CIZOJAZYČNÉ KNIHY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Siebenundfünfzigster Band, Jahrgang 1901 [politické vědy, Německo]
Schäffle, A. - Bücher, K. (eds. )
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1901. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na zadní předsádce s malým štítkem knihkupectví, IV+762 stra
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, zahnědlé okraje předsádky a titulního listu, drobné poznámky tužkou, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Sechzigster Band, Jahrgang 1904 [politické vědy, Německo]
Bücher, K. (ed.)
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1904. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, IV+768 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, spodní roh desek ohnutý, zahnědlé okraje předsádky a titulního listu, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Vierundsechzigster Band, Jahrgang 1908 [politické vědy, Německo]
Bücher, K. (ed.)
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1908. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na zadní předsádce s malým štítkem knihkupectví, IV+802 stra
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, listy na okrajích jen lehce zahnědlé, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Fünfundsechzigster Band, Jahrgang 1909 [politické vědy, Německo]
Bücher, K. (ed.)
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1909. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou a na zadní předsádce s malým štítkem knihkupectví, IV+736 stra
knihov. exemplář, hrany desek jen lehce odřené, okraje listů lehce zahnědlé, jinak ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
White Book genetically modified crops. EU regulations and research experience from the Czech Republic [gmo, geneticky modifikované plodiny, přírodní vědy, zemědělství, zemědělské biotechnologie, regulace v EU]
Sehnal, František – Drobník, Jaroslav (eds.)
České Budějovice: Biology Centre of Academy of Sciences of the Czech Republic, v.v.i., 2009.
Výborný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Arts of India, 1550-1900 (Umění Indie, malířství, sochařství, nábytek, keramika, koberec, šperky)
John Guy - Deborah Swallow
London, Victoria & Albert Museum 1997, s. 240.
Velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
A Monograph of Taraxacum sect. Palustria [botanika, pampeliška, bahenní pampelišky]
Kirschner, Jan – Stěpánek, Jan
Průhonice: Institute of Botany, Academy of Sciences of the Czech Republic 1998
Horní okraj hřbetu nepatrně otlačený, jinak zcela v pořádku. Pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Probabilistic Assessment of Structures using Monte Carlo Simulation. Background, Exercises and Software [počítačová simulace, aplikační software, teoretická a aplikovaná mechanika, metoda Monte Carlo, pravděpodobnost]
Marek, Pavel – Brozzeti, Jacques – Guštar, Milan (eds.)
Prague: Institute of Theoretical and Applied Mechanics, Academy of Sciences of the Czech Republic 2003. 2nd Edition.
Desky trochu poškrábané, uvnitř ve výborném stavu.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Siebenundsechzigster Band, Jahrgang 1911 [politické vědy, Německo]
Bücher, K. (ed.)
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1911. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VI+756 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, hrany desek odřené, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Zeitschrift für die gesamte Staatswissenschaft; Achtundsechzigster Band, Jahrgang 1912 [politické vědy, Německo]
Bücher, K. (ed.)
Tübingen: Verlag der H. Laupp´schen Buchhandlung 1912. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VII+803 stran, 4° (17 x 24 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek lehce odřené, předsádka trochu zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Archiv für die Geschichte des Sozialismus und der Arbeiterbewegung; Fünfter Jahrgang 1915 [socialismus]
Grünberg, Carl (ed.)
Leipzig: Verlag von C. L. Hirschfeld 1915. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a barevnou ořízkou a předsádkou, VIII+501 stran, 4° (15 x 22,5 cm)
knihov. exemplář, hřbet jen lehce odřený, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jahrbuch für Gesetzgebung, Verwaltung und Volkswirtschaft im Deutschen Reich; Zehnter Jahrgang 1886, Hefte 1-2 [Německo, právo]
Schmoller, Gustav (ed.)
Leipzig: Verlag von Duncker & Humblot 1886. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, VI+326+318 stran psaných frakturou, 4° (15 x 22 cm)
knihov. exemplář, hrany desek odřené, patitulní list trochu zašpiněný, jinak ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
 
Valentinská © 2021