UMĚNÍ

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die Malerfamilie Holbein in Basel (malířství)
Basel, 1960.
Dobrý stav, folie na obálce nepatrně zvlněná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Atributy světců  (svatí a jejich atributy, jejich symbolika)
Rudolf Pfleiderer
Unicornis, Praha 1992.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Souvislosti 4/1990. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 160, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Estetické přednášky II
Jan Mukařovský
Ústav pro českou literaturu AV ČR, Praha 2014. Brožovaná, stran 186, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Odkryté dejiny. Staré Slovensko / Dávnoveké Slovensko / Predveká Bratislava (3 svazky)
Pavel Dvořák
Původní celoplátěná vazba s přebaly. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 368, 340 a 400 - včetně obr. materiálu. Vydání první.
Stav velmi dobrý, přebaly jsou lehce odřené, přebal dílu: Staré Slovensko, je v zadní části s lehkou ztrátou.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Souvislosti 4/1991, ročník 2. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 216, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Souvislosti 3/1991, ročník 2. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 247, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Souvislosti 1/1990. Revue pro křesťanskou kulturu
Jiří Hauber a kol.
Brožovaná, stran 110, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Souvislosti 2/1991, ročník 2. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 192, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Souvislosti 2/1991, ročník 2. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 192, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Souvislosti 2/1991, ročník 2. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 192, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mikeš I. a II. díl
Josef Lada
V Klubu mladých čtenářů vydal Albatros v Praze 1974. Napsal a nakreslil Josef Lada. I. a II. díl v jednom svazku. 7. vydání, v Albatrosu páté, přepracované a s barevnými ilustracemi, stran 314. Původn
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Souvislosti 1/1991. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 192, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Souvislosti 4/1990. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 160, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce odřený. Lehce zažloutlé stránky.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Souvislosti 3/1990. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 136, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Souvislosti 3/1990. Revue pro křesťanskou kulturu
Josef Čábela a kol.
Brožovaná, stran 136, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021