NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Coup d'oeil militaire, oder kurzer Unterricht [1775; vojenství; válka; vojenská taktika, strategie; rytiny; Prusko]
J. D. C. Pirscher [Johann Karl Dietrich Pirscher]
Berlin: Arnold Wever 1775, váz., 70 s., 4 přílohy, 8° (10,5 x 17 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, pokryv vybledlý, se skvrnami od inkoustu, rohy naražené a odřené, zadní předsádka částečně odlepena od desky/přídeští, stránky a tabule čisté, ve velmi dobrém až vynika
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Venku / Umění ve veřejném prostoru v jihozápadních Čechách a Dolním Bavorsku 1990-2010 = Draußen / Kunst im öffentlichen Raum in Südwest-Böhmen und Niederbayern 1990-2010
Fišer, Marcel - Ortmeier, Martin
Horažďovice - Passau: Centrum pro dějiny sochařství Horažďovice o.s. - Galerie Klatovy - Frelichtmuseum Finsterau 2011, pův. laminovaná brož., 35 (česká část)+33 stran (německá část), 22 x 28 cm, jazy
zevně ohmataná, jinak jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Christoph Martin Wielandens romantische Erotik [Wielandova romantická erotika]
Wieland, Christoph Martin - Colze, Leo (ed.)
Berlin: Wilhelm Borngräber Verlag Neues Leben 1913, pův. brož, 189 stran, 8° (13 x 19,5 cm), jazyk: německy
zevně ušpiněná a odřená, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
König Ladislaus Posthummus [Český a uherský král Ladislav Pohrobek; české dějiny, Habsburkové]
Jarz, Konrad (Conrad)
Wien: Alfred Hölder 1877. [= Hölder's historische Bibliothek für die Jugend, herausgegeben von Dr. A. Egger]
Desky zašpiněné a na hranách odřené, vazba mezi stranami 64-65, 80-81, 96-97, 112-113, 128-129 částečně uvolněná, zadní desky oddělené od vazby, papír trochu zahnědlý, jinak uvnitř bez dalších poškoze
630Kč
Bez daně: 630Kč
Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 7, 1934, č. 6 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; židé]
Münzenberg, Willi (ed.)
Paris - Basel: 1934, brož., 64 s., 8° (16 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se žlutými skvrnkami od stáří, signaturou, štítkem a stopami lepidla, první list trochu poškozený, s menší ztrátou (text nepoškozen), výtisk byl mírně přehnutý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Alt-Prager Almanach 1926 [Staropražský almanach]
Nettl, Paul (ed.)
Prag: Die Bücherstube 1926, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, [2]+198 stran s četnými ilustracemi, 8° (14,5 x 19,5 cm), jazyk: německy
desky mírně ohnuté, na krajích vyšisované a ohmatané, list předsádky vystřižený, podpis na titulní straně, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Freundschaft. Monatsschrift der deutschen sozialdemokratischen Arbeiterpartei. 1. und 2. Jahrgang (1927, 1928) [časopis, politika, sociální demokracie, Československo, Němci, Sudety]
Czech, Ludwig (ed.)
Bodenbach: Parteivorstand der sozialdemokratischen Arbeiterpartei 1927-1928, polokožená vazba se drobenými deskami, 96; 192 stran s četnými ilustracemi a reklamou, 8° (16 x 22,5 cm)
občas podtrhaná pastelkou, zahnědlé stránky, celkově velmi dobrý stav
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Jiří Anderle  [české současné umění, malířství a grafika, kniha s podpisem - Gerd Köhrmann] HOL
Hrabal, Bohumil – Kotalík, Jiří – Mašín, Jiří – Köhrmann, Ge
Köln: Edition Baukunst 1983.
Velmi pěkný stav.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
IRIS. Pariser Damen-Zeitung. Moden-, Muster & Kleider-Magazin; VII. Jahrgang 1855 [móda, kolorované litografie, staré tisky]
Traun, Julius von der - Ludewig, Eduard (eds.)
Graz: Verlag der Administration der IRIS 1855, poloplátěná vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízka, 192 nečíslovaných stran, celkem 60 barevných litografií: 47 móda (pův. Pariser Damen-
desky nepatrně odřené, celé č. 5 (z 1. 2.) chybí, všechny str. č. 24 s vodní skvrnou na okraji, několik tabulí (29, 31, 33, 34, 35, 37,38) zahnědlých, celkově velmi dobrý stav
12 200Kč
Bez daně: 12 200Kč
Das Werk Adolf Menzels. 1815-1905. Mit einer Biographie des Künstlers [malířství, grafika]
Jordan, Max
München: Verlagsanstalt F. Bruckmann A.-G. 1905, polokožená vazba s mramorovanými deskami, 104 stran s celostránkovými tabulemi, velké 4° (22 x 29,5 cm)
desky poněkud silněji odřené, rohy stránek s otisky prstů, celkově ještě použitelný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Die Buchführungspflicht in der Land- und Forstwirschaft [= Bücherei für Wirtschafts- und Steuerrecht; Band 13] [účetnictví, zemědělství, lesnictví]
Langmandel
Ludwigshafen am Rhein: Friedrich Kiehl G. m. b. H. 1946, pův. sešit, 16 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky nepatrně ušpiněné, vyšisované okraje, růžek přední desky vytržený, vyšisované okraje stránek, jinak uvnitř čistá, celkově ale ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Anselm Kiefer: Bücher 1969-1990  [současné německé umění, postmoderna, neoexpresionismus, katalog výstavy]
Kiefer, Anselm – Adriani, Götz (ed.)
Stuttgart: Edition Cantz 1990. Mit Texten von Götz Adriani, Peter Schjeldahl, Toni Stoss u. Zdenek Felix.
Dobrý stav. Hrany desek mírně odřené, přední strana desek na dvou místech odřená, horní roh prvních 30 stran nepatrně ohnutý, jinak uvnitř v pořádku a pěkně zachovalá.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Der Abt von Königsaal und die Königin Elisabeth von Böhmen (1310-1330) [= Prager Studien aus dem Gebiete der Geschichtswissenschaft; 5] [Eliška Přemyslovna]
Hoschek, Theodor
Prag: Rohlíček und Sievers 1900, váz., 4+103 s., 8° (14,5 x 22 cm)
Na zadní předsádce otisk palce, stránky zažloutlé, mezi titulní a první stranu vevázána tabule nesouvisející s obsahem knihy (viz foto); dobrý stav.
640Kč
Bez daně: 640Kč
Wahrscheinlichkeitsrechnung und mathematische Statistik ["Pravděpodobnost a matematická statistika"; matematika]
Marek Fisz
Berlin: VEB Deutscher Verlag der Wissenschaften 1971, váz., 777 s., 8° (17 x 23,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, předsádka je popsaná propiskou.
375Kč
Bez daně: 375Kč
25 Jahre Wissenschaftsforschung in Ostberlin: „Wie zeitgemäß ist komplexe intgrierte Wissenschaftsforschung?“ [metavěda, dějiny vědy, věda o vědě ve východním Berlíně]
= Schriftenreihe des Wissenschaftssoziologie und -statistik e.V. Berlin; Heft 10. Berlin: Wissenschaftssoziologie und -statistik e.V. Berlin 1996. Erschien in der Zusammenarbeit mit dem Ad-hoc-Ausschu
Hřbet a okraje zadních desek zahnědlé, skvrny na předních deskách, uvnitř zcela bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Karlstein. Illustrierte Wegweiser  [hrad Karlštejn - ilustrovaný průvodce, dějiny umění a architektury]
Sedláček, August
Prag [Praha]: Druck und Verlag der Buchdruckerei F. Šimáček 1892. (Freie Bearbeitung des böhmischen Textes).
Slušný stav. Zadní strana obálky chybí, přední strana silně poškozená - pomačkaná, natržená, největší trhlina a hřbet zpevněny lepicí páskou, bývalý knihovní exemplář, papír vzhledem ke stáří trochu s
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021