NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die chronologische Sammlung der dänischen Könige im Schlosse Rosenburg. Eine kurzgefaßte Übersicht. Mit 90 Abbildungen [sbírky, palác, Dánsko, Kodaň]
Brock, Peter
Kopenhagen: H. Delbanco -G. E. C. Gad - Jacob Hegel - C. C. Lose 1888, pův. brož, [VIII]+116 stran s četnými dřevořezy, 8° (15,5 x 22 cm)
vazba rozpadlá, a odřené, desky ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Erster Jahrgang, Zweites Heft, 20. Juni 1937 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, historie]
Wostry, Wilhelm (ed.)
Brünn – Wien – Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1937. Herausgegeben im Auftrage es Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen von Univ.-Prof. Ddr. Wilhelm Wostry unter Mithilfe von Doz. Dr. Rudolf
Desky zašpiněné a zaprášené, uvolněné od knižního bloku (ten drží dobře pohromadě), uvnitř zcela v pořádku. Vzhledem ke stáří ještě dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Das Brahmanische Religionsystem... [náboženství, orientalistika, Indie]
Kleuker, Johann Friedrich
Riga: bei Johann Friedrich Hartknoch 1797, pův. kartonová vazba, XXVIII+485 stran s 23 (z pův. 24) mědirytů, 8° (12,5 x 19,5 cm), jazyk: německy
zevně odřená a ušpiněná, okraje stran občas s fleky, nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, tabule č. VII chybí, celkově velmi dobrý stav
22 500Kč
Bez daně: 22 500Kč
Die Geburt des Fegefeuers. Vom Wandel des Weltbildes im Mittelalter [Zrození očistce; středověk; očistec]
Le Goff, Jacques
München: Klett-Cotta im Deutscher Taschenbuch Verlag (dtv) 1990, brož., 454+[10] s., 8° (12 x 19 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, na rubu s pár žlutými skvrnkami, na horní ořízce je nevýrazná skvrna od vlhkosti.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Der Tanz [dějiny tance, tanec]
Boehn, Max von
Berlin: Volksverband der Bücherfreunde Wegweiser-Verlag G. m. b. H. 1925, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, 268 stran s četnými ilustracemi na tabulích, 8° (16 x 21,5 cm)
hřbet odřený a natržený, exlibris na předsádce, stránky průběžně zahnědlé, průběžně v dolní polovině stránek stará vodní skvrna, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Schatz- und Kunstkammer Rudolf II. in Prag. Inventare und Listen [sbírky, Praha, inventární seznamy]  [= Studia Rudolphina, Sonderheft; 3]
Zimmer, Jörg
Prague: Artefactum - Institute of Art History 2021, první vydání, brož., 239 stran s četnými ilustracemi, 4° (20 x 24 cm), jazyk: německy
nová, výborný stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Geschichte von England seit dem Regierungsantritte Jacob's II., sv. 7-8 [Dějiny Anglie od nástupu Jakuba II.; vazba kůže]
Thomas Babington Macaulay - Wilhelm Beseler
Braunschweig: Druck und Verlag von George Westermann 1856, váz., [4]+396, [4]+294 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, kůže na hřbetu mírně ztmavlá a opotřebovaná, ořízka trochu zažloutlá, stránky čisté, skoro všechny bílé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/2, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1982, váz., 1018 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na jedné straně signatura psaná propiskou.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Prager Pitaval [Pražský pitaval, německy]
Kisch, Egon Erwin
Berlin: Erich Reiss Verlag 1931, první vydání, pův. kartonová vazba, 342 stran, 8° (14 x 21 cm), jazyk: německy
obálka chybí, desky ušpiněné, signatura na hřbetu, list patitulu vytržen, deska hřbetu částečně oddělena od bloku, poslední strana s razítkem "Geheime Staatspolizei Staatspolizeileitstelle Prag,
390Kč
Bez daně: 390Kč
Die Europäischen Mächte und die Türkei während des Weltkrieges. Die Aufteilung der asiatischen Türkei [Evropské mocnosti a Turecko během první světové války. Rozdělení asijské čusti Turecka; Trojdohoda, Rusko, ruská a evropská diplomacie ]
Adamow, E. - Kerstner, Kurt – Mironow, Boris (eds.)
Dresden: Carl Reissner Verlag 1932. Nach dem Geheimdokumenten des ehem. Ministeriums für Auswärtige Angelegenheiten. Einzige vom Volkskommissariat für Auswärtige Angelegenheiten genehmigte deutsche Au
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, desky trochu zašpiněné, exlibris na přídeští, uvnitř zcela v pořádku a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Forst- und Jagd-Kalender für das Jahr 1873 [Lesnický a lovecký kalendář; lesnictví; lesy; myslivost; lovectví]
Schmidl, Ludwig (ed.)
Prag: Für den Buchhandel in Commission bei Carl Reichenecker vormals Carl Andre 1872, váz., VIII+220+[18]+[64] s., 12° (10 x 16,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky na dvou místech mírně naražené, ořízka a stránky zažloutlé, na dvou prázdných místech kalendáře jsou perem vepsány dobové poznámky, na jedné z prázdných stran pro poznámky je t
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Einführung in die Indienkunde. Ein Überblick über die historische Entwicklung Indiens [Indie, Střední Asie, místopis]
Ruben, Walter
Berlin: Deutscher Verlag der Wissenschaften 1954, celoplátěná vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, obálka, IX+390 stran+5 map, 4° (17,5 x 24,5 cm)
obálka nepatrně ušpiněná a na krajích potrhaná, zevnitř zpevněná lepící páskou, ohnuté desky, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Psychologische Streifzüge über Oscar Wilde [Psychologický výklad o osobnosti Oscara Wilda; psychologie, psychiatrie, dějiny literatury]
Weisz, Ernst
Leipzig: Hilmar Apian-Bennewitz 1908.
Desky zašpiněné a skvrnité, rohy desek odřené, hřbet nahoře natržený, vazba mezi stranami 161/162 a 174/175 naprasklá, jinak uvnitř bez poškození, čistá a světlá, celkově vzhledem ke stáří slušný stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Das schweizerische Möbelgewerbe. Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Würde eines Doktors der Staatswissenschaften der Philosophisch-Historischen Fakultät der Universität Basel [nábytek, ekonomika, Švýcarsko]
Heiniger, Ludwig
Langnau: Emmenthaler-Blatt A.-G. 1940, pův. brož, 72 stran, 8° (15,5 x 22,5 cm)
zevně nepatrně ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Böhmerwald [Šumava, pohoří, vlastivěda, cestování]
Bernau, Friedrich
Prag: Druck und Verlag von J. Otto [1887?]. Mit 209 Original-Illustrationen von den hervorragendsten Künstlern (mj. A. Bechler, A. Chitussi, J. Koula, A. Levý, Adolf Liebscher, Karl Liebscher, Julius
Desky zašpiněné, rohy odřené, hřbet na okrajích natržený, ex libris na přídeští, některé stránky trochu zahnědlé či skvrnité (hlavně titulní strana a tabule s reprodukcemi), jinak uvnitř pěkně zachova
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Československá republika. Praha - - (Edice Evropská výstavba měst a národní hospodářství, Verlag Dari Berlin)
Vojtíšek, Václav a kol.
Berlín: Nakladatelství "Dari" (Dari-Verlag) 1927, váz., 12+10+448 s., 4° (24 x 31 cm)
Vcelku dobrý stav. Pouze hřbet mírně vybledlý.
3 060Kč
Bez daně: 3 060Kč
 
Valentinská © 2021