UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha : Galerie hlavního města Prahy, 1998, 79 stran, 30 cm, A4, brožovaná, Barevný obrazový katalog z výstavy.
výborný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Warszawa, Panstwowe Wydawnictwo Techniczne 1952, pův. celoplátěná vazba, 25 stran + 449 čb. ilustrací v hlubotisku, 2° (26 x 34 cm), jazyk: polsky
desky a ořízka ohmatané a zaprášené, jinak v pořádku, celkem velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bucharest, Meridiane Publishing House 1982, pův. celoplátěná vazba, pův. obálka, 2°, 47 stran a 235 tabulí s barevnými reprodukcemi, jazyk: anglicky
jako nová, výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Odeon, Praha 1985. Edice Malá galerie, sv. 34. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 20,5 cm;..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Antonín Ludvík Stříž ve Staré Říši na Moravě. Původní brož, 8°, cca 80 stran. Dobrý stav (viz foto)!..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Antonín Ludvík Stříž ve Staré Říši na Moravě. Původní brož, 8°, cca 80 stran. Zadní část obálky lehc..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Antonín Ludvík Stříž ve Staré Říši na Moravě. Původní brož, 8°, cca 80 stran. Velmi dobrý stav (viz ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Antonín Ludvík Stříž ve Staré Říši na Moravě. Původní brož, 8°, cca 80 stran. Velmi dobrý stav (viz ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Stanislav Podhrázský (1920–1999) byl jako mnozí další v mládí silně ovlivněn surrealismem, zejména p..
960Kč
Bez daně: 960Kč
Bez daně: 960Kč
Palla, Bratislava 1969. Knižnica priatelov výtvarného umenia, zv. 15. Původní celoplátěná vazba s př..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Josef Engst, Praha 1946. Na obálce původní dřevoryt Cyrila Boudy, v textu 36 zobrazení! Původní brož..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Male bronzy a cíny Stanislava Hanzíka. "Tuto monografickou publikaci vydal jako katalog výstavy "Mal..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Odeon, Praha 1981. Edice Malá galerie, sv. 23. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 20,5 x 20,5 cm;..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Obálka a typo Zdenek Seydl. Čs. spisovatel, Praha 1964. Otázky a názory, sv. 50. Původní brož; 19,5 ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Jota, Brno 1996. Nové obzory. Původní brož, rozměry: 14 x 21 cm, 336 stran + obr. příloha, vydání první.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Artia, Praha 1987. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 206 stran s velkým množstvím reprodu..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 1697 až 1712 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk


![Architektura Polska do polowy XIX wieku [= Biblioteka zakladu architektury Polskiej politechniki Warszawskieje, Tom IX] Architektura Polska do polowy XIX wieku [= Biblioteka zakladu architektury Polskiej politechniki Warszawskieje, Tom IX]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_383202_1-1024x1024.jpg)

 Edvard Munch [norský malíř, malby, obrazy, expresionismus](edice Malá galerie, sv. 34)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_383333_1-1024x1024.jpg)






![Klíček ke grafickým uměním [Obsah: grafické techniky, tisk, grafika, knižní bibliofilie, ilustrace mj. Cyril Bouda, Max Švabinský, Viktor Stretti, L. Marold aj.] Klíček ke grafickým uměním [Obsah: grafické techniky, tisk, grafika, knižní bibliofilie, ilustrace mj. Cyril Bouda, Max Švabinský, Viktor Stretti, L. Marold aj.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_383390_1-1024x1024.jpg)

![Jaroslav Čermák (edice: Malá galerie, sv. 23.) [malířství, realismus, portréty] Jaroslav Čermák (edice: Malá galerie, sv. 23.) [malířství, realismus, portréty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_383823_1-1024x1024.jpg)

