UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Odeon, Praha 1988. Edice Malá galerie, sv. 39. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 20,5 cm;..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Die Orgel im Gebiet von Jesenik (Freiwaldau/Gräffenberg), Olomouc (Olmütz), Prostejov (Prossnitz), P..
910Kč
Bez daně: 910Kč
Bez daně: 910Kč
Malá abeceda filmu (edice: Knihovna "Dobrá četba", sv. 66) (film, kinematografie; obálka avantgarda)
Pokrok, Praha 1930. Knihovna "Dobrá četba", sv. 66. Původní brož, malá 8°, 85 stran. Knižní blok roz..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Muzeum hlavního města Prahy, Praha 1973. Původní brož, 8°, cca 60 stran, množství vyobrazení.
..
Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Divadelní ústav, Praha 1978. Původní brož; 22 x 20 cm; 50 stran, čb. obrázky v textu. Dobrý stav (vi..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Arbor vitae, Praha 2008. Původní brož; 21 x 21 cm; 221 stran, množství reprodukcí. S podpisy Marka a..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
U příležitosti výstavy (výstavní sál generálního ředitelství HMP, Praha 2 - březen - květen 1983). P..
Dobrý stav, brožura ohnutá.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Bollettino del L´Istituto Storico Cecoslovacco in Roma, Fascicolo II, Praga, Tipografia dello Statto..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Odeon, Praha 1980. I. vydání. Originální celoplátěná vazba s původním přebalem, 348 stran s ve..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Z dějin československé grafiky : pod záštitou Technického musea československého vydáno k uctění pam..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Čs. výtvarných umělců, Praha 1963. Edice Současné profily. Původní kartonová vazba s přebalem;..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nákladem vydavatelstva, Praha 1921. Slepá celoplátěná převazba, 8°, 136 stran. Dobrý stav (viz foto)..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Praha 2002. Původní vazba s přebalem, 8°, 257 stran s obr. přílohami. Dobrý stav (viz foto..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Odeon, Praha 1985. Edice Malá galerie, sv. 34. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 20,5 cm;..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Na paměť M. J. Lermontova. Fr. Borový, Praha 1941. Původní brož, 8°, 64 stran. Volný hřbet, dobrý st..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
BETA, Praha 2007. Původní vazba s přebalem, 8°, 230 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto). Zcela revidované a aktualizované vydání.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 1633 až 1648 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk

![Luděk Marold (edice: Malá galerie, sv. 39) [malířství, mj. Bitva u Lipan, portrét Viktor Oliva, Paříž] Luděk Marold (edice: Malá galerie, sv. 39) [malířství, mj. Bitva u Lipan, portrét Viktor Oliva, Paříž]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_376994_1-1024x1024.jpg)
![Die Orgel [varhany] im Gebiet von Jesenik (Freiwaldau/Gräffenberg), Olomouc (Olmütz), Prostejov (Prossnitz), Prerov (Prerau) und Sumperk (M. Schönberg) in den Jahren 1860–1960 [Jeseníky, severní Morava, Jeseník, Šumperk, Prostějov] Die Orgel [varhany] im Gebiet von Jesenik (Freiwaldau/Gräffenberg), Olomouc (Olmütz), Prostejov (Prossnitz), Prerov (Prerau) und Sumperk (M. Schönberg) in den Jahren 1860–1960 [Jeseníky, severní Morava, Jeseník, Šumperk, Prostějov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_377136_1-1024x1024.jpg)


![Marcel Pokorný (edice: Režisér-Scénograf, sv. 6) [divadlo, kostýmní výtvarník, scénografie, opera] Marcel Pokorný (edice: Režisér-Scénograf, sv. 6) [divadlo, kostýmní výtvarník, scénografie, opera]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_377211_1-1024x1024.jpg)





![Ludmila Jiřincová (edice: Současné profily, sv. 17) [malířství, grafika] Ludmila Jiřincová (edice: Současné profily, sv. 17) [malířství, grafika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_377727_1-1024x1024.jpg)

![Světla paměti [Zuzana Švabinská - nevl. dcera malíře Max Švabinský, vzpomínky] Světla paměti [Zuzana Švabinská - nevl. dcera malíře Max Švabinský, vzpomínky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_377794_1-1024x1024.jpg)
 Edvard Munch [norský malíř, malby, obrazy, expresionismus](edice Malá galerie, sv. 34)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_377850_1-1024x1024.jpg)

