UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Středoevropská galerie a nakladatelství, Praha.
Velmi dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Leipzig, nedatováno.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
V Přerově na Moravě 1947.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, uvnitř dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Berlin, Henschelverlag, 1953.
Uvnitř dobrý stav, obálka odřená, natržená a zašpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20,5 x 20,5 cm; 84 stran - 46 barevných a 1 černobílá reprodukce.
Velmi dobrý stav, přebal je v horní části nepatrně natržený.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydal Universita Karlova, Praha 1975.
Dobrý stav, přebal odřený a lehce natržený (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 60 + obr. příloha. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, stran 20, vydání první, rozměry: 20 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, rozměry: 19 x 27 cm, stran cca 16.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Galerie Zdeněk Sklenář, 2015. Pevná vazba s obálkou, vydání první, stran 95 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 25 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Středoevropská galerie a nakladatelství, Praha (c)1993. Původní brož, 4°, 255 stran a množstvím repr..
Dobrý stav, nepatrně ohnuté rohy.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
München 1966.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a lehce natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1965.
Velmi dobrý stav, jen přebal je trochu odřený a po okrajích natržený. Před titulem je jeden list volně.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Nakladatelství Orbis, Praha 1977. Z německého originálu. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr: 17x24 cm, 312 stran , 48 černobílých ilustrací, 16 stran barevné přílohy.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Dobrý stav(viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 18,5 x 27 cm, 177 stran - velké množství čb. fotografií a ilustrací.
Stav horší, obálka je odřená, ušpiněná a potrhaná se ztrátou. Hřbet je odřený a potrhaný se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky, volnější vazba.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1979. Vydání první, stran 440, 16 stran přílohy. Edice Máj, svazek 314. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený a podlepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 5121 až 5136 z 17573 (1099 stránek)
Zákazníci sk







![Staré Město - Velkomoravský Velehrad [Velká Morava, Uherské Hradiště, archeologie, edice Monumenta archeologica] HOL Staré Město - Velkomoravský Velehrad [Velká Morava, Uherské Hradiště, archeologie, edice Monumenta archeologica] HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/599907-stare-mesto-velkomoravsky-16237841181-1024x1024.jpg)
![Germáni mezi Thorsbergem a Ravennou - Kulturní dějiny Germánů od konce doby stěhování národů; středověk [Němci, Frankové ad.] Germáni mezi Thorsbergem a Ravennou - Kulturní dějiny Germánů od konce doby stěhování národů; středověk [Němci, Frankové ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/599970-germani-mezi-thorsbergem--16238272261-1024x1024.jpg)
![Soupis památek historických a uměleckých (Rokycany) v okresu rokycanském (politický okres rokycanský) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Rokycany) v okresu rokycanském (politický okres rokycanský) [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/600012-soupis-pamatek-historicky-16238448621-1024x1024.jpg)
![Pozdravy [edice: Máj] (žurnalistika, publicistika, biografie, mj. Sbírka známek, Řím, Corrida, Holandské světlo, Reliéf Prahy, Matka, Hlasy z Německa) Pozdravy [edice: Máj] (žurnalistika, publicistika, biografie, mj. Sbírka známek, Řím, Corrida, Holandské světlo, Reliéf Prahy, Matka, Hlasy z Německa)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/600069-pozdravy-16239181451-1024x1024.jpg)