NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Johannes Lehrmann Verlag 1940, pův. brož, 80 stran s četnými ilustracemi, 8° (14,5 x 22 cm), jazyk: německy
zevně mírně odřená, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Verlag von Julius Springer 1938, váz., XVIII+568 s., 1 příloha, 4° (21 x 29 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, předsádky zažloutlé, stránky zcela čisté.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1901, brož., [6]+224+[4] s., 10 tabulí, 8° (18 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s pár šmouhami, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Augsburg: Verlag von Joseph Wolffischen Buchhandlung [cca 1830], celokožená vazba se zlacenou ražbou a slepotiskem, LII+651 stran+obsah se všemi rytými ilustracemi, 8° (12 x 19 cm)
zevně odřená, u hřbetu natržená, blok oddělený od desek, částečně spravené průblednou lepící páskou, předsádka volně, první stránky silněji ušpiněné, ohnuté rohy stránek, občas otisky prstů, celkově a
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Hamburg: Hanseatische Verlagsanstalt 1937, pův. brož, 116 stran, 8° (14 x 21 cm)
desky poněkud ohmatané, podpis majitele na titulu, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin - Leipzig: Verlag von Hermann Seemann Nachfolger, pův. brož., 79 stran, 8° (14,5 x 23,5 cm)
desky ušpiněné a zvlněné, stránky zahnědlé, podpis majitele na patitulu a titulu, str. 28-29 podtrhaná, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Artia, Praha 1961.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Berlin: Bruno Cassirer 1923, celoplátěná vazba se zlaceným štítkem na hřbetu, IX+584 stran s četnými ilustracemi, 4° (21 x 27 cm)
poněkud skosená, u horního kapitálku natržená, rohy poněkud odřené, papír na předsádkách potrhaný, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Druck und Papier von Gottlieb Haase Söhne 1835, váz., 392 s., 12 obr. příloh, 8° (13 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky a plátno opotřebované a zašlé, vazba mírně nalomená (viz foto), stránky a přílohy často zažloutlé či s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, na pár stranách jsou malé skvrnky od vody
4 750Kč
Bez daně: 4 750Kč
Bez daně: 4 750Kč
Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt 1885-1886, váz., V+IV+V+2566 s., 2 přílohy, 4° (18 x 25 cm)
Velmi dobrý stav; pokryvy desek trochu opotřebované, na rozích desek je kůže trochu odřená, na předsádkách jsou menší šmouhy či stopy prachu, stránky mírně zažloutlé, u všech tří svazků je nalomená va
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Berlin: G. Grote'sche Verlagsbuchhandlung 1878, vázané, XXIII+449, XIV+526, XV+523, X+417 s., tabule, 12° (12 x 17,5 cm)
Velmi dobrý stav; jen mírné opotřebení, na předsádkách drobné žluté skvrnky, jedna tabule s ilustrací oddělena od knižního bloku.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
München: Hauptstelle der Ackermann-Gemeinde 1966, pův. brož, 103 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
okraje desek nepatrně odřené, předsádky a titul s flekem, jinak čistá. cekově velmi dobrý stav
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
[Aussig / Ústí nad Labem].
Desky lehce zašpiněné, u dolního okraje vybledlé, dolní roh ohnutý, zadní strana desek skvrnitá a zvlněná, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý a mírně skvrnitý, jinak uvnitř pěkně zachovalá, celko
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Berlin - Stuttgart - Leipzig: Verlag von W. Kohlhammer 1914, pův. brož, VIII+236 stran, 4° (16 x 24 cm), jazyk: německy
desky na okrajích vyšisované, podpis na přední desce, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Berlin: Akademie-Verlag 1968, pův. brož, 207 sloupků, velké 4° (21 x 29,5 cm)
zevně poskvrněné, uvnitř poněkud zahnědlé/vyšisované okraje, jinak čisté
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien – München: Jugend und Volk 1986, 2. Auflage.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 2865 až 2880 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Caruso singt! Ernstes und Lustiges um Caruso und die Gastspielzeit vor 30 Jahren in Wort und Bild [Caruso zpívá] Caruso singt! Ernstes und Lustiges um Caruso und die Gastspielzeit vor 30 Jahren in Wort und Bild [Caruso zpívá]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/616257-caruso-singt-ernstes-und--16397413681-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Melnik [Soupis památek; Mělník; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Melnik [Soupis památek; Mělník; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743047-topographie-der-historisc-17464530681-1024x1024.jpg)
![Goldener Himmel-Schlüssel. ... [náboženství, katolicismus, Nebeklíč, modlitební kniha] Goldener Himmel-Schlüssel. ... [náboženství, katolicismus, Nebeklíč, modlitební kniha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769319-goldener-himmel-schlussel-17810109631-1024x1024.jpg)
![Einzelhandel und Einzelhandelsschutz einschließlich Gaststättengewerbe [= Gesetz und Wirtschaft; Band 2] [obchod, pohostinství, ekonomika] Einzelhandel und Einzelhandelsschutz einschließlich Gaststättengewerbe [= Gesetz und Wirtschaft; Band 2] [obchod, pohostinství, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/731346-einzelhandel-und-einzelha-17333944231-1024x1024.jpg)
![Kant und seine Philosophie. 2. Auflage [= Kulturträger] [filozofie, Německo] Kant und seine Philosophie. 2. Auflage [= Kulturträger] [filozofie, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764638-kant-und-seine-philosophi-17756390291-1024x1024.jpg)
![Die Graphik der Neuzeit. Vom Anfang des XIX. Jahrhunderts bis zur Gegenwart [grafika, 19. století, dějiny umění] Die Graphik der Neuzeit. Vom Anfang des XIX. Jahrhunderts bis zur Gegenwart [grafika, 19. století, dějiny umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/683703-die-graphik-der-neuzeit-v-16763845411-1024x1024.jpg)
![Georg Frey oder Beispiel [1835; zemědělství; chov zvířat; zvířata; sedláci; rolníci; venkov; rytiny; 19. století] Georg Frey oder Beispiel [1835; zemědělství; chov zvířat; zvířata; sedláci; rolníci; venkov; rytiny; 19. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/725935-georg-frey-oder-beispiel--17268346451-1024x1024.jpg)
![Wilhelm Hauff's Werke. Illustrirte Ausgabe, 4 sv. [ilustrace; novely; pohádky; romantismus; německá literatura] Wilhelm Hauff's Werke. Illustrirte Ausgabe, 4 sv. [ilustrace; novely; pohádky; romantismus; německá literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679455-wilhelm-hauffs-werke-illu-16714491781-1024x1024.jpg)
![Die sudetendeutschen Heimatbriefe [= Arbeitshefte der Ackermann-Gemeinde, Schrifttum; 2] [Sudety, dopisy] Die sudetendeutschen Heimatbriefe [= Arbeitshefte der Ackermann-Gemeinde, Schrifttum; 2] [Sudety, dopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717851-die-sudetendeutschen-heim-17171471461-1024x1024.jpg)
![Die Reform des Seekriegsrechtes durch die Londoner Konferenz 1908/09 [= Handbuch des Völkerrechts; Vierter Band: Land- und Seekriegsrecht. Internationales Privat- und Strafrecht; dritte Abteilung] [mezinárodní právo] Die Reform des Seekriegsrechtes durch die Londoner Konferenz 1908/09 [= Handbuch des Völkerrechts; Vierter Band: Land- und Seekriegsrecht. Internationales Privat- und Strafrecht; dritte Abteilung] [mezinárodní právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/669993-die-reform-des-seekriegsr-16607321841-1024x1024.jpg)
![Demos. Internationale ethnographische und folkloristische Informationen; 9/1 (1968) [časopis, etnografie, folkloristika] Demos. Internationale ethnographische und folkloristische Informationen; 9/1 (1968) [časopis, etnografie, folkloristika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711417-demos-internationale-ethn-17096436501-1024x1024.jpg)