NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Grundzüge der Organisation eines Volksheeres [lidová armáda, Švýcarsko, dějiny vojenství]
Beust, F.
Zürich: Verlags-Magazin 1867, pův. sešit, 32 stran, 12° (11,5 x 16,5 cm)
nálepky a razítka soukromé knihovny, stránky trochu zahnědlé, občas ohnuté růžky stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Synnöve Solbakken. Erzählung [Insel-Bücherei; 37]
Björnson, Björnstjerne
Leipzig: Insel-Verlag, s. a. [před 1945], váz., 79+[1] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Desky opotřebované a vybledlé, na hřbetě mírně natržené; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kontinuität und Wandel. Die staatliche Integration der indischen Stämme [= Rites de Passage; Band 5] [sociologie, etnografie, Indie]
Oberdiek, Ulrich
München: Trickster Wissenschaft 1991, pův. brož, 326 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Weißenburg. Bilder einer fränkischen Stadt [Weißenburg im Aualafeld / am Nordgau /am Sand / in Bayern, Mittelfranken; dějiny města, střední Franky]
Burger, Daniel – Renner, Robert
Nürnberg: Koberger & Kompany Verlag 2000.
Dobrý stav. Dolní okraj několika prvních stránek a dále zhruba od stránky 110 zvlněný, jinak v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Graham Sutherland. Wegzeichen mit einem Text und dreizehn unveröffentlichen Zeichnungen des Künstlers. Einleitung von Janus
Soavi, Giorgio
Bern: Edition Galerie Schindler 1973, celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, [202] stran s četnými čb. ilustracemi, 4° (25,5 x 30,5 cm), jazyk: německy
přední desky mírně flekaté, jinak perfektní stav, celkově výborný stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Lustiger Sport. ... [vtipy, humor, sport]
Miris, von [Franz Bonn]
München: Braun & Schneider, pův. brož, 199 stran s četnými ilustracemi, 8° (15,5 x 22,5 cm)
desky odtržené, křehký papír, vazba uvolněná, okraje stránek ušpiněné a potrhané, celkově ještě použitelný stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Der ewige Jude. Aus dem Flämischen übertragen von Anton Kippenberg [Věčný žid, romám, židovství]
Vermeylen, August
Leipzig: Insel-Verlag 1917, pův. kartonová vazba, 123 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Johann Gottfried von Herder's sämmtliche Werke; Einundzwanzigster Theil: Zur schönen Literatur und Kunst. Siebenter Theil = Abhandlungen und Briefe über schöne Literatur und Kunst [apart, staré tisky, německá literatura]
Herder, Johann Gottfried von
Wien: In Commission bey Geistinger 1816, pův. interimní brož., 422 stran, 8° (13 x 22 cm)
zevně poněkud ušpiněná a odřená, malé signaturní šítky na přední desce a hřbetu, vazba zhruba v polovině částečně prasklá, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
960Kč
Bez daně: 960Kč
Ein kurzweilig Lesen vom Till Ulenspiegel. Mit 42 Holzschnitten [= Insel-Bücherei; 56] [Enšpígl; Till Eulenspiegel; dřevořezy]
Leipzig: Insel-Verlag 1955, váz., 88 s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky opotřebované a zažloutlé, předsádky zažloutlé; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Aus vaterländischen Kriegen. Drei Erzählungen. Mit vier Farben- und vier Tondruck-Bildern [vlastenectví, Rakousko-Uhersko, beletrie]
Groner, Auguste
Wien - Teschen: Verlag der k. und k. Hofbuchhandlung Karl Prochaska [kolem 1900], celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem na přední desce, zdobené předsádky, červená ořízka, 249 stran s vyobrazeními, 3
desky poněkud ušpiněné, list přední předsádky vytržený, titulní list s malým podpisem, poněkud ušpiněný, průběžně zahnědlá a otisky prstů, , celkově ještě dobrý stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Volks- und Heimatkunde des politischen Bezirkes Hohenelbe, sv. 1 [1915; Vrchlabí; Nová Paka; Jilemnice; Krkonoše]
Jirasek, Franz Josef
Hohenelbe [Vrchlabí]: Verlag des Ausschusses der Heimatkunde 1915, váz., [2]+413+[1] s., 33 tabulí, 2 mapy, 8° (15 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; plátno mírně opotřebované, na hřbetu vybledlé a se zbytky papírového štítku, na přední předsádce a rytém titulu je razítko vlastníka (z Mostku u Trutnova), jedna mapa má jedno větší
4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Die Wiener Oktober-Revolution. Aus dem Tagebuche des Dr. Schütte [1848; revoluce; Vídeň; historie; dějiny]
Anton Schütte
Prag: In Commission der Buchhandlung Friedrich Ehrlich 1848, brož., VI+84+72 s., 8° (16 x 24 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a pomačkaná, s natrženími a skvrnkami od stáří, stránky s nahnědlými skvrnkami od stáří, podél předního okraje ztmavlé, na dvou stranách jsou razítka knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Theologische Rundschau, roč. 12 (leden - prosinec 1909) [teologie; Starý a Nový zákon; Bible; církevní dějiny]
Wilhelm Bousset - Wilhelm Heitmüller (eds.)
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1909, pevná poloplátěná vazba, IV+510 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 18 [exil; Rakousko; sociální demokracie]
Bauer, Otto - Deutsch, Julius (eds.)
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Velmi dobrý stav; stránky mírně zažloutlé, na okrajích mírně ohnuté.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Verfallene Denkmäler des frommen Sinnes [1832; kostel svatého Kříže Většího; klášter cyriaků; kláštery; kostely; Praha]
Johann Nepomuk Zimmermann [Jan Václav Zimmermann]
Prag: Gedruckt bei Johann H. Pospissil [Jan Hostivít Pospíšil] 1832, brož., 76 s. + frontispis, 8° (11 x 18,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s nalepeným štítkem, stránky zažloutlé, s ohnutými a opotřebovanými růžky.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Kronprinz Rudolf
S.- M. Grösing
Ueberreuter, 2000.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021