UMĚNÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výběr z fotografií z celoživotního díla. Typografie Oldřich Hlavsa. 3. vydání, Panorama Praha 1990. ..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Výběr z fotografií z celoživotního díla. Typografie Oldřich Hlavsa. 3. vydání, Panorama Praha 1990. ..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Svázaný ročník, 12 čísel, obálky vevázány, desky původní, celoplátěné, nestránkováno, každé číslo má..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Žabohlenění, aneb, Život v minulém čase : [1978-1983 / textově připravili Mirek Slavík a Vladislav Z..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Kompletní druhý ročník časopisu Magazin DP z roku 1934-35.
Časopis vydavatelství Družstevní práce: ..
8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Bez daně: 8 000Kč
Vydalo Centrum pro studium demokracie a kultury. Stran 124 - včetně obr. materiálu + obr. příloha. P..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo Centrum pro studium demokracie a kultury. Stran 102 - včetně obr. materiálu. Původní brož, st..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Panorama, Praha 1988. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal J. Kohoutek, 1937, Praha. Čtyři časopisy svázané v poloplátěné vazbě, 16 x 23 cm, 404 stran.
Velmi dobrý stav, desky mají nepatrně opotřebovaný hřbet, vnitřek je čistý a zachovalý; viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha, Odeon, 1984. Celoplátěná vazba s obálkou, ta lehce odřená, 325 stZ franc. přel. Jitka Hamzová; doslov Petr Wittlich; předlohy k reprodukcím Ivan Lutterer, ARS, uměnovědná řada. ran, 16 barevnýc
Velmi dobrý stav (viz foto).
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Odeon, Praha 1971. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Velmi dobrý stav .. Praha, 1961. 877 stran. obrovský formát A3, plátěná orig. vazba, bez přebalu. Ob..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Pražské nakladatelství V. Poláčka, Praha 1946. Edice Umělecké památky sv. 9. První vydání. St..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Repetoire des Manuscrits Grecs enlumines (IXe – Xe s.) Vol. I. Centre de recherches Slavo-Byzantines..
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Galerie Mánes Praha, březen - duben 2002] , Praha : Hollar, 2002, 26 cm, lex 4°, brožovaná, barevné reprodukce.
velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Logo Mondo. ISBN: 978-3-927258-62-4, Ginko Press, [2007], OKart., Qeur.-8° mit zahlreichen farbigen ..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Zobrazeny položky 1601 až 1616 z 17572 (1099 stránek)
Zákazníci sk










![Figura a místo - Vizuální řád v italském malířství 15. stol. [výtvarné umění, malba, italská renesance, obrazy, teorie malby, sociologie umění, vizuální kultura] Figura a místo - Vizuální řád v italském malířství 15. stol. [výtvarné umění, malba, italská renesance, obrazy, teorie malby, sociologie umění, vizuální kultura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_373919_1-1024x1024.jpg)


 Hrad Karlštejn [středověký hrad, stavební vývoj, gotická architektura, Karel IV.](edice Umělecké památky, sv. 9)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_374013_1-1024x1024.jpg)


