NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Franckfurt [Frankfurt nad Odrou?] - Leipzig: Verlegts Michael Rohrlach, Buchh. in Lignitz 1690, váz., [32]+480+[24] s., 12° (10 x 16,5 cm)
Dobrý stav; pergamen silněji opotřebovaný, s prasklinami a skvrnkami od inkoustu, mědirytový titul oddělen z vazby, mírně ořezaný, na okrajích s drobnými ztrátami, přední předsádka se ztrátami, trochu
9 750Kč
Bez daně: 9 750Kč
Bez daně: 9 750Kč
Prag (Praha): Filmstudio beim Svaz filmové vyroby v ČSR (Verband der Filmproduktion in der ČSR) 1936.
Desky trochu zašpiněné a na hřbetu po celé délce přelepené pruhem papíru, předsádka natržená, str. 145/146 dole natržená a přehnutá, vazba mezi stranami 16/17 prasklá, jinak uvnitř slušně zachovalá, c
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ernst Klett Sprachen, 2005.
Dobrý stav, desky lehce odřené
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brno : Archeologický ústav ČSAV v Brně, 1972.
Mit ursprünglichem Fundbericht von Jaroslav Palliardi. / S původní nálezovou zprávou Jaroslava Palliardiho "Starý Zámek u Jevišovic".
Desky natržené a trochu zašpiněné, uvnitř zcela bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
760Kč
Bez daně: 760Kč
Bez daně: 760Kč
Braunschweig: Verlag Albert Limbach 1967, pův. brož, 159 stran s ilustracemi, 4° (17 x 25 cm)
zadní deska poněkud odřená, jinak čistá, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Potsdam: Commission d’histoire militaire de la République Démocratique Allemande 1979, pův. brož., 296 stran s ilustracemi, 8° (16 x 24 cm)
desky s nálepkou a nepatrně ušpiněné, občas podtrhaná, celkově ještě velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Kriegsministerium 1917, pův. brož, VI+197 stran, 12° (10,5 x 15 cm), jazyk: německy
desky ohmatané, v kapitálkách natržené, titulní list zahnědlý a s podpisem, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Verlag von R. v. Waldheim [1884], polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, červená ořízka, [II]+584 stran, 4° (16,5 x 23 cm)
desky poněkud odřené, staré číslo na titulu, průběžně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: Dietz Verlag 1988, váz., 54+939 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Wien: Österreichische Exlibris-Gesellschaft Wien im Selbstverlag 1987, pův. brož, 127 stran s četnými reprodukcemi, velké 4° (21 x 29,5 cm), jazyk: německy
originální grafiky chybí, zevně ohmataná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Berlin: Deutscher Hill Verlag 1912, váz., 8+912 s., 4° (23 x 29,5 cm)
Dobrý stav; plátno na deskách opotřebované, s menšími natrženími a šmouhami, horní ořízka s menší skvrnou, předsádky s menším počtem žlutých skvrnek.
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Prag: Artia 1962, celoplátěná vazba s obálkou, 203 stran s ilustracemi, 8° (14 x 21,5 cm)
obálka poněkud natržená a odřená, kniha perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Braunschweig: Friedr. Vieweg & Sohn 1916, poloplátěná vazba, mramorované desky, lapená přední deska pův. obálky, mramorovaná ořízka, XVI+563 stran, 4° (15,5 x 22,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, razítka a signatury na titulu, ze začátku mastná skvrna, občas otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin - Prag - Wien: Volk und Reich Verlag 1944, pův. brož, 204 stran, 8° (12,5 x 18,5 cm)
desky poněkud odřené, ze začátku stará razítka a čísla, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Wien: Anton Doll 1802, pův. kartonová vazba, mramorované desky a ořízka, [VIII]+379 stran, 12° (12 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené, dolní roh titulní strany podlepený, několik málo míst počmáraných, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
379Kč
Bez daně: 379Kč
Bez daně: 379Kč
Berliner Künstler Programm des DAAD; Berlin: Modern Art Galerie – Edition Grafikbox 1971.
Pěkný stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Zobrazeny položky 2865 až 2880 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Der rechte und wahrhafftige Feldscher [1690; chirurgie; válečná medicína; lékařství; ranhojiči; felčaři; vojenství] Der rechte und wahrhafftige Feldscher [1690; chirurgie; válečná medicína; lékařství; ranhojiči; felčaři; vojenství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722643-der-rechte-und-wahrhaffti-17229512301-1024x1024.jpg)

![Zeitschrift für Ethnologie. Organ der Deutschen Gesellschaft für Völkerkunde und der Berliner Gesellschaft für Anthropologie, Ethnologie und Urgeschichte; Band 92, Heft 1 [časopis, etnografie] Zeitschrift für Ethnologie. Organ der Deutschen Gesellschaft für Völkerkunde und der Berliner Gesellschaft für Anthropologie, Ethnologie und Urgeschichte; Band 92, Heft 1 [časopis, etnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716813-zeitschrift-fur-ethnologi-17159382041-1024x1024.jpg)
![Revue Internationale d'Histoire Militaire. No 43 - 1979 [vojenské dějiny, DDR, armáda] Revue Internationale d'Histoire Militaire. No 43 - 1979 [vojenské dějiny, DDR, armáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754603-revue-internationale-d-hi-17610521691-1024x1024.jpg)
![Anleitung zur Fütterung der Nutztiere [= KM.-Erl. Abt. 3; Nr 10651] [krmení, příručka, Rakousko-Uhersko] Anleitung zur Fütterung der Nutztiere [= KM.-Erl. Abt. 3; Nr 10651] [krmení, příručka, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/662645-anleitung-zur-futterung-d-16529580431-1024x1024.jpg)
![Soll und Haben. Praktische Lectionen für Geschäftsleute. Neunte vermehrte Auflage [účetnictví, obchod, učebnice, vazba kůže] Soll und Haben. Praktische Lectionen für Geschäftsleute. Neunte vermehrte Auflage [účetnictví, obchod, učebnice, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/709767-soll-und-haben-praktische-17082769521-1024x1024.jpg)

![Bruder Jacques. Roman eines Komödiantenschicksals voll Liebe und Verrat. Illustrationen von F. Tichy. Deutsch von E. Borchardt [Bratr Žak, román] Bruder Jacques. Roman eines Komödiantenschicksals voll Liebe und Verrat. Illustrationen von F. Tichy. Deutsch von E. Borchardt [Bratr Žak, román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741896-bruder-jacques-roman-eine-17447269301-1024x1024.jpg)
![Prof. Dr. R. Frühling's Anleitund zur Untersuchung der Rohmaterialien, Produkte, Nebenprodukte und Hilfssubstanzen der Zuckerindustrie. Achte Auflage, neu bearbeitet. Mit 146 Abbildungen [cukrovarnictví] Prof. Dr. R. Frühling's Anleitund zur Untersuchung der Rohmaterialien, Produkte, Nebenprodukte und Hilfssubstanzen der Zuckerindustrie. Achte Auflage, neu bearbeitet. Mit 146 Abbildungen [cukrovarnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768608-prof-dr-r-fruhling-s-anle-17803076351-1024x1024.jpg)
![Die Vermögensteuer des Protektorats mit Durchführungsverordnung, ... [daně, protektorát, právo] Die Vermögensteuer des Protektorats mit Durchführungsverordnung, ... [daně, protektorát, právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692379-die-vermogensteuer-des-pr-16861415861-1024x1024.jpg)
![Sieben Fasten-Predigten, nebst einer Vorbereitungs- und Osterpredigt, über die sieben Haupt- oder Todsünden [náboženství, katolictví, modlitby, půst] Sieben Fasten-Predigten, nebst einer Vorbereitungs- und Osterpredigt, über die sieben Haupt- oder Todsünden [náboženství, katolictví, modlitby, půst]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730014-sieben-fasten-predigten-n-17319404571-1024x1024.jpg)