NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kindheit im Mittelalter [Dětství ve středověku; středověk; středověká kultura; dítě; děti]
Shahar, Shulamith
Reinbek bei Hamburg: Rowohlt Taschenbuch Verlag 1993, brož., 389+[11] s., 8° (12,5 x 19 cm)
Velmi dobrý stav; na horní ořízce jsou drobné žluté skvrnky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Konzertführer Johann Sebastian Bach 1685-1750. 1. Auflage [hudba, dějiny hudby]
Schaefer, Hansjürgen et al.
Leipzig: VEB Deutscher Verlag für Musik 1984, celoplátěná vazba s obálkou, 264 stran s četnými notami, 8° (13,5 x 20,5 cm)
stránky zahnědlé, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Versuch einer systematischen Darstellung der Jurisdictions-Norm für die deutschen Provinzen des Österreichischen Kaiserthumes [zákonodárství, Rakousko-Uhersko]
Helfert, Joseph
Wien: J. G. Ritter von Mösle sel. Witwe 1819, pův. brož, XII+304 stran, 8° (13 x 21 cm), jazyk: německy
zevně ušpiněné, titulní list s fleky, jinak uvnitř čistá, celkově dobrý stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Erzlagerstätten ... [ložiska, železná ruda, učebnice, geologie]
Schneiderhöhn, Hans
Jena: VEB Gustav Fischer Verlag 1955, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, obálka, XVI+375 stran, 4° (17,5 x 24 cm)
obálka a desky ušpiněné, průběžně hnědá skvrna na spodním okraji stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/2, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1982, váz., 1018 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Prager Begegnungen. Mit 8 Zeichnungen und einem Umschlagentwurf von Karel Dostal, Prag [Pražská setkání, německy, ilustrace Karel Dostál]
Janouch, Gustav
Leipzig: Paul List Verlag 1959, pův. celoplátěná vazba s pův. obálkou, 304 stran s vyobrazeními, 8° (13 x 19,5 cm), jazyk: německy
přední deska a obálka zevnitř s vodní skvrnou. některé stránky mají zohýbané růžky, jinak čistá uvnitř, celkově ještě velmi dobrý stav
255Kč
Bez daně: 255Kč
Der Panslawismus bis zum Weltkrieg. Ein geschichtlicher Überblick [Panslavismus od svého vzniku do první světové války; všeslovanské hnutí, pan-nacionalismus]
Fischel, Alfred
Stuttgart und Berlin: J. G. Cotta'sche Buchhandlung Nachfolger 1919.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, exlibris na přídeští, desky trochu zahnědlé a na hranách nepatrně odřené, dolní roh stránek 3-11 ohnutý, značky tužkou na některých stránkách v 8. kap
620Kč
Bez daně: 620Kč
Forst- und Jagd-Kalender für das Jahr 1873 [Lesnický a lovecký kalendář; lesnictví; lesy; myslivost; lovectví]
Schmidl, Ludwig (ed.)
Prag: Für den Buchhandel in Commission bei Carl Reichenecker vormals Carl Andre 1872, váz., VIII+220+[18]+[64] s., 12° (10 x 16,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky na dvou místech mírně naražené, ořízka a stránky zažloutlé, na dvou prázdných místech kalendáře jsou perem vepsány dobové poznámky, na jedné z prázdných stran pro poznámky je t
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
An Illustrated History of Toys [dějiny dětských hraček]
Fritzsch, Karl Ewald - Bachmann, Manfred
Leipzig: Edition Leipzig 1968, pův. poloplátěná vazba s obálkou, 84 stran textu, 58 ilustrací a 104 částečně barevných tabulí, 4° (24,5 x 27,5 cm)
obálka se ztrátou potrhaná, ořízka a kraje stránek poněkud vyšisované, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Lichtfilter mit besonderer Berücksichtung der Lichtfilter für photographische Zwecke [filtry, fotografie]
Hübl, Arthur
Halle (Saale): Wilhelm Knapp 1927, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, IV+83 stran + tabulky, 8° (14,5 x 21 cm)
rohy desek nepatrně odřené, razítko na titulní straně, občas podtrhané tuškou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Das schweizerische Möbelgewerbe. Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Würde eines Doktors der Staatswissenschaften der Philosophisch-Historischen Fakultät der Universität Basel [nábytek, ekonomika, Švýcarsko]
Heiniger, Ludwig
Langnau: Emmenthaler-Blatt A.-G. 1940, pův. brož, 72 stran, 8° (15,5 x 22,5 cm)
zevně nepatrně ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geschichte des Rabbi Jeschua ben Joßef hanootzri genannt Jesus Christus. Einzig wirkliche und wahre Enthüllungen über das Leben, die Wunder-Thaten und das Ende des großen Propheten von Nazareth. Achte Auflage [náboženství, katolicismus]
[Gerke, Friedrich Clemens]
Hamburg: Verlag von Henschel & Müller 1901, celoplátěná vazba s ručně psaným titulem na štítku, 428 stran, 12° (12,5 x 16,5 cm)
zvlněné plátno na deskách, stránky silněji zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Landgüter am Zürichsee um 1717	["Venkovské statky u Curyšského jezera"; Švýcarsko; Curych; rytiny; jezero; Wädenschweil]
Füssli, Johann Melchior [Jean Melchior Füessli] - Weber, Bru
Zürich: Zentralbibliothek Zürich 1986, pevná vazba, [48] s., 8° (25 x 17 cm)
Jako nová.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Auktion 151. Antike, Gold- und Silbermünzen, numismatische Literatur, Orden und Ehrenzeichen. 1./2. Juni 1999. Hotel Frankfurter Hof	[numismatika, mince, aukční katalog]
Frankfurt am Main: Frankfurter Münzhandlung 1999, pův. brož, 308 stran s četnými čb. ilustracemi, 4° (21 x 23,5 cm)
zevně ohmataná, jinak perfektní, celkově výborný stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Militärwissenschaftliche Mitteilungen, roč. 69, 1938, č. 1-12 [Rakousko; mapy; vojenský časopis; vojenství; historie]
Wien: 1938, váz., 16+XVI+1020 s., 15 příloh, 8° (16 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách jsou razítka a signatura psaná propiskou, na titulní straně je razítko, ořízka zažloutlá, několik příloh n
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
 
Valentinská © 2021