CIZOJAZYČNÉ KNIHY
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1901. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na zadní předsádce s malým štítkem knihkupectví, IV+762 stra
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, zahnědlé okraje předsádky a titulního listu, drobné poznámky tužkou, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1904. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, IV+768 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, spodní roh desek ohnutý, zahnědlé okraje předsádky a titulního listu, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1908. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na zadní předsádce s malým štítkem knihkupectví, IV+802 stra
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, listy na okrajích jen lehce zahnědlé, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1909. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na zadní předsádce s malým štítkem knihkupectví, IV+736 stra
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, okraje listů lehce zahnědlé, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
České Budějovice: Biology Centre of Academy of Sciences of the Czech Republic, v.v.i., 2009.
Výborný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prague: Institute of Sociology, Academy of Sciences of the Czech Republic 2012.
Velmi pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
London, Victoria & Albert Museum 1997, s. 240.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Köln, Taschen 1987, s. 255
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Leningrad, Aurora 1982
Velmi dobrý stav
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Průhonice: Institute of Botany, Academy of Sciences of the Czech Republic 1998
Horní okraj hřbetu nepatrně otlačený, jinak zcela v pořádku. Pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Paris, Terrail 1992, s. 224.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Prague: Institute of Theoretical and Applied Mechanics, Academy of Sciences of the Czech Republic 2003. 2nd Edition.
Desky trochu poškrábané, uvnitř ve výborném stavu.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1911. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VI+756 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, hrany desek odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1912. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VII+803 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek lehce odřené, předsádka trochu zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Leipzig: Verlag von C. L. Hirschfeld 1915. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a barevnou ořízkou a předsádkou, VIII+501 stran, 4° (15 x 22,5 cm)
knihov. exemplář, hřbet jen lehce odřený, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag von Duncker & Humblot 1886. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VI+326+318 stran psaných frakturou, 4° (15 x 22 cm)
knihov. exemplář, hrany desek odřené, patitulní list trochu zašpiněný, jinak ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zobrazeny položky 12721 až 12736 z 12871 (805 stránek)
Zákazníci sk

![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Siebenundfünfzigster Band, Jahrgang 1901 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Siebenundfünfzigster Band, Jahrgang 1901 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768477-zeitschrift-fur-die-gesam-17799490501-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Sechzigster Band, Jahrgang 1904 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Sechzigster Band, Jahrgang 1904 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768478-zeitschrift-fur-die-gesam-17799502761-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Vierundsechzigster Band, Jahrgang 1908 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Vierundsechzigster Band, Jahrgang 1908 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768479-zeitschrift-fur-die-gesam-17799515411-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Fünfundsechzigster Band, Jahrgang 1909 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Fünfundsechzigster Band, Jahrgang 1909 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768480-zeitschrift-fur-die-gesam-17799523561-1024x1024.jpg)
![White Book genetically modified crops. EU regulations and research experience from the Czech Republic [gmo, geneticky modifikované plodiny, přírodní vědy, zemědělství, zemědělské biotechnologie, regulace v EU] White Book genetically modified crops. EU regulations and research experience from the Czech Republic [gmo, geneticky modifikované plodiny, přírodní vědy, zemědělství, zemědělské biotechnologie, regulace v EU]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/768481-white-book-genetically-mo-17799525681-1024x1024.jpg)
![Theory, Data and Analysis: Data Resources for the Study of Politics in the Czech Republic [politologie, sociologie, politika, datové zdroje pro politologické studium v České republice] Theory, Data and Analysis: Data Resources for the Study of Politics in the Czech Republic [politologie, sociologie, politika, datové zdroje pro politologické studium v České republice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/768482-theory-data-and-analysis--17799532041-1024x1024.jpg)



![A Monograph of Taraxacum sect. Palustria [botanika, pampeliška, bahenní pampelišky] A Monograph of Taraxacum sect. Palustria [botanika, pampeliška, bahenní pampelišky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/768491-a-monograph-of-taraxacum--17799600951-1024x1024.jpg)

![Probabilistic Assessment of Structures using Monte Carlo Simulation. Background, Exercises and Software [počítačová simulace, aplikační software, teoretická a aplikovaná mechanika, metoda Monte Carlo, pravděpodobnost] Probabilistic Assessment of Structures using Monte Carlo Simulation. Background, Exercises and Software [počítačová simulace, aplikační software, teoretická a aplikovaná mechanika, metoda Monte Carlo, pravděpodobnost]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/768500-probabilistic-assessment--17799640301-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Siebenundsechzigster Band, Jahrgang 1911 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Siebenundsechzigster Band, Jahrgang 1911 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768518-zeitschrift-fur-die-gesam-17799833961-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Achtundsechzigster Band, Jahrgang 1912 [politické vědy, Německo] Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Achtundsechzigster Band, Jahrgang 1912 [politické vědy, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768519-zeitschrift-fur-die-gesam-17799846921-1024x1024.jpg)
![Archiv für die Geschichte des Sozialismus und der Arbeiterbewegung; Fünfter Jahrgang 1915 [socialismus] Archiv für die Geschichte des Sozialismus und der Arbeiterbewegung; Fünfter Jahrgang 1915 [socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768520-archiv-fur-die-geschichte-17799853481-1024x1024.jpg)
![Jahrbuch für Gesetzgebung, Verwaltung und Volkswirtschaft im Deutschen Reich; Zehnter Jahrgang 1886, Hefte 1-2 [Německo, právo] Jahrbuch für Gesetzgebung, Verwaltung und Volkswirtschaft im Deutschen Reich; Zehnter Jahrgang 1886, Hefte 1-2 [Německo, právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768521-jahrbuch-fur-gesetzgebung-17799862311-1024x1024.jpg)