NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 9, 1929, září-prosinec [Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1929, váz., [798]+24 s., 4° (21 x 28 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, na vícero stránkách je razítko, stránky jen výjimečně s d
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Griechenland. Landschaften und Bauten. Schilderungen deutscher Reisender [Řecko, cestopis]
Reisinger, Ernst (ed.)
Leipzig: Insel-Verlag 1916, pův. kartonová vazba, žlutá ořízka, 89 stran + 88 tabulí s čb. reprodukcemi., velké 4° (21 x 29 cm), jazyk: německy
kapitálky odřené, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
St. Franziszi Blütengärtlein "Fioretti". Verdeutscht von Franz Kaulen mit Einführungsworten von Heinrich Federer [= Erste Sonder-Ausgabe / Weihnachten 1926] [František z Assisi, náboženství]A
Franz von Assisi - Kaulen, Franz - Federer, Heinrich
Bonn am Rhein: Verlag der Buchgemeinde 1928, zdobená celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, červená ořízka, XVIII+144 stran s četnými ilustracemi, velké 4° (20 x 28,5 cm)
desky s hnědými skvrnami, věnování na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. IV/8, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; výpisky; ekonomie]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1986, váz., 47+1118 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Friedrich Christoph Müllers Tafeln der Sonnenhöhen für den 49sten Grad der Polhöhe [tabulky s výšemi slunce]
Müller, Friedrich Christoph
Leipzig: bei Siegfried Lebrecht Crusius 1797, brož se zdobenými deskami, 16 stran (výkladu)+[96] tabulek, malé 8° (12,5 x 20,5 cm), jazyk: německy
desky a rohy odřené, průběžně drobné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Konvolut různých pojednání o židovských dějinách a náboženství
Bloch, Moses - Kaufmann, David - Moses - Bacher, Wilhelm
Budapest: Universitäts-Buchdruckerei 1882-1892, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, zdobené desky, mramorovaná ořízka, IV+108+21; V+199+21; V+[3]+70+49; [IV]+142+36; VIII+155+26 stran, 8° (16,5 x 2
desky odřené, průběžně vyšisované okraje, první titulní list potrhaný, staré vodní skvrny, několik starých poznámek na krajích, jinak čistá, celkově dobrý stav
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Unsere Heimat, roč. 8, 1927, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]
Ankert, Heinrich (ed.)
Leitmeritz: 1927, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Nekrolog der Teutschen für das neunzehnte Jahrhundert; Dritter Band [apart, dějiny, biografie, Německo]
Schlichtegroll, Friedrich (ed.)
Gotha: Justus Perthes 1805, pův. interimní brož. s rukou psaným titulem na hřbetu, [VIII]+359 stran s rytým portrétem před titulem (Marcus Herz), 8° (12 x 18 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, okraje stránek poněkud ušpiněné a odřené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 090Kč
Bez daně: 1 090Kč
Hommage à Picasso. Kubismus und Musik [Haus Kemnade, Museum Bochum, 25. 10. - 21. 11. 1981] [hudba; výtvarné umění; malba; malířství]
Spielmann, Peter [Petr] - Persin, Patrick-Gilles - Pukl, Old
Bochum: Museum Bochum 1981, brož., 70 s., 8° (20 x 24 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, s malými šmouhami od prachu apod.; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Niederländische Volkstrachten ... [kroje, Nizozemsko]
Hijlkema, Riet
Amsterdam: J. M. Meulenhoff 1952, pův. kartonová vazba, obálka, 24 stran textu+64 tabulí, 8° (15 x 21 cm)
obálka se ztrátami potrhaná, přední deska s fleky, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pharmacopoea Borussica - Die Preussische Pharmakopöe, sv. 1-2 [1828; lékopis; farmacie; léky; lékárnictví; farmakopéa]
Friedrich Philipp Dulk
Leipzig: Verlag von Leopold Voss 1828-1829, váz., XIX+924+[2] s. a 6 příloh, VIII+921+[3] s., 8° (13 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, kůže na rozích odřená, na hřbetu i vybledlá a popraskaná, na předsádkách a některých a přílohách stránkách jsou žluté skvrnky od stáří, cca 20 listů má nepatrné stopy p
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Lehrbuch der Kirchengeschichte. Dritte, verbesserte und vermehrte Auflage [= Wissenschaftliche Handbibliothek. Erste Reihe. Theologische Lehr- und Handbücher; XVI] [církevní dějiny, náboženství]
Funk, F. X.
Paderborn: Ferdinand Schöningh 1898, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, červená ořízka, XVI+617 stran, 8° (15 x 22,5 cm)
okraje desek odřené, exlibris na přídeští, podpis majitele na titulu, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bergpolizeiliche Vorschriften der Bergbehörden der Tschechoslowakischen Republik, 7 [Teplitz-Schönau; Teplice; hornictví; uhelné revíry; uhelný revír; regulace; předpisy]
Prag: Im Verlage des Kohlenrates in Prag 1929, brož., 282 s., 8° (14 x 19,5 cm)
Obálka vybledlá a mírně opotřebovaná, ořízka trochu zaprášená; dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Die Kulturwelt des Orients. Der indische Kulturkreis [kulturní dějiny, Indie]
Gleichen-Rußwurm, Alexander von
Hamburg: Hoffmann und Campe Verlag, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 483 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (16,5 x 22,5 cm)
desky ohmatané, frontispis zřejmě chybí, vyšisované okraje stránek, vazba volnější, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kleine Naturgeschichte. Für das jugendliche Alter bearbeitet von Franz Sträßle. Mit vielen, nach der Natur gezeichneten, fein colorirten Abbildungen auf 10 Tafeln. Dritte unveränderte Auflage [přírodověda, učebnice, litografie]
Sträßle, Franz
Stuttgart: Wilhelm Nitzschke [1870], plátěná vazba s obrázkem na přední desce, zdobené předsádky, červená ořízka, IV+199 stran s 10 kolorovanými litografiemi, jedna jako frontispis, 8° (12 x 18 cm)
uvnitř hnědé skvrny, jinak nepoškozená, celkově velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Sammlung Wedermann im Kinsky [aukční katalog; sklo; fajáns; užité umění; grafika; malba; starožitnosti]
Otto Hans Ressler – Roswitha Boller – Michael Kovacek
Wien: Kinsky Kunst Auktion 2007, brožovaná, [196] s., 4° (21 x 30 cm)
Téměř jako nová.
375Kč
Bez daně: 375Kč
 
Valentinská © 2021