NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bonn: Adolph Marcus 1839, celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, VIII+272 stran, 8° (13,5 x 22 cm)
desky mírně ušpiněné a odřené, poznámky na předsádkách, uvnitř jinak jako nová, celkově velmi dobrý stav
4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Lengerich i. Br.: Verlag von Bischof & Klein 1904, poloplátěná vazba, 100 stran, 8° (12,5 x 19 cm)
desky poněkud ušpiněné, stránky zahnědlé, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Verlag von L. Försterʾs artistischer Anstalt 1852.
Bývalý knihovní exemplář, desky zašpiněné a trochu odřené, hřbet uprostřed proražený, horní část předsádky odstřižená, skvrna od vody v horním rohu prvních 200 stránek, některé stránky mírně skvrnité,
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha: Terezínská iniciativa - Academia 1998.
Výborný stav, nepatrně odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Verlag der Red. der Correspondenz 1868, Tisk Dr. František Skrejšovský.
Desky odřené, zadní předsádka pokreslená tužkou, vazba před poslední stranou částečně naprasklá, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý a skvrnitý, jinak uvnitř bez poškození, celkově dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berlin: Verlag Hermann Reckendorf G.m.b.H. 1929, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, černá horní ořízka, 126 stran s četnými fotografiemi, 4° (19,5 x 26 cm)
desky nepatrně ušpiněné, štítek na přídeští (Josef F. Rimpler Verlag Haida), předsádky a titul s nepatrnými hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově výborný stav
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Charlottenburg: Privatdruck für den Munin-Verlag [1920], pův. dekorativní kartonová vazba se zlacenou ražbou na přední desce, 14 stran s mědiryty, 8° (14 x 21,5 cm)
vyšisované okraje desek, exlibris na přídeští, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Zürich: S. Höhr 1891, váz., 309 s., 3 tabule, 8° (13,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Basel: Philographischer Verlag 1937, pův. brož, IX+96 stran, 4° (16 x 23 cm)
zadní deska natržená, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Konstanz: Jan Thorbecke Verlag 1960, věnování autora na listu předsádky; celoplátěná vazba s obálkou, 96 stran s četnými i barevnými ilustracemi mit teils farb. Abb., 8° (16,5 x 18,5 cm)
obálka poněkud odřená, kniha v perfektním stavu, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Matthäus Adam Schmadl 1782.
Titulní list chybí, desky poškrábané a na okrajích odřené, horní ořízka trochu zaprášené, na přední předsádce je titul vepsaný tužkou, papír vzhledem ke stáří trochu skvrnitý, jinak ale uvnitř zcela b
7 280Kč
Bez daně: 7 280Kč
Bez daně: 7 280Kč
Ein Buch der Zeitschrift Blinker. Hamburg: Jahr-Verlag 1997.
Velmi pěkný stav, pouze dolní rohy desek a jedno místo na vnější hraně předních desek lehce otlačené (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien – München – Zürich: Verlag Fritz Molden 1975, 1. Auflage. Als Mitarbeiter wirkten an diesem Buch mit Dr. Erich Egg., Dr. Werner Köfler, Dr. Otto Kostenzer.
Velmi dobrý stav. Horní okraj přebalu nepatrně otlačený, horní ořízka jen lehce zaprášená, kniha uvnitř zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prag: Peter Bohmanns Erben 1824, dobová polokožená vazba s koženými růžky, na hřbetu zlatá ražba v zeleném štítku, mramorované desky, zdobené předsádky, titulní list, a následující kolorované rytiny (
zevně odřené, listy na předsádkách vytržené, průběžně hnědé fleky, některé listy s otisky prstů a flekaté, na několika místech nepatrně natržené listy, na několika málo místech drobně počmárané tužkou
51 300Kč
Bez daně: 51 300Kč
Bez daně: 51 300Kč
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1873, polokožená vazba s titulem na hřbetu, 384 stran + 822 sloupků přílohy, s četnými rytinami, 4° (20,5 x 28,5 cm)
desky silněji odřené, titulní list a obsah chybí, některé stránky s otisky prstů, vazba částečně uvolněná, jinak čistá, celkově dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
Berlin: Dietz Verlag 1984, váz., 1375 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 2865 až 2880 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Handelsgeschichte der Griechen [obchod, antika, Řecko] Handelsgeschichte der Griechen [obchod, antika, Řecko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697924-handelsgeschichte-der-gri-16946964341-1024x1024.jpg)
![Ein Prophet in dunkler Zeit. (Aus dem Leben des Johannes Amos Comenius.) Ein Charakter- und Zeitbild [Komenský, komeniologie] Ein Prophet in dunkler Zeit. (Aus dem Leben des Johannes Amos Comenius.) Ein Charakter- und Zeitbild [Komenský, komeniologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736910-ein-prophet-in-dunkler-ze-17395436691-1024x1024.jpg)

![Es kommt der neue Fotograf! [avantgarda, fotografie] Es kommt der neue Fotograf! [avantgarda, fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727967-es-kommt-der-neue-fotogra-17295208291-1024x1024.jpg)
![Die schöne Nacht [erotika, faksimile] Die schöne Nacht [erotika, faksimile]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761699-die-schone-nacht-erotika--17715806551-1024x1024.jpg)
![Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1891. Vierzehnter Jahrgang [ročník 14; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko] Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1891. Vierzehnter Jahrgang [ročník 14; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680630-zurcher-taschenbuch-au-da-16838104881-1024x1024.jpg)
![Sozialdemokratische Wirtschaftstheorien der Nachkriegszeit [hospodářství, sociální demokracie, politologie] Sozialdemokratische Wirtschaftstheorien der Nachkriegszeit [hospodářství, sociální demokracie, politologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720704-sozialdemokratische-wirts-17205275091-1024x1024.jpg)
![Die Heilung des Blinden in der Kunst [= Thorbecke Kunstbücherei; Band 8] [výtvarné umění, Uzdravení slepého, kniha s podpisem] Die Heilung des Blinden in der Kunst [= Thorbecke Kunstbücherei; Band 8] [výtvarné umění, Uzdravení slepého, kniha s podpisem]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756401-die-heilung-des-blinden-i-17634705191-1024x1024.jpg)

![Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Achter Band 1873 [umění, časopis, 19. století, vazba kůže] Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Achter Band 1873 [umění, časopis, 19. století, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707049-zeitschrift-fur-bildende--17048969941-1024x1024.jpg)