CIZOJAZYČNÉ KNIHY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1888. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VI+837 stran, 4° (14 x 21,5 cm)
knihov. exemplář, hrany desek lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Paris: Les arts et le livre 1927, luxusní soukromá celokožená vazba se zlacením, zdobené předsádky, zlacená horní ořízka, "exemplaire sur Papier de Rives No 172" (z 925), 197 stran, velké 8°
zevně nepatrně odřená, exlibris na přídeští, jinak čistá, celkově výborný stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1889. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, V+807 stran, 4° (14 x 21,5 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek lehce odřené, na patitulním listu menší skvrny, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Paris: Publications Chitra 1928, č. 964 z celkového poštu 2 800 číslovaných výtisků; pův. brož. (interimní vazba), 504 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
zevně nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1906. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, IV+783 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, hrany desek lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1910. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VII+794 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, hrany desek lehce odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Leipzig: Verlag von Duncker & Humblot 1886. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, IV+319 stran psaných frakturou, 4° (15 x 22 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek odřené, na patitulním a titulním listu drobné hnědé skvrny, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Wien: Manz´sche k. u. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1898. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na předsádce s malým štítkem knihkupectví
knihov. exemplář, desky a hrany desek odřené, listy na okrajích lehce zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Wien: Manz´sche k. u. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1915. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na předsádce s malým štítkem knihkupectví
knihov. exemplář, desky a hrany desek odřené, zadní předsádka lehce zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Paris - London: Hachette - Macmillan & Co. 1926, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, CLVIII+610 stran+skládané barevné mapy a plány, 12° (11 x 15,5 cm)
zadní deska ušpiněná, nepatrně odřený, ořízka a u vazby s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Zur Osteologie der Lappen. 1. + 2. Band [antropologie, osteologie, Laponci / Sámové, severní Evropa]
= Instituttet for Sammenlignende Kulturforskning, Serie B: Skrifter XVIII 1 + XVIII 2. Oslo: H. Aschehoug & Co. (W. Nygaard) 1935 u. 1931.
Bývalý knihovní exemplář, oba svazky na deskách trochu zašpiněné a na horních rozích s bílými skvrnami, hrany desek odřené, okraje stran s textem jsou vzhledem ke stáří zažloutlé, jinak uvnitř pěkně z
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
= Instituttet for Sammenlignende Kulturforskning, XVIII 3. Oslo: H. Aschehoug & Co. (W. Nygaard) 1945. Laboratory Assistants Sara Morch, Alf Soderholm.
Bývalý knihovní exemplář, desky jen nepatrně odřené, uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi pěkný stav.
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Litoměřice, ELT-publishing 2025, s. 234.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Wien: Selbstverlag von Gustav Mändl 1893. Pův. reliéfní vazba s barevnou ořízkou a zdobenou předsádkou, nečíslováno, malé 12° (8 x 11,5 cm)
desky a předsádka lehce odřené, listy trochu zahnědlé, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Leipzig und Crimmitschau: Verlag von Gustav Gräbner kolem r. 1912. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a zdobenou předsádkou, 124 stran psaných frakturou s černo
desky zašpiněné, hrany desek odřené, mezi deskami a knižním blokem prasklá vazba, poznámky tužkou na předsádce, některé listy uvolněné, skvrny na listech, jinak v použitelném stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Gütersloh: Verlag C. Bertelsmann 1942. Pův. poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 356 stran psaných frakturou s černobílými obr., 8° (12 x 19 cm)
hřbet natržený, desky zašpiněné, na ořízce, předsádce a některých listech hnědé skvrny, jinak v uspokojivém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 12673 až 12688 z 12871 (805 stránek)
Zákazníci sk

![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Vierundvierzigster Band, Jahrgang 1888 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Vierundvierzigster Band, Jahrgang 1888 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768075-zeitschrift-fur-die-gesam-17794533341-1024x1024.jpg)
![Genitrix. 19 Lithographies de Paulette Humbert [= Les prix littéraires; 8] [bibliofilie, grafika, francouzská beletrie] Genitrix. 19 Lithographies de Paulette Humbert [= Les prix littéraires; 8] [bibliofilie, grafika, francouzská beletrie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768077-genitrix-19-lithographies-17794540021-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Fünfundvierzigster Band, Jahrgang 1889 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Fünfundvierzigster Band, Jahrgang 1889 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768078-zeitschrift-fur-die-gesam-17794540321-1024x1024.jpg)
![L'Inde et son Âme. Écrits des Grands Penseurs de l'Inde Contemporaine. Orné de 40 compositions décoratives, de documents iconographiques et de planches musicales [= Feuilles de l'Inde; No 1] [Indie,, myšlení, filozofie] L'Inde et son Âme. Écrits des Grands Penseurs de l'Inde Contemporaine. Orné de 40 compositions décoratives, de documents iconographiques et de planches musicales [= Feuilles de l'Inde; No 1] [Indie,, myšlení, filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768079-l-inde-et-son-ame-ecrits--17794544681-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Zweiundsechzigster Band, Jahrgang 1906 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Zweiundsechzigster Band, Jahrgang 1906 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768080-zeitschrift-fur-die-gesam-17794546721-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Sechsundsechzigster Band, Jahrgang 1910 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Sechsundsechzigster Band, Jahrgang 1910 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768083-zeitschrift-fur-die-gesam-17794551191-1024x1024.jpg)
![Jahrbuch für Gesetzgebung, Verwaltung und Volkswirtschaft im Deutschen Reich; Zehnter Jahrgang 1886, Drittes Heft [Německo, právo] Jahrbuch für Gesetzgebung, Verwaltung und Volkswirtschaft im Deutschen Reich; Zehnter Jahrgang 1886, Drittes Heft [Německo, právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768184-jahrbuch-fur-gesetzgebung-17795372031-1024x1024.jpg)
![Sammlung von Entscheidungen zum Handels-Gesetzbuche; Band X., Nr. 1735-1901 [Rakousko, obchodní zákoník] Sammlung von Entscheidungen zum Handels-Gesetzbuche; Band X., Nr. 1735-1901 [Rakousko, obchodní zákoník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768185-sammlung-von-entscheidung-17795378351-1024x1024.jpg)
![Sammlung handelsrechtlicher Entscheidungen; Band XV, Nr. 2909-3163 [Rakousko, obchodní zákoník] Sammlung handelsrechtlicher Entscheidungen; Band XV, Nr. 2909-3163 [Rakousko, obchodní zákoník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768186-sammlung-handelsrechtlich-17795384101-1024x1024.jpg)
![Italie. Premier volume: des Alpes à Rome (Rome exceptée). 26 cartes et 56 plans [= Les Guides Blues - Touring Club Italien] [apart, průvodce, bedekr, Itálie] Italie. Premier volume: des Alpes à Rome (Rome exceptée). 26 cartes et 56 plans [= Les Guides Blues - Touring Club Italien] [apart, průvodce, bedekr, Itálie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768218-italie-premier-volume-des-17797176151-1024x1024.jpg)
![Taschenbuch für Buchhändler [kalendář pro rok 1893] Taschenbuch für Buchhändler [kalendář pro rok 1893]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768408-taschenbuch-fur-buchhandl-17798088191-1024x1024.jpg)
![Major von Schill und der Müller von Gieselhheim. Vaterländische Erzählung für Deutschlands Jugend und Volk [povídky z Pruska] Major von Schill und der Müller von Gieselhheim. Vaterländische Erzählung für Deutschlands Jugend und Volk [povídky z Pruska]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768409-major-von-schill-und-der--17798095091-1024x1024.jpg)
![Flieger am Feind. Einundsiebzig deutsche Luftfahrer erzählen [němečtí piloti] Flieger am Feind. Einundsiebzig deutsche Luftfahrer erzählen [němečtí piloti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768410-flieger-am-feind-einundsi-17798101771-1024x1024.jpg)