OSTATNÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přístav štěstí. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie F. Wysbar, hrají H. George, H.von Cleve)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Revolver Revue 15/1990
Jáchym Topol (red.)
Brožovaná, stran 303, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1933-34, XIII.
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 326. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na titulním listu je signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dělnická ročenka na rok 1946 (kalendář)
Zikmund Skyba
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry:19 x 25 cm. Stran 136
Velmi dobrý stav, lehce otřepená obálka, přední část obálky je utržená od hřbetu, lehce zažloutlé okraje stránek
150Kč
Bez daně: 150Kč
České dějiny (doba předbělohorská) Kniha I., díl II. [ česká renesance, Ferdinand I. Habsburský, král, města a šlechta v 16. století]
Josef Janáček
Vydala Academia, Praha 1984. První vydání, 360 stran, 88 příloh, 90 obrázků. Rozměry: 18 x 25 cm. Původní celoplátění vazba s obálkou.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Černá sobota. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Miroslav Hubáček, hrají R. Deyl, Z. Dítě)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Obsahuje informace o film..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kulturní listy litoměřického okresu 1985 (Litoměřice)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, stran 28 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je v horní části natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
U zlatého anděla. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie H. Deppe, hrají R. Richterová, S. Lannerová)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Revolver Revue 28/1995
Terezie Pokorná (red.)
Brožovaná, stran 336, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav. Některé složky jsou uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ročenka československých prefesorů, školní rok 1923-24
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 159. Rozměry: 11 x 16 cm.
Velmi dobrý stav. Na hřbetu je nálepka, na titulním listu signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Klíč našich ryb, obojživelníků a plazů (ryby, plazy, hadi, obojživelníci)
Sergěj Hrabě a kol.
Vydání první, stran 352. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé desky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Letadlo bez pilota. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie L. Landers, hrají S. Eilersová, R. Armstrong)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Takoví jsou muži. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie A.M.Rabenalt, hrají H. Feilerová, H.Olden)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021