NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Österreichische Gesellschaft für Ur- und Frühgeschichte 2011
Dolní roh předních desek nepatrně ohnutý, jinak v pořádku, uvnitř bez poškození, pěkný stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
pův. sešit s rukou psaným titulem, strany 15-62, 4° (15,5 x 23 cm)
bez poškození
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mainz: Verlag von Kirchheim & Co. 1913, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, [XII]+149 stran s ilustracemi, 4° (18,5 x 26,5 cm)
desky a ořízka nepatrně ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Ferdinand Hirt & Sohn [cca 1895], červená zdobená celoplátěná vazba 176 stran s četnými ilustracemi, 4° (16 x 23 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, kraje stran ušpiněné, jinak čistá, celkově použitelný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig - Dresden: Verlag der Englischen Kunstanstalt von A. H. Payne, s. a. [cca 1853], váz., IV+256 s., 25 listů, 4° (24,5 x 30,5 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, vazba nalomená, několik listů odděleno, na titulní listu je razítko a signatura, dolní část listu odstřižena (titulní oceloryt však kompletní), velká část oceloryt
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Berlin: Verlagsbuchhandlung Paul Parey 1939. Dritte, neubearbeitete und erweiterte Auflage.
Slušný stav. Desky silně skvrnité, na rozích mírně odřené, vlastnické razítko na předsádce a titulní straně, uvnitř je ale kniha zcela v pořádku a velmi pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
[Zürich]: 1947, váz., [8]+371 s., 4° (22 x 30,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, plátno na hřbetě natržené.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
věnování autora; Hamburg: Georg Stilke Verlagsbuchhandlung 1930, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, pův. přední deska vevázaná, barevná horní ořízka, VI+214 stran s četnými čb. ilus
občas podtrháno tužkou, celkově velmi dobrý stav
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
[Aussig / Ústí nad Labem]
Velmi dobrý stav. Dolní roh předních desek trochu ohnutý, titulní strana mírně skvrnitá, uvnitř pěkně zachovalá.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Praha: KANT - Karel Kerlicky 2022, první vydání, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 470 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (15 x 20 cm), jazyk: anglicky
kniha je nová, výborný stav
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Berlin: Akademie-Verlag 1967, pův. brož, sloupky 210-375, gr.-4° (21 x 29,5 cm)
zevně poskvrněné, uvnitř poněkud zahnědlé/vyšisované okraje, jinak čisté
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Regensburg: Bayerische Schlösserverwaltung (Bayerische Verwaltung der staatlichen Schlösser, Gärten und Seen) – Schnell & Steiner 2017.
Pěkný stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Hřbet mírně zkosený; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Wien: před rokem 1918, pův. brož se šňůrkou, titulní list+[32] barevný reprodukcí pohledů na město, 4° (24 x 15,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1909, brož., [6]+137+[3] s., 4° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Stuttgart: Verlag der J. B. Wetzler'schen Buchhandlung 1838-1839, celoplátěné vazby se slepotiskem a zlacením na hřbetu, barevné ořizky, 503; 436; 469; 532; 522; 520; 566; 520; 526; 504 stran, 8° (14
okraje desek nepatrně odřené, občas zevně skvrny, u sv. 1 chybí jeden ze 2 titulních listů, průběžně občas hnědé skvrny, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
2 450Kč
Bez daně: 2 450Kč
Bez daně: 2 450Kč
Zobrazeny položky 2865 až 2880 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Lebenswelten. Archäologische Spurensuche in der Region Hainburger Pforte/Römerland [= Archäologie Österreichs; 22/1, 2011] [Devínská brána, Dolní Rakousy, archeologie, odborné časopisy] Lebenswelten. Archäologische Spurensuche in der Region Hainburger Pforte/Römerland [= Archäologie Österreichs; 22/1, 2011] [Devínská brána, Dolní Rakousy, archeologie, odborné časopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693545-lebenswelten-archaologisc-16872520461-1024x1024.jpg)
![Die Buchhaltung der Krankenkassen [separát, účetnictví, zdravotní pojištovny] Die Buchhaltung der Krankenkassen [separát, účetnictví, zdravotní pojištovny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/731347-die-buchhaltung-der-krank-17333947821-1024x1024.jpg)
![Leibniz. Mit 88 Abbildungen. Erstes bis fünftes Tausend [= Weltgeschichte in Charakterbildern; Vierte Abteilung: Die neuere Zeit. Der europäische Freiheitskampf gegen die Hegemonie Frankreichs auf geistigem und politischem Gebiet] [filozofie, Německo] Leibniz. Mit 88 Abbildungen. Erstes bis fünftes Tausend [= Weltgeschichte in Charakterbildern; Vierte Abteilung: Die neuere Zeit. Der europäische Freiheitskampf gegen die Hegemonie Frankreichs auf geistigem und politischem Gebiet] [filozofie, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764640-leibniz-mit-88-abbildunge-17756438521-1024x1024.jpg)
![Unter dem Joche der Cäsaren [dějiny křesťanství, Řím, Izrael] Unter dem Joche der Cäsaren [dějiny křesťanství, Řím, Izrael]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/683707-unter-dem-joche-der-casar-16763849771-1024x1024.jpg)
![Payne's Universum und Buch der Kunst. Neue Folge. Zweiter Band [rytiny; oceloryty; dřevoryty; xylografie; grafika; umění] Payne's Universum und Buch der Kunst. Neue Folge. Zweiter Band [rytiny; oceloryty; dřevoryty; xylografie; grafika; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/725936-payne-s-universum-und-buc-17268388331-1024x1024.jpg)
![Werk. Die Schweizer Monatsschrift für Kunst, Architektur, künstlerisches Gewerbe, ročník 34, 1947 [umění; architektura] Werk. Die Schweizer Monatsschrift für Kunst, Architektur, künstlerisches Gewerbe, ročník 34, 1947 [umění; architektura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679459-werk-die-schweizer-monats-16714507561-1024x1024.jpg)
![Norge. Schären, Fjorde und Sonne. Ein Führer für Schiffsreisende durch Norwegen, Island und Spitzbergen mit einundzwanzig Abbildungen [průvodce, Norsko, vyhlídkové plavby] Norge. Schären, Fjorde und Sonne. Ein Führer für Schiffsreisende durch Norwegen, Island und Spitzbergen mit einundzwanzig Abbildungen [průvodce, Norsko, vyhlídkové plavby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717856-norge-scharen-fjorde-und--17171488961-1024x1024.jpg)

![Demos. Internationale ethnographische und folkloristische Informationen; 8/2 (1967) [časopis, etnografie, folkloristika] Demos. Internationale ethnographische und folkloristische Informationen; 8/2 (1967) [časopis, etnografie, folkloristika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711418-demos-internationale-ethn-17096439821-1024x1024.jpg)
![Wien: Die Musik- und Gartenstadt [Vídeň, suvenýry, malba, pohledy na město] Wien: Die Musik- und Gartenstadt [Vídeň, suvenýry, malba, pohledy na město]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702426-wien-die-musik-und-garten-16998907601-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Polička [Soupis památek; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Polička [Soupis památek; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743153-topographie-der-historisc-17465318821-1024x1024.jpg)
![Eduard Lytton Bulwer's sämmtliche Romane. Aus dem Englischen von Friedrich Notter und Gustav Pfizer [10 svazků, staré tisky, romány, beletrie, vazba] Eduard Lytton Bulwer's sämmtliche Romane. Aus dem Englischen von Friedrich Notter und Gustav Pfizer [10 svazků, staré tisky, romány, beletrie, vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769623-eduard-lytton-bulwer-s-sa-17814409501-1024x1024.jpg)