NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lebenskunst, sv. 3 [1806; Lebensphilosophie; aforismy; poezie; literatura; romantismus; Rakousko; 19. století]
Michael Schmidl (ed.)
Wien: In Commission bei Franz Grund 1806, váz., [2]+190 s., 1 tabule, 8° (12,5 x 20 cm)
Uspokojivý stav; desky silněji opotřebované a odřené, předsádky se žlutými skvrnami, na větší části stránek žluté skvrnky od stáří, občas i menší šmouhy, mědirytina má skvrnu od vody, na přední předsá
750Kč
Bez daně: 750Kč
Fritz Kortner in: Danton. Ein Tonfilm von Heinz Goldberg [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 168] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Freund, Fritz (ed.)
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Elisabeth, Kaiserin von Österreich, Königin von Ungarn. Ihr Leben, ihre Seele, ihre Welt [císařovna Sisi; Sissi; Alžběta Bavorská; Habsburkové]
Thiele, Johannes
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Knižní blok poněkud prohnutý; dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Biblische Geschichte des alten und neuen Testamentes, mit besondern, jeder Geschichte angehängten lehrreichen Bemerkungen und sittlichen Anwendungen, in drey Bänden, … Zwanzigste Auflage [biblická dějeprava, vazba, apart]
Schmid, Christoph
Grätz: Andreas Leykam'sche Erben 1831, kartonová vazba, mramorované desky, štítek na hřbetu, X+238 stran, frontispis a 4 mědirytu jako příloha, 8° (12 x 19 cm)
okraje desek stará razítka a popisy na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Neuland, 1931, č. 21-22 [časopis; německy; ateismus; náboženství; SSSR; Sovětský svaz; Rusko; propaganda; Das]
Gockel, Hans (ed.)
Charkow: Zentralverlag 1931, brož., 80 s., 8° (17,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, sponky zrezivělé, knižní blok trochu odlepený od obálky.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Lehrbuch der Elektro-Homöopathie ["Učebnice homeopatie"]
Hewser, Paul H. A.
Regensburg: J. Habbel 1911, váz., 638 s., 8° (15 x 22,5 cm)
Desky opotřebované, plátno s menšími natrženími, ořízky zažloutlé až tmavé, vazba mírně uvolněná; dobrý stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Krates und Hipparchia. Ein Seitenstück zu Meanander und Glycerion [= Sämmtliche Werke von C. M. Wieland; LXXXII. Band] [sebrané spisy, vazba kůže, apart]
Wieland, Christoph Martin
Wien: Verlag bey Christian Krotz 1808, polokožená vazba se štítkem na hřbetu, zdobené desky a ořízka, 224 stran, 12° (9 x 14,5 cm)
desky poněkud odřené a otlučené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Deutsch-böhmisches Wörterbuch, sv. 1-2 (A-Z) [Německo-český slovník, 1846; jazykověda; Kokořín; Jan Špaček]
Josef Franta Šumavský
Prag: Drukk und Verlag von Johann Spurný [Jan Spurný] 1844-1846, váz., X+[2]+1107, [14]+1095+[1] s., 8° (14 x 22 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, kůže vybledlá a odřená, u jednoho svazku s prasklinami, na několika stranách je razítko knihovny, příp. signatura psaná perem, několik desítek listů je zahnědlých nebo
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Amerikanisches Gefängniswesen [vězení, vězeňství, Amerika, USA]
Foltin, Edgar M.
Reichenberg: Verlag von Gebrüder Stiepel Ges. m. b. H. 1930, pův. poloplátěná vazba, 276 stran s 24 ilustracemi na tabulích, 4° (16 x 23 cm)
okraje desek poněkud odřené a otlučené, knihovní exemplář se signaturou na přední desce, signaturami a razítky na prvních stranách, Kap. IX podtrhaná, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Charles Lapicque [katalog k výstavě; francouzské malířství, Nouvelle École de Paris]
Nathan, Peter – Dorival, Bernard
Zürich: Galerie Nathan 1978. Katalog zur gleichnamigen Ausstellung in der Galerie Nathan, Zürich, 27. 10. 1978-27. 1. 1979, preface par Bernard Dorival, Paris
Pěkný stav, pouze přebal je zaprášený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Geschichte des Königreichs Böheim [Dějiny Království českého, 1783; historie; Čechy; učebnice]
[Johann Heinrich Wolf; Johannes Heinrich Wolff]
Wien: Gedruckt bey Johann Thomas Edl. von Trattnern, kaiserl. königl. Hofbuchdruckern und Buchhändlern 1783, váz., [2]+246+[2] s., 12° (10,5 x 17,5 cm)
Uspokojivý stav; desky a pokryv opotřebované a odřené, rohy desek naražené, ořízka silněji zažloutlá, stránky zažloutlé, často poněkud opotřebované a s malými skvrnami od vody, na cca 20 stranách jsou
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Joseph der Zweite, der große Mann des deutschen Volks. Dritter Band [císař Josef II., životopis, dějiny Habsburské monarchie]
Heyne, C. T.
Leipzig: Verlag von Ernst Schäfer 1848. Nach den besten Quellen geschildert von C. T. Heyne.
Dobrý stav. Stav odpovídá stáří - desky odřené, mírně skvrnité, rohy desek trochu otlačené, papír zahnědlý a skvrnitý, jinak v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Unterwegs ["Na cestě"; fotopublikace; fotografie; umění; Indie; Japonsko; Vietnam; Asie; New York; Peru]
Manuel Gasser - Werner Bischof
Zürich: Schweizer Verlagshaus 1957, [130] s., 4° (23 x 28 cm)
Velmi dobrý stav; přebal trochu zažloutlý a opotřebovaný, na okrajích s drobnými natrženími.
1 125Kč
Bez daně: 1 125Kč
Das Kunstblatt, ročník 1917, č. 7 (červenec) [umění; Milly Steger; časopis; grafika]
Westheim, Paul (ed.)
Weimar: Verlag Gustav Kiepenheuer 1917, brož., 32 s., 1 příloha, 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zažloutlá a nepatrně zašpiněná, s malým počtem drobných žlutých skvrnek od stáří, příloha oddělena z vazby, trochu zažloutlá, na okrajích mírně opotřebovaná.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Die Entwicklung der Feldartillerie in Bezug auf Material, Organisation und Taktik, von 1815 bis 1892 ... [tři svazky, dělostřelba, vojenství]
Müller, H.
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn 1893; 1894, pův. celoplátěné vazby se slepotiskem a zlatou ražbou, mramorovaná ořízka, XIV+388; IX+465; XII+338 stran, malá 4° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, na okrajích odřené, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Reclams Lexikon der griechischen und römischen Autoren
Kytzler, Bernhard
Stuttgart: Philipp Reclam jun., 1997. ISBN 10: 315296188
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021