NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag – Leitmeritz – Teplitz: E W. Medau 1837, novější poloplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky a řez, XII+246+54 stran, 6 rytin, jedna z nich jako frontispis, kompletní, 13 x 19
hrany desek odřené, uvnitř průběžně hnědé fleky, celkově dobrý stav
4 860Kč
Bez daně: 4 860Kč
Bez daně: 4 860Kč
Prag: Torst - Galerie der Stadt Tuttlingen 2004, pův. laminovaná brož, 135 stran s četnými reprodukcemi, 8° (16 x 18 cm), jazyk: německy
nová, výborný stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Frankfurt am Main: Johann David Sauerländer 1828, kartonová vazba, mramorované desky, štítek na hřbetu, 376 stran, 12° (10,5 x 14 cm)
okraje desek nepatrně odřené, skoro nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově výborný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Charkow: Zentralverlag 1931, brož., 80 s., 8° (17,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, sponky zrezivělé, knižní blok trochu odlepený od obálky.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leipzig 1817, polokožená vazba s mramorovanými deskami a ořízkou, XX+274 stran, 12° (10,5 x 16,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, malé razítko na titulu, občas stopy starých vodních skvrn, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Dresden – München – Berlin: Staatliche Kunstsammlungen Dresden – Kupferstich-Kabinett – Gemäldegalerie Alte Meister - Deutscher Kunstverlag 2005.
Velmi pěkný stav.
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Wien: bei Joh. Georg Edlen von Moesle, k. k. privil. Buchhändler 1800, pův. vydavatelská kartonová vazba s zlaceným štitkem na hřbetu, 30+616 stran s četnými přílohami, 8° (13 x 20 cm)
zevně poněkud ušpiněná a otlučená, stará knihovní razítka a signatury na titulním listu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Leipzig: Otto Spamer 1896-1901, váz., VIII+742 stran + 13 tabulí, XII+792 s. + 3 t., VII+639 s. + 11 t., VIII+758 s. + 9 t., VIII+605 s. + 12 t., VIII+725 s. + 6 t., VIII+656 s. + 3 t., VIII+733 s. +
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, kůže na rozích i hřbetu často odřená, zlacení často trochu setřeno, ochranné listy někdy zažloutlé, jinak jen drobné nedostatky (zřídka drobná skvrna, šmouh
6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Bez daně: 6 200Kč
Praha [?]: s.n., 1831, brož., 16 s., 8° (11 x 18 cm)
Vynikající stav; stránky trochu ztmavlé.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Leipzig: Verlag von Ernst Schäfer 1847. Nach den besten Quellen geschildert von C. T. Heyne.
Dobrý stav. Stav odpovídá stáří - desky odřené, mírně skvrnité, rohy desek trochu otlačené, papír zahnědlý a skvrnitý, prvních 8 listů má lehce ohnutý horní roh, jinak uvnitř v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Bielefeld: Zünkler 1986, brožovaná, 56 s., 4° (21 x 29 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Weimar: Verlag Gustav Kiepenheuer 1917, brož., 32 s., 1 příloha, 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, příloha trochu zažloutlá, na okrajích mírně opotřebovaná, příloha a několik úvodních listů odděleno z vazby (zjevně
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Insel Mainau: Verlag Mainauverwaltung, Graf Lennart Bernadotte GmbH 1990. 3. überarbeitete Auflage.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1921, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, XCV+1026 stran, 12° (11 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené, některé stránky zohýbané, čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Verlag der archäologischen Commission bei der böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Künste 1904, pův. brož., 125 stran s četnými čb. fotografiemi, 18,5 x 27 c
Velmi dobrý stav. Malý flek na přední desce, hřbet natržen a kousek chybí, uvnitř perfektní stav
670Kč
Bez daně: 670Kč
Bez daně: 670Kč
Zobrazeny položky 2945 až 2960 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk


![Emila Medková [= Fototorst] text německy Emila Medková [= Fototorst] text německy](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/617294-emila-medkova-fototorst-16414784381-1024x1024.jpg)
![Der rothe Freibeuter. Eine Erzählung. Aus dem Englischen übersetzt von Karl Meurer. Erstes bis drittes Bändchen [= Cooper's sämmtliche Werke; 37-39] [Rudý pirát, první vydání, stará vazba] Der rothe Freibeuter. Eine Erzählung. Aus dem Englischen übersetzt von Karl Meurer. Erstes bis drittes Bändchen [= Cooper's sämmtliche Werke; 37-39] [Rudý pirát, první vydání, stará vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/703576-der-rothe-freibeuter-eine-17012684531-1024x1024.jpg)
![Neuland, 1931, č. 23-24 [časopis; německy; ateismus; náboženství; SSSR; Sovětský svaz; Rusko; propaganda; Das] Neuland, 1931, č. 23-24 [časopis; německy; ateismus; náboženství; SSSR; Sovětský svaz; Rusko; propaganda; Das]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744045-neuland-1931-c-23-24-caso-17476474991-1024x1024.jpg)
![Lehren der Weisheit und Tugend in auserlesenen Fabeln, ... [pedagogika, Německo, vazba kůže] Lehren der Weisheit und Tugend in auserlesenen Fabeln, ... [pedagogika, Německo, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694630-lehren-der-weisheit-und-t-16890009241-1024x1024.jpg)
![Zuruf eines Böhmen an seine Landsleute zur Zeit der drohenden Gefahr der morgenländischen Brechruhr [1831; cholera; epidemie; úplavice; prevence] Zuruf eines Böhmen an seine Landsleute zur Zeit der drohenden Gefahr der morgenländischen Brechruhr [1831; cholera; epidemie; úplavice; prevence]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727294-zuruf-eines-bohmen-an-sei-17286523881-1024x1024.jpg)
![Joseph der Zweite, der große Mann des deutschen Volks. Zweiter Band [císař Josef II., životopis, dějiny Habsburské monarchie] Joseph der Zweite, der große Mann des deutschen Volks. Zweiter Band [císař Josef II., životopis, dějiny Habsburské monarchie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/760325-joseph-der-zweite-der-gro-17691761781-1024x1024.jpg)
![Skulptur aktuell II. Die menschliche Figur zwischen Realismus und Abstraktion [německé sochařství; Německo; umění] Skulptur aktuell II. Die menschliche Figur zwischen Realismus und Abstraktion [německé sochařství; Německo; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679772-skulptur-aktuell-ii-die-m-16717171221-1024x1024.jpg)
![Pfalnzenschätze der Mainau. EinFrührer durch Park und Gärten der Insel [rostliny pěstované v parku na ostrově Mainau, Bodensee - průvodce parkem a zahradou] Pfalnzenschätze der Mainau. EinFrührer durch Park und Gärten der Insel [rostliny pěstované v parku na ostrově Mainau, Bodensee - průvodce parkem a zahradou]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755539-pfalnzenschatze-der-maina-17625194931-1024x1024.jpg)
![Das Dekameron. ... [Itálie, literatura, renesance, humanismus] Das Dekameron. ... [Itálie, literatura, renesance, humanismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/712316-das-dekameron-italie-lite-17104291551-1024x1024.jpg)
![Die Cousine aus Warschau. Ein Tonfilm-Schwank nach dem gleichnamigen Theaterstück von Louis Verneull [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 240] [film, filmový prospekt, 30. léta] Die Cousine aus Warschau. Ein Tonfilm-Schwank nach dem gleichnamigen Theaterstück von Louis Verneull [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 240] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749358-die-cousine-aus-warschau--17549133021-1024x1024.jpg)
