x 16,5 cm, 240 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet. Signaturní razítko.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
List, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk





![Na trnitých cestách života a tvorby(sborník, František Kautman a jeho dílo, mj. F.Kautman - Šedesát let po stopách Franze Kafky [Kafka], Učit se od Dostojevského; J. Opat - T. G. Masaryk) Na trnitých cestách života a tvorby(sborník, František Kautman a jeho dílo, mj. F.Kautman - Šedesát let po stopách Franze Kafky [Kafka], Učit se od Dostojevského; J. Opat - T. G. Masaryk)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485479-na-trnitych-cestach-zivot-14812224731-1024x1024.jpg)
![Romantismus a romantismy [období romantismu v literatuře, Poe, Mácha a mnoho dalších] Romantismus a romantismy [období romantismu v literatuře, Poe, Mácha a mnoho dalších]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731185-romantismus-a-romantismy--17332384471-1024x1024.jpg)







