CIZOJAZYČNÉ KNIHY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
A Wiser World  ["Moudřejší svět", politologie, mezinárodní vztahy, globalizace, vzájemná závislost států, politika míru, mediace]
Bonsdorff, Göran von
Esbo: Schildts Förlag Ab 2003.
Pěkný stav. Desky jen nepatrně odřené, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Climate Impact Assessment. Studies of the Interaction of Climate and Scoiety [životní prostředí, ekologie, klimatologie, vliv společnosti na změny klimatu]
Kates, Robert W. - Ausubel, Jesse H. - Berberian, Mimi (eds.
= SCOPE; 27. Chichester - New York – Brisbane – Toronto – Singapore: Johin Wiley & Sons 1987. Reprinted July 1987.
Pěkný stav. Desky vpředu jen lehce poškrábané, uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
The Greenhouse Effect Climatic Change, and Ecosystems  [životní prostředí, ekologie, klimatologie, změny klimatu, skleníkový efekt a vliv na ekosystémy]
Warrick, Richard A. - Bolin, Bert – Döös, Bo R. - Jäger, Jil
= SCOPE; 29. Chichester - New York – Brisbane – Toronto – Singapore: Johin Wiley & Sons 1991. Reprinted March 1991.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Martin Janecký [ANGLICKÁ VERZE, sklo, sochařství]
Kundračíková, Barbora (ed.)
Prague: KANT Publishing House 2025, laminovaná kartonová vazba s černou ořízkou, 279 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (25 x 31,5 cm), jazyk: anglicky
nová, výborný stav
1 890Kč
Bez daně: 1 890Kč
Ehrenmal des unsterblichen deutschen Soldaten. 1. svazek [němečtí bojovníci]
München: Verlag Justin Moser, rok vydání neuveden. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, barevnou horní ořízkou a frontispisem, XII+490 stran psaných frakturou s částečně ba
hřbet jen lehce odřený, na ořízce a titulním listu hnědé skvrnky, jinak ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Ateliér radostné tvorby = Atelier of Joyful Creativity in Prague [art brut, umění]
Drábek, Vladimír - Typlt, Jaromír
Praha: Karel Kerlický - KANT 2026, laminovaná kartonová vazba, 253 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (21,5 x 27 cm)
nová, výborný stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Italia e Boemia nella cornice del Rinascimento europeo [humanismus a renesance, italský vliv na české umění a kulturu 15. a 16. století]
Graciotti, Sante (ed.)
= Civilta Veneziana Studi; 49. Firenze: Leo S. Olschki, 1999.
Velmi dobrý stav. Horní okraj hřbetu a vnitřní roh předních desek, přebalu i horní okraj předsádky otlačený, uvnitř zcela v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Ernste und heitere Erinnerungen eines Ordonnanzoffiziers im Jahre 1870/1871 [německo-francouzská válka]
Tanera, Carl
München: C.H.Beck'sche Verlagsbuchhandlung 1896. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, zdobenou předsádkou a ořízkou, 464 stran psaných frakturou s četn
desky a hrany desek odřené, na některých stranách drobné skvrny, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Krieg und Frieden. Ernstes und Heiteres [německo-francouzská válka]
Tanera, Carl
Berlin: Richard Eckstein Nachf. (H. Krüger) 1900. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, zdobenou ořízkou a předsádkou, 852 stran psaných frakturou s četnými černo
hřbet natržený, desky odřené, ořízka zašpiněná, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Fusion: The Energy of the Universe [jaderná / nukleární fúze, jaderná energie, využití jaderné fúze jako zdroje energie - výzkum, jaderné fúzní reaktory]
McCracken, Garry - Stott, Peter
Amsterdam - Boston - Oxford etc.: Academic Press, an imprint of Elsevier 2013. Second Edition.
Velmi pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die Siyāqat-Schrift in der türkischen Finanzverwaltung, 2. svazky [Turecko, finance]
Fekete, L.
Budapest: Akadémiai kiadó 1955. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a obrázkem na deskách, 1. svazek 910 stran, 2. svazek nečíslován, 4° (18 x 24,5 cm)
hřbet vybledlý, jinak bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Die Orientreise des Kronprinzen Rudolf [cesta do Orientu]
Wien: Verlagsbuchhandlung von Franz Bondy 1882. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, XXIII+613 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 4° (16 x 22 cm)
hřbet potrhaný, desky a hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Dokumente des Sozialismus. Hefte für Geschichte, Urkunden und Bibliographie des Sozialismus; V. Band, 1.-12. Heft, 1905 [socialismus]
Bernstein, Eduard (ed.)
Berlin: Verlag der Sozialistischen Monatshefte G.m.b.H. 1905. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, 568 stran, 4° (16,5 x 23,5 cm)
knihov. exemplář, hřbet trochu vybledlý, desky a hrany desek lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Der deutsch-französische Krieg 1870/71 1. svazek [německo-francouzská válka]
Scheibert, J.
Berlin: Verlag von W. Pauli´s Nachfolger (H. Jerosch) 1895. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, zdobenou ořízkou a předsádkou a frontispisem, 696 stra
desky lehce odřené, listy trochu zahnědlé, jinak v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die Neue Zeit. Revue des geistigen und öffentlichen Lebens; Zweiter Band, 17. Jahrgang 1899 [německá soc. demokracie]
Kautsky, Karl (ed.)
Stuttgart: Verlag von J. H. W. Dietz Nachf. (G.m b.H.) 1899. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 864 stran psaných frakturou, 4° (16 x 23,5 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek odřené, přední deska téměř odtržená, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Die Kommunistische Internationale; VIII. Jahrgang 1927, Heft 28 [komunismus]
Hamburg - Berlin: Verlag Carl Hoym Nachf. Louis Cahnbley 1927. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, vevázaná pův. obálka, strany 1342-1386, 4° (16 x 23,5 cm)
knihov. exemplář, obálka lehce zahnědlá, jinak ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021