UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1982. Původní celoplátěné vazby se zlacením a přebaly, 25 x 29,5 cm, 384 a 414 str. Velké množství čb. i bar. reprodukcí.
Stav dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Návrat domů, 1996. Vydání první, stran 230. Původní pevná vazba.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Hamburg 1965.
Stav uvnitř dobrý, odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm stran 170.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Eminent, Praha 1999. Pevná vazba s přebalem, stran 166, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Scala Group, 2011.
Stav velmi dobrý, nepatrně odřená obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, SPN 1977 v edici Učebnice odborných škol. 4. vyd. Rozměr 32x24 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 92 stran.
Velmi dobrý stav(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Kapitoly z neostrukturální poetiky a estetiky. Nakl. Český spisovatel, Praha 1996. Edice Orientace, ..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 16 x 17,5 cm. 91 stran, 48 čb. a 16 bar. reprodukcí. První vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran textu 35 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Vydal Odeon, Praha 1986. ARS - Literárněvědná řada. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 453 stran, vydání první, 8°.
Přebal ve hřbetě zažloutlý. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Paseka, Praha - Litomyšl 1997. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 253 stran s množstvím reprodukcí.
Pěkný stav (viz foto).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydal Odeon, Praha 1971. 1. vyd. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 20 x 21 cm, 330 stran.
Stav dobrý, přebal je ušpiněný, odřený a lepený. Podlepovaný je i ue spodní části. Na hřbetu a spodní části přebalu jsou hnědé skvrny.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pimlico, 2002.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Nakl. československých výtvarných umělců, Praha 1961.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený, jinak uvnitř dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Katalogy o díle, svazek 3., SNKLHU, Praha 1958.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 5009 až 5024 z 17574 (1099 stránek)
Zákazníci sk

![Goya (KOMPLET 2 svazky) [monografie, španělský malíř, malba, obrazy, umění romantismu] Goya (KOMPLET 2 svazky) [monografie, španělský malíř, malba, obrazy, umění romantismu]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/595000-goya-2-svazky-17099076871-1024x1024.jpg)





![Nauka o písmu [písmo, učebnice písma, knižní typografie, historie písma] Nauka o písmu [písmo, učebnice písma, knižní typografie, historie písma]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_425965_1-1024x1024.jpg)

![Nová figurácia [Nová figurace - moderní malba, malířství - slovensky; mj Vožniak, Warhol, Guttuso, Hockney, Dubuffet ad.] Nová figurácia [Nová figurace - moderní malba, malířství - slovensky; mj Vožniak, Warhol, Guttuso, Hockney, Dubuffet ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/595632-nova-figuracia-slovensko-16194395451-1024x1024.jpg)






![Vincenc Morstadt - popisný seznam grafického díla [veduty českých měst, Praha] Vincenc Morstadt - popisný seznam grafického díla [veduty českých měst, Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/595993-vincenc-morstadt-popisny--16197113391-1024x1024.jpg)