UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, 88 stran, rozměry: 19,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní kartonová vazba s přebalem; 16 x 16 cm; 360 stran.
Přebal po okrajích odřený. Dobrý stav (viz foto).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Odeon, Praha 1990. Edice Malá galerie, sv. 46. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 20,5 cm;..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Divadelní ústav, Praha 1979.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Měkká vazba s obálkou. První vydání. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm. Stran 296 a 52 stran obrazových příloh.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je výrazněji odřená.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Svaz československých výtvarných umělců, Praha 1963.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Galerie hl. m. Prahy, 1991.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Berlin 1979.
Dobrý stav, lehce odřené desky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Divadelní ústav, Praha 1979.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. čs. výtvarných umělců, Praha 1961. Edice Teorie umění, sv. 5. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 294 stran, vydání první.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Sešit, stran 24, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Sešit, rozměry: 21 x 30 cm, 12 stran - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 17x13 cm, první vydání, 142 stran, 107 vyobrazení.
Přebal mírně natržený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal J. Štenc v Praze 1925. Se 119 reprodukcemi předmětů z musejní sbírky a 8 tabulkami značek, stran 111, původní kartonová vazba, 8°.
Stav dobrý, nesouvisející věnování.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal farní úřad v Sázavě - Černých Budách, 1946. Původní sešit, rozměry: 11 x 15 cm, 27 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1933. Čtvrté vydání, stran 148. Původní celoplátěná vazba, vevázána původní obálka.
Desky mírně vyšisovány. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Zobrazeny položky 5041 až 5056 z 17574 (1099 stránek)
Zákazníci sk


![Vlaštovka, která má geometrické hnízdo [Vít Obrtel, eseje o architektuře, výbor z básnické tvorby] Vlaštovka, která má geometrické hnízdo [Vít Obrtel, eseje o architektuře, výbor z básnické tvorby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/596608-vlastovka-ktera-ma-geomet-16202946341-1024x1024.jpg)
![Oldřich Blažíček [Malá galerie, sv. 46.; český malíř, monografie] Oldřich Blažíček [Malá galerie, sv. 46.; český malíř, monografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_417569_1-1024x1024.jpg)











