NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mein Tod ist ein Engel. Gedichte [sbírka básní, dopis s věnováním]
Vetter, Elfie A.
Berlin: Frieling 1992, první vydání, pův. brož, 61 stran s ilustracemi, 8° (12 x 19 cm), jazyk: německy
mírně ohmataná, celkově ale výborný stav
75Kč
Bez daně: 75Kč
Kirche in Fesseln [= Materialien zur Situation der Katholischen Kirche in der ČSSR; VI] [katolická církev, pronásledování]
Rabas, Josef
München: Sozialwerk der Ackerman-Gemeinde 1984, pův. brož., 167 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
desky poněkud ohmatané, uvnitř trochu vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. II/2, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Grundrisse; Ke kritice politické ekonomie]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1980, váz., 507 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Gesetze und Verfassungen im Justiz-Fache ... 1826-1830, 1831-1835 [právo; dekrety; zákony; zákoník; 19. století]
Franz I. [František I.]
Wien: Aus der kaiserlich-königlichen Hof- und Staats-Aerarial-Druckerey 1833, váz., [4]+326, [6]+198 s., 4° (21,5 x 34 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, kůže mírně opotřebovaná, s pár drobnými prasklinami, malá část stránek s četnějšími drobnými žlutými skvrnkami od stáří, jeden list má utržený růžek (text nepošk
1 090Kč
Bez daně: 1 090Kč
Die schönsten Novellen aus dem Dekameron II. Deutsch von Carl Witte. Sechs Doppelton-Illustrationen nach alten Stichen. 1.-10. Tausend [= Die galanten Bücher] [erotika, italská literatura]
Boccaccio, Giovanni
Berlin-Tempelhof: Enck-Verlag 1925, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 48 stran s 6 tabulemi, 8° (13 x 20 cm)
desky nepatrně ušpiněné, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Heilige Propheten. ... [Bible, Starý zákon, Luther, apart, překlad]
Luther, Martin
[Tübingen: Cotta 1730], ppolopergamenová vazba, [1] list+strany 659-1248 s trojdílným mědirytem uprostřed, 2° (27 x 42 cm)
desky silněji odřené a opotřebené, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Heimatbildung. Monatsblätter für heimatliches Volksbildungswesen. Jahrgang 7, Heft 1-12, Oktober 1925 - September 1926 [Ročník 7, č. 1-12, říjen 1925 - září 1926; Sudety; časopisy; vlastivěda; historie; Opava; Litoměřice; Liberec]
Lehmann, Emil - Blau, Josef (eds.)
Reichenberg: Sudetendeutscher Verlag Franz Kraus 1925-1926, brož., 328 s., 8° (15 x 23 cm)
Obálky opotřebované, vybledlé a zažloutlé, s razítky, jedna obálka zaprášená, jedna obálka s menšími natrženími, stránky zažloutlé; dobrý stav.
1 050Kč
Bez daně: 1 050Kč
Buch der Rückschau
Steffen, Albert
Dornach: Verlag für schöne Wissenschaften 1939, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 284 stran, 8° (13 x 20,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
A-I-Z [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; AIZ], roč. 8, 1929, č. 43 [časopis; fotografie; komunismus]
Münzenberg, Willi (ed.)
Reichenberg: Druck- und Verlagsanstalt "Zukunft" Runge & Co. 1929, neváz., 20 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s pár drobnými natrženími a razítkem "Werbenummer", pár listů na okrajích opotřebovaných, výtisk byl přehnutý.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Weltstimmen. Weltbücher in Umrissen. Porträts, Handschriftproben, Bühnenszenen, Lichtbilder und Romanillustrationen; Jahrgang 1930, vierter Band [světová literatura, časopis]
Stuttgart: Franckh'sche Verlagsbuchhandlung 1930, kompletní ročník, celoplátěná vazba se štítkem na hřbetu, 562 stran s četnými ilustracemi, 4° (18,5 x 24,5 cm)
stránky nepatrně zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Woche, 1926, 28. Jahrgang, Nr. 20–39 [ilustrovaný týdeník, časopis; Německo; fotografie; Výmarská republika]
Berlin: 1926, pevná poloplátěná vazba, s. 504 (číslováno 458-962), 4° (24,5 x 32,5 cm)
Velmi dobrý stav; stránky občas s drobnou hnědou skvrnkou či drobným natržením.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Deutsches Mittelalter. Ausgewählt von Friedrich von der Leyen. Zweite Auflage [literatura, střední horní němčina, středověk]
Leyen, Friedrich von der - Wapnewski, Peter
Frankfurt am Main: Insel Verlag 1980, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, pův. obálka, IX+1062 stran, 8° (13,5 x 21 cm)
obálka poněkud zaprášená, s. 537/538 natržená a zmuchlaná, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Proletarische Heimstunden, roč. 1924, č. 1-12 [umění; grafika; poezie; beletrie; literární časopis; socialismus; Německo]
Wolf, Arthur (ed.)
Leipzig-Lindenau: Verlagsanstalt proletarischer Freidenker 1924, váz., [4]+384 s., 8° (14 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a zaprášené, s naraženými rohy, ořízka a předsádky zažloutlé, na přední předsádce jsou razítka, signatura a poznámky knihovny, na několika stránkách je razítko knihovny,
630Kč
Bez daně: 630Kč
Tschechen und Deutsche
H.Giegold
Frankenpost Verlag, 1993.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Das Leben des Kaisers Friedrich II. von Hohenstaufen. Erstes bis zehntes Tausend. Mit acht Tafeln [= Deutsche Volkheit] životopisy, dějiny Bedřich II
Plaßmann, J. O.
Jena: Eugen Diederichs 1927, zdobená kartonová vazba s nalepeným štítkem, 83 stran s vyobrazeními, 8° (14,5 x 21 cm), jazyk: německy
hřbet se ztrátou natržený, štítek na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Köpenicker Blutwoche 1933 [Köpenick; Berlín; SA; nacismus; fašismus; antisemitismus; Německo; Třetí říše]
Werner, Kurt - Biernat, Karl Heinz
Berlin: Dietz Verlag 1960, brož., 103 s., 2 tabule, 8° (14 x 20 cm)
Dobrý stav; na zadní straně obálky jsou drobné žluté skvrnky.
370Kč
Bez daně: 370Kč
 
Valentinská © 2021