NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Unfallsicherheit im Werkbetrieb. Eine betriebswirtschaftliche Studie über Unfallverhütung. Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Würde eines Doktor rerum politicarum an der hohen juristischen Fakultät der Universität Bern [pojištění, účetnictví]
Humbel, Kurt
Horw-Luzern: Vögeli-Buchdruck 1948, pův. brož, 122 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
zevně a uvnitř poněkud vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Schweiz. Achtzehnte Auflage. Mit 30 Karten, 12 Plänen und 29 Panoramen [= Meyers Reisebücher] [bedekr, průvodce, Švýcarsko]
Leipzig - Wien: Bibliographisches Institut 1904, celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, mramorovaná ořízka, XII+416+72 stran s přílohou, kompletní, 12° (11 x 15,5 cm)
zevně nepatrně odřená, číslo na hřbetu, frontispis chybí, nálepka majitele "Apotheke in Neuhaus" na titulu, panorama na kraji odřené, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1890. Dreizehnter Jahrgang [ročník 13; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko]
Zürich: S. Höhr 1890, váz., 308 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; přední předsádka s natrženími, frontispis se žlutými skvrnkami.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die höchst-nöthige Erkenntniss des Menschen [1715; lékařství; medicína; příručka; domácí lékař; farmacie; 18. století]
Christian Friedrich Richter [Christoph Friedrich Richter]
Leipzig: Bey Joh. Friedrich Gleditsch und Sohn 1715, váz., [8]+32+1234+[2]+[122] s., 8° (11,5 x 17 cm)
Dobrý stav; pergamen zažloutlý, se skvrnkami, trochu odlepený od zadní desky, předsádky zažloutlé, na přední předsádce jsou velmi staré iniciály majitele psané perem, zadní předsádka se odlepuje od př
14 900Kč
Bez daně: 14 900Kč
Probleme der amerikanischen Warenhäuser [obchodní domy, hospodářství, Amerika, meziválečné období]
Gabler, Werner K.
Zürich - Leipzig: Orell Füssli Verlag 1934, pův. brož. s obálkou, 206 stran, 4° (16 x 23 cm)
obálka potrhaná a odřená, razítkovaná a popsaná, patitul a titul s razítkami a signaturami, podtrhaná tužkou a pastelkou, celkově ale použitelný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
"Nordwestböhmen". Komotauer Zeitschrift für Archiv- und Musealwesen, Heimatforschung, Heimatschutz und Volksbildung ... 1. Jahrg., Oktober-Dezember 1924, Folge 2.	[Chomutov, noviny, místopis, Sudety]
Wenisch, Rudolf (ed.)
Komotau 1924, sešit, strany 49-112, 4° (23,5 x 31 cm), jazyk: německy
stránky zahnědlé, místy křehké, jinak čisté, celkově dobrý stav
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Skulptur und Malerei des 18. Jahrhunderts in Deutschland [dějiny umění, pozdní baroko, rokoko, klasicismus, německé sochařství a malířství]
Felner, Adolf
= Handbuch der Kunstwissenschaft. Wildpark-Potsdam: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1929.
Desky trochu zašpiněné, na dolních rozích lehce odřené, skvrny na hřbetu, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Buchführung und Bilanzen der Handeslgesellschaften nach Gesetz und Technik. Teil I ... [obchod, finance, účetnictví]
Beigel, R.
Leipzig: Verlag der modernen kaufmännischen Bibliothek G. m. b. H., pův. brož., 136 stran, 8° (15 x 22,5 cm)
malý podpis na titulu, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Renaissance in Böhmen. Geschichte, Wissenschaft, Architektur, Plastik, Malerei, Kunsthandwerk (HOL) [Renesance v Čechách - architektura, malba, sochařství]
Seibt, Ferdinand (ed.)
München: Prestel-Verlag 1985, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. laminovaná obálka, 441 stran s četnými čb. a barevnými ilustracemi, 23,5 x 28,5 cm, jazyk: německy
jako nová
540Kč
Bez daně: 540Kč
Anleitung zur griechischen Sprache zum Gebrauche der studirenden Jugend in den kaiserl. königl. Staaten. Erster Theil [učbenice, stará řečtina]
Wien: Johann Thomas Edlen von Trattnern, kaiserl. königl. Hofbuchdruckern und Buchhändlern 1780, pův. brož, 378 stran, 12° (11,5 x 17,5 cm), jazyk: německy
zevně silně odřená a ušpiněná, hřbet chybí, průběžně ušpiněná, místy počmáraná, staré vodní skvrny, chybí strany 364-370, celkově horší stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Wie Einer die Stadt Prag empfindet, die Steinerne Brücke, ihre Türme und ihre Heiligen sieht [Praha; kresby; pragensia]
Weil, Fritz - Neumann, Otto
Prag: A. Haase 1936, váz., 40+[2] s., 8° (12 x 18 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a vybledlé, na hřbetu s drobnými natrženími, vazba s prasklinou (ale vše drží pohromadě, viz foto).
980Kč
Bez daně: 980Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/12, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1984, váz., 1290 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, dva rohy desek nepatrně naražené, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Salomon Haasens Rechenmeisters zu Darmstadt Einfacher und Doppelter Buchhalter [účetnictví, učebnice, staré tisky]
Haasen, Salomon
Frankfurt am Mayn: in der Andreäischen Buchhandlung 1767, novější celoplátěná vazba, žlutá horní ořízka, [2] listy + 1030 stran s rytinou na titulu a četnými vinětami v textu, 8° (19 x 22 cm)
titul s většími hnědými skvrnami, průběžně jen mírně, celkově velmi dobrý stav
7 400Kč
Bez daně: 7 400Kč
Jessonda. Grosse Oper in drey Aufzügen. Vollständiger Klavierauszug [opera, hudba, hudebniny, noty, klavír, klavírní výtah a pěvecké party, romantismus]
Spohr, Louis – [Gehe, Eduard Heinrich]
Leizpig: im Bureau de Musique von C. F. Peters.
Kniha je opotřebovaná - desky silně poškrábané a na hranách otlačené, kůže na hřbetu i rozích potrhaná, stránky zašpiněné a ohmatané, vpisky tužkou a perem (k textu árií je připsán český překlad), raz
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Die Geheimnisse der Psychometrie oder Hellsehen in die Vergangenheit (Past Events Seership). ... [parapsychologie, jasnovidectví]
Pagenstecher, Gustav - Driesch, Hans
Leipzig: Verlag von Oswald Mutze 1928, pův. poloplátěná vazba, 154 stran s četnými ilustracemi, 4° (16 x 23 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, uvnitř občas podtrhané tužkou, jinak čistá, celkově dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021