NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Freiberg: Wissenschaftliches Informationszentrum der Bergakademie Freiberg [nach 1981]. Lehrgrube „Alte Elisabeth“, Exkursionsfuhrer, Heft 1.
Desky zašpiněné a skvrnité, vpředu trochu odřené, uvnitř ale zcela bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Akademie-Verlag 1958, pův. sešit, strany 88-106, 8° (15,5 x 22,5 cm)
nepatrně zahnědlý, jinak čistý, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Frankfurt: Letraset Deutschland, 1987.
Velmi dobrý stav. Desky mírně zažloutlé, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Berlin - Leipzig: Verlag für Schriftkunde Heintze & Blanckertz, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 133 stran s částečně vlepenými vyobrazeními, 8° (14,5 x 20 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř nepatrně zahnědlá, ke konci zvlněné stránky, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: G. A. Gloeckner, Verlagsbuchhandlung 1939, pův. brož, V+ 68 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, razítko a podpis na titulu, stránky poněkud zahnědlé, občas podtrhaná perem a pastelkami, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Breslau: Verlag von Eduard Trewendt 1895, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu a mramorovanými deskami, XII+344 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (15 x 22,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, titulní list ušpiněný, stránky trochu zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Theosophischer Kultur-Verlag 1916, pův. brož, IX+318 stran+2 tabule, velké 8° (15,5 x 23 cm)
desky ušpiněné, hřbet přelepený papírovou páskou, titulní list popsaný, uvnitř četné poznámky tužkou a pastelkou, vazba uvolněná, celkově horší stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Bad Homburg von der Höhe - Berlin - Zürich: Verlag Max Gehlen 1974, pův. brož, 339 stran s četnými grafikami, 4° (17 x 24 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kassel: Verlag von J. G. Oncken Nachfolger, G. m. b. H. 1928, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 175 stran, 8° (13 x 19 cm)
desky poskvrněné, podpis majitele na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Franke & Co., dvojlist, 4 stránky s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
nepatrně zahnědlý, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München: Galerie Arnoldi-Livie 1982, brož., 64 s., 8° (17,5 x 25 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Alfred Hölder 1877. [= Hölder's historische Bibliothek für die Jugend, herausgegeben von Dr. A. Egger]
Desky zašpiněné a na hranách odřené, vazba mezi stranami 64-65, 80-81, 96-97, 112-113, 128-129 částečně uvolněná, zadní desky oddělené od vazby, papír trochu zahnědlý, jinak uvnitř bez dalších poškoze
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Paris - Basel: 1934, brož., 64 s., 8° (16 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se žlutými skvrnkami od stáří, signaturou, štítkem a stopami lepidla, první list trochu poškozený, s menší ztrátou (text nepoškozen), výtisk byl mírně přehnutý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Bodenbach: Parteivorstand der sozialdemokratischen Arbeiterpartei 1927-1928, polokožená vazba se drobenými deskami, 96; 192 stran s četnými ilustracemi a reklamou, 8° (16 x 22,5 cm)
občas podtrhaná pastelkou, zahnědlé stránky, celkově velmi dobrý stav
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Köln: Edition Baukunst 1983.
Velmi pěkný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Rheda-Wiedenbrück, Zug – Wien: Bertelsmann Club GmbH der Bertelsmann Medien – Buchgemeinschaft Donauland Kremayer & Scheriau 1997. Fotografie Graziella Pellicci.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Zobrazeny položky 2865 až 2880 z 4111 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Die Tagesanlagen der Lehrgrube "Alte Elisabeth" im System der Freiberger Gangerzbergbaus [Báňská akademie ve Freibergu, výukový důl "Alte Elisabeth", dějiny hornictví, muzeum těžby rud] Die Tagesanlagen der Lehrgrube "Alte Elisabeth" im System der Freiberger Gangerzbergbaus [Báňská akademie ve Freibergu, výukový důl "Alte Elisabeth", dějiny hornictví, muzeum těžby rud]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/695844-die-tagesanlagen-der-lehr-16911431091-1024x1024.jpg)
![Die Überreste der Großfamilie bei den Ukrainern in der Ostslowakei [separát z Zeitschrift für Slawistik; Band III - 1958, Heft 1] [etnografie, rodina Východní Slovensko] Die Überreste der Großfamilie bei den Ukrainern in der Ostslowakei [separát z Zeitschrift für Slawistik; Band III - 1958, Heft 1] [etnografie, rodina Východní Slovensko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733840-die-uberreste-der-grossfa-17369321861-1024x1024.jpg)
![Das Schriftmuseum [písmo, dějiny] Das Schriftmuseum [písmo, dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/685721-das-schriftmuseum-pismo-d-16783731211-1024x1024.jpg)
![Der Kontenrahmen für Fertigungsbetriebe. Begriffe / Zusammenhänge / Abschlußtechnik [účetnictví, firmy, výroba] Der Kontenrahmen für Fertigungsbetriebe. Begriffe / Zusammenhänge / Abschlußtechnik [účetnictví, firmy, výroba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727509-der-kontenrahmen-fur-fert-17289945361-1024x1024.jpg)
![Die Krankheiten der Pflanzen. Ein Handbuch für Land- und Forstwirte, Gärtner, Gartenfreunde und Botaniker ... [botanika, rostliny, choroby] Die Krankheiten der Pflanzen. Ein Handbuch für Land- und Forstwirte, Gärtner, Gartenfreunde und Botaniker ... [botanika, rostliny, choroby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/760569-die-krankheiten-der-pflan-17696800621-1024x1024.jpg)
![Der Pfad zur Selbsterkenntnis. Zweite Auflage [teosofie, ezoterika] Der Pfad zur Selbsterkenntnis. Zweite Auflage [teosofie, ezoterika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/680024-der-pfad-zur-selbsterkenn-16722302671-1024x1024.jpg)
![Wirtschafts- und Gesellschaftslehre [ekonomika, společnost, učebnice] Wirtschafts- und Gesellschaftslehre [ekonomika, společnost, učebnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/719509-wirtschafts-und-gesellsch-17186266191-1024x1024.jpg)
![Der Siegeszug der Bibel unter den Nationen [náboženství, křeštanství] Der Siegeszug der Bibel unter den Nationen [náboženství, křeštanství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/712789-der-siegeszug-der-bibel-u-17111168301-1024x1024.jpg)
![Der dunkle Tag, Spielleitung: Geza von Bolvary [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 3315] [film, filmový prospekt, 30. léta] Der dunkle Tag, Spielleitung: Geza von Bolvary [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 3315] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749407-der-dunkle-tag-spielleitu-17549243771-1024x1024.jpg)
![Vom Manierismus bis in die Goethezeit. Bilder und Zeichnungen. Frühjahr 1982 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 13] [kresby; malby; umění] Vom Manierismus bis in die Goethezeit. Bilder und Zeichnungen. Frühjahr 1982 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 13] [kresby; malby; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/619054-vom-manierismus-bis-in-di-16431189411-1024x1024.jpg)
![Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 7, 1934, č. 6 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; židé] Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 7, 1934, č. 6 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/745061-unsere-zeit-der-rote-aufb-17489420951-1024x1024.jpg)
![Freundschaft. Monatsschrift der deutschen sozialdemokratischen Arbeiterpartei. 1. und 2. Jahrgang (1927, 1928) [časopis, politika, sociální demokracie, Československo, Němci, Sudety] Freundschaft. Monatsschrift der deutschen sozialdemokratischen Arbeiterpartei. 1. und 2. Jahrgang (1927, 1928) [časopis, politika, sociální demokracie, Československo, Němci, Sudety]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/696273-freundschaft-monatsschrif-16920053771-1024x1024.jpg)