NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Franz Deuticke 1954, pevná poloplátěná vazba, VII+320 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Heidelberg: Quelle & Meyer 1971, pův. brož, 102 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Düsseldorf: Droste-Verlag 1950, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 487 stran s portrétem na frontispisu, 4° (17,5 x 24,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, razítko Československé vojenské mise na titulu, občas podtrhaná tužkou, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Passagen Verlag, 1991.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Jaromír Dolanský 1931, váz., 36 s., 8° (13,5 x 19 cm)
Dobrý stav; na předním přídeští jsou razítka a signatura, další razítka jsou na první a poslední straně, předsádky a stránky zažloutlé.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zwickau: Verlag der Gebrüder Schumann 1823, polokožená vazba se zlaceným hřbetem, zdobené desky a předsádky, 224; 220 stran s rytinami na frontispisu a reklamou, 16° (8,5 x 10,5 cm)
desky poněkud odřené, zbytky štítku na hřbetu, malé razítko na titulu, nepatrné hnědé skvrny, celkově ale dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Gottlieb Haase Söhne 1825, váz., XXX+696 s., 7 tabulí, 8° (12,5 x 20,5 cm)
Desky trochu opotřebované, dva rohy desek mírně naražené, některé stránky se žlutými skvrnkami; dobrý stav.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Gütersloh – Berlin: Bertelsmann Fachzeitschriften; Basel – Boston – Berlin: Birkhäuser–Verlag für Architektur 2001, 1., korrigierter Nachdruck.
Pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berlin: Dietz Verlag 1988, váz., 40+770 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na jedné straně i signatura psaná propiskou.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Prag: KANT 2021, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce, laminovaná obálka, [128] nečíslovaných stran s 53 reprodukcemi fotografií, 4° (23 x 28 cm), dvoujazyčně německy a česky
nová, výborný stav
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Hermannstadt – Wien – Leipzig: Im Selbstverlag des Verfassers in Comission bei G. A. Seraphin, nur 3. Folge bei Carl Konegen 1898-1906. 3.-6. díl je 1. vydání, 2. díl je 2. vydání.
Desky trochu zašpiněné a na hranách odřené, vlastnická poznámka na předních deskách a titulním listu 2. dílu, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, hlavně na okrajích stránek, jinak uvnitř pěkná, bez pošk
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Berlin: Verlag Ullstein 1934, černá celoplátěná vazba s titulem na přední desce, 286 stran s čb. fotografiemi, velké 4° (23,5 x 30,5 cm)
plátno na hřbetu poškozené, okraje desek odřené, titulní list ušpiněný, občas otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Carl Gerold 1818, nová celoplátěná vazba se zlaceným hřbetem, XX+218 stran se skládaným mědirytem a tabulkami, 4° (20 x 25 cm)
uvnitř nepatrné skvrny, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Stuttgart: Verlag von Carl Grüninger Nachf. Ernst Klett [1914], poloplátěná vazba s pův. přední deskou, mramorovaná ořízka, VIII+232 stran, 8° (16 x 21 cm)
desky odřené, počmárané, roztržené předsádky, podpis na titulní straně, zahnědlá, občas podtrhaná, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; okraje stránek opotřebované a zažloutlé, s menšími natrženími, na přehybu obálka natržena.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Wien: herausgegeben in Auftrag des Exekutivkomitees der Kommunistischen Internationale von der Kommunistischen Partei Deutschösterreichs, Mai 1920.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, ve sloupcích 905-914 podtrháno tužkou, původní přední strana obálky zašpiněná a zohýbaná, s malou ztrátou a z rubové strany podlepená lepicí páskou, skvrna
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Zobrazeny položky 2865 až 2880 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Lehrbuch des Kaufmännischen Schriftverkehrs I. [Učebnice obchodní korespondence I.; obchodní akademie] Lehrbuch des Kaufmännischen Schriftverkehrs I. [Učebnice obchodní korespondence I.; obchodní akademie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681556-lehrbuch-des-kaufmannisch-16868257951-1024x1024.jpg)
![Drei Prinzipen der anthropologischen Pädagogik. Übersetzt aus dem Japanischem von Ibuki Shitahodo [= Anthropologie und Erziehung; 26] [pedagogika, výchova] Drei Prinzipen der anthropologischen Pädagogik. Übersetzt aus dem Japanischem von Ibuki Shitahodo [= Anthropologie und Erziehung; 26] [pedagogika, výchova]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721812-drei-prinzipen-der-anthro-17219032981-1024x1024.jpg)
![Schicksalswege deutscher Vergangenheit. Beiträge zur geschichtlichen Deutung der letzten hundertfünfzig Jahre [= Festschrift für Siegfried A. Kaehler] [politika, dějiny, Německo] Schicksalswege deutscher Vergangenheit. Beiträge zur geschichtlichen Deutung der letzten hundertfünfzig Jahre [= Festschrift für Siegfried A. Kaehler] [politika, dějiny, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756976-schicksalswege-deutscher--17641612591-1024x1024.jpg)

![Bolschewik, ročník 2, 1931, zvláštní vydání [časopis; agitace a propaganda; KSČ; komunismus; Československo; Bolševik] Bolschewik, ročník 2, 1931, zvláštní vydání [časopis; agitace a propaganda; KSČ; komunismus; Československo; Bolševik]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715349-bolschewik-rocnik-2-1931--17144668841-1024x1024.jpg)
![Der Alterthümler. Roman vom Verfasser des Waverley. Deutsch von Heinrich Döring. In vier Theilen. Dritter [und] Vierter Theil ... [vazba kůže] Der Alterthümler. Roman vom Verfasser des Waverley. Deutsch von Heinrich Döring. In vier Theilen. Dritter [und] Vierter Theil ... [vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/752633-der-alterthumler-roman-vo-17591522901-1024x1024.jpg)

![Eine ganze Welt gegen uns. Eine Geschichte des Weltkrieges in Bildern. 31.-42. Tausend [První světová válka, fotografie] Eine ganze Welt gegen uns. Eine Geschichte des Weltkrieges in Bildern. 31.-42. Tausend [První světová válka, fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/738259-eine-ganze-welt-gegen-uns-17410086891-1024x1024.jpg)
![Grundsätze des allgemeinen Rechnungswesens, mit Anwendung auf alle Vermögens- und Gewerbsverhältnisse des bürgerlichen Lebens, insbesondere auf Landwirthschaft, Handlung und Staatswirthschaft. Mit einer Kupfertafel [účetnictví, zemědělství] Grundsätze des allgemeinen Rechnungswesens, mit Anwendung auf alle Vermögens- und Gewerbsverhältnisse des bürgerlichen Lebens, insbesondere auf Landwirthschaft, Handlung und Staatswirthschaft. Mit einer Kupfertafel [účetnictví, zemědělství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767405-grundsatze-des-allgemeine-17787529561-1024x1024.jpg)
![Grundriss der Harmonielehre [harmonie, učebnice, hudba] Grundriss der Harmonielehre [harmonie, učebnice, hudba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/688977-grundriss-der-harmonieleh-16830229831-1024x1024.jpg)