NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Fiesole: Fred Robert von der Trelde [1923], druhé vydání, soukromý tisk, č. 129 z 500 číslovaných a vydavatelem podepsaných kusů, pův. kartonová vazba se zdobenými deskami a štítkem na přední desce, 2
zevně poněkud odřená, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
379Kč
Bez daně: 379Kč
Bez daně: 379Kč
Wien: R. von Waldheim 1903, komplet 52 sešitů s obsahem, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, 39+894 stran s četnými ilustracemi částečně na tabulích, 2° (27 x 34 cm)
zejména okraje desek odřené, starý knihovní exemplář, několik málo razítek a signatur, štítek na hřbetu, celkově velmi dobrý stav
1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Wien – Leipzig: Reinhold-Verlag 1933, brožovaná, 357 s., 8° (12,5 x 18 cm)
Dobrý stav; obálka je vybledlá, zaprášená a opottřebovaná, na hřbetě zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Reinbek bei Hamburg: Rowohlt Verlag 1980, pův. plátěná vazba s obálkou, 518 stran, velké 8° (14,5 x 22 cm)
skoro jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prague: Victoria Publishing 1994, kniha vydaná u příležitosti projektu a výstavy (Hochschule der Künste Berlin, Mai/Juni 1994); pův. desky a 1 skládaná dvoustrana s posterem a Fotografiemi velké 4° (2
desky poněkud ušpiněné a vyšisované, uvnitř nepatrně, jinak nepoškozená, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin-Charlottenburg: Ernst Pollak Verlag 1930.
Desky zašpiněné a skvrnité, bývalý knihovní exemplář s razítkem a signaturami, horní roh předsádky odstřižený, uvnitř kniha pěkná, světlá, čistá, celkově velmi dobrý stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Stuttgart: Verlag von Strecker & Schröder 1910, pův. kartonová vazba, 57 stran s reprodukcemi fotografií, 12° (13,5 x 17,5 cm)
hřbet chybí, desky ušpiněné, občas podtrhané a poznámky tužkou, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: 1929, váz., 24+1360 s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, na několika stránkách je razítko knihovny, pár listů s mal
3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Wien - Leipzig: Artur Wolf Verlag 1917, pův. brož s nalepeným titulem na přední desce, 91 stran s ilustracemi, 8° (15,5 x 20 cm), jazyk: německy
otisky prstů, hnědé skvrny, podpis majitele za titulem, celkem ještě použitelný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München: Delphin-VerIag 1923, celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, žlutá horní ořízka, 247 stran s četnými čb. vyobrazeními a barevným frontispisem, 4° (17,5 x 24 cm)
poněkud ohmataná, zbytky exlibris na předsádce, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Dietz Verlag 1983, váz., 53+1241 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Prag: Orbis 1948, brož., 61+[32] s., 8° (14 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná, na obálce a titulní straně se nacházejí razítka vlastníka; dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Leipzig: Uhlands technischer Verlag, Otto Politzky 1915, váz., VI+220 s., 26 tabulí, VI+206 s., 2 tabule, [4]+104 s., 4° (24 x 31.5 cm)
Velmi dobrý stav; desky a kůže trochu opotřebované a odřené, na první titulní straně je razítko a signatura, malá část stránek trochu zažloutlá, na rubu poslední tabule jsou šmouhy a menší otisky.
1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Bez daně: 1 900Kč
Essen: Tiefbauamt der Stadt Essen [nach März 1973].
Desky vzadu nepatrně odřené, jinak zcela v pořádku, pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
= Motorbuch Verlag Spezial. Stuttgart: Motorbuch Verlag 1998, 3. Auflage.
Dobrý stav. Desky a zadní předsádka mírně zašpiněné, strany 137-140 uvolněné z vazby, jinak v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brünn: Verlag Rudolf M. Rohrer, pův. brož, VIII+390 stran, 12° (11 x 16 cm)
desky odřené a potrhané, oddělené od knižního bloku, vyšisované okraje stránek, občas podtrhané tužkou, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Zobrazeny položky 2849 až 2864 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Bettine [Goethe, básně, limitovaná vydání] Bettine [Goethe, básně, limitovaná vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730010-bettine-goethe-basne-limi-17319397441-1024x1024.jpg)
![Österreichische Wochenschrift für den öffentlichen Baudienst. ...; Jahrgang IX, 1903 [inženýrství, architektura, Rakousko-Uhersko] Österreichische Wochenschrift für den öffentlichen Baudienst. ...; Jahrgang IX, 1903 [inženýrství, architektura, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763540-osterreichische-wochensch-17743592891-1024x1024.jpg)
![Aufbau. Bausteine zur sozialen Verständigung [politologie; katolicismus; marxismus; politika; katolická sociální nauka] Aufbau. Bausteine zur sozialen Verständigung [politologie; katolicismus; marxismus; politika; katolická sociální nauka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683422-aufbau-bausteine-zur-sozi-16923603871-1024x1024.jpg)
![Familienleben in Deutschland. Neue Bilder aus der deutschen Vergangenheit. 14.-38. Tausend [rodinný život, Německo, dějiny] Familienleben in Deutschland. Neue Bilder aus der deutschen Vergangenheit. 14.-38. Tausend [rodinný život, Německo, dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722652-familienleben-in-deutschl-17232098721-1024x1024.jpg)
![Human to Human [katalog, výstava, moderní umění] Human to Human [katalog, výstava, moderní umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758214-human-to-human-katalog-vy-17671012511-1024x1024.jpg)
![Die Kunst des Amateurphotographen. Mit 10 Textfiguren und 9 Tafeln. 6. Tausend [= Kunst und Kultur; 8] [amatérská fotografie] Die Kunst des Amateurphotographen. Mit 10 Textfiguren und 9 Tafeln. 6. Tausend [= Kunst und Kultur; 8] [amatérská fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716821-die-kunst-des-amateurphot-17159423531-1024x1024.jpg)
![Von Kleidern und Liebe. Gespräche, Briefe und Geschichten [beletrie] Von Kleidern und Liebe. Gespräche, Briefe und Geschichten [beletrie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/662953-von-kleidern-und-liebe-ge-16533152541-1024x1024.jpg)
![Biedermeier-Malerei. Zur Geschichte und Geistigkeit der deutschen Malerei in der ersten Hälfte des neunzehnten Jahrhunderts. Mit 142 Abbildungen [malířství, dějiny umění] Biedermeier-Malerei. Zur Geschichte und Geistigkeit der deutschen Malerei in der ersten Hälfte des neunzehnten Jahrhunderts. Mit 142 Abbildungen [malířství, dějiny umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/709771-biedermeier-malerei-zur-g-17082818281-1024x1024.jpg)
![Das Puppentheater in der Tschechoslowakei [loutkové divadlo; loutky; Československo; Česko] Das Puppentheater in der Tschechoslowakei [loutkové divadlo; loutky; Československo; Česko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/612659-das-puppentheater-in-der--16359301731-1024x1024.jpg)
![U-Stadtbahn Essen, Baulos 16 a – Waldthausenpark [metro v Essenu, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavitelství] U-Stadtbahn Essen, Baulos 16 a – Waldthausenpark [metro v Essenu, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavitelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741970-u-stadtbahn-essen-baulos--17448057821-1024x1024.jpg)
![Deutsche Gebirgsjäger im Zweiten Weltkrieg [němečtí horští myslivci ve 2. světové válce, Wehrmacht, horské vojenské jednotky, 2. světová válka] Deutsche Gebirgsjäger im Zweiten Weltkrieg [němečtí horští myslivci ve 2. světové válce, Wehrmacht, horské vojenské jednotky, 2. světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/768721-deutsche-gebirgsjager-im--17804027831-1024x1024.jpg)
![Das allgemeine Handelsgesetzbuch vom 17. Dezember 1862 ... [obchodní právo, Rakousko-Uhersko] Das allgemeine Handelsgesetzbuch vom 17. Dezember 1862 ... [obchodní právo, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692496-das-allgemeine-handelsges-16862179981-1024x1024.jpg)