LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem; 24,5 x 17 cm; 238 stran.
Pěkný stav (viz foto).
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Vydalo NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 1998. Stran 263. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní pevná vazba s přebalem, 248 stran, vydání druhé. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše vojsko, Praha 1994. II. vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 261 stran + obr. příloha. P..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, 243 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Lege Artis a Pražská Imaginace, Praha 1993.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 14,5 cm, 167 stran.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vteřiny věčnosti (Ladislav Klíma - povídky, listy eseje) (Světová četba, sv. 386) Slavná Nemesis aj.
Vydal Odeon, Praha 1967. Brožovaná s přebalem, 295 stran, první vydání, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Atlantis, Brno 2004.
Výborný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní brož, měkká vazba, stran 239, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, zadní strana obálky ohnutá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1982. Edice Máj, sv. 394. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 480 stran textu a 16 stran přílohy, rozměry: 15 x 21 cm.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1983 v edici Živá díla minulosti jako její 95. svazek. 478 stran, původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem.
Přebal mírně zašpiněný a natržený. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Otakar Hostinský (Odkazy pokrokových dějin naší minulosti) (český estetik, teoretik hudby a divadla)
Vydal Melantrich, Praha 1980. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm, 357 stran, první vydání.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený a potrhaný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm, 312 stran.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vychází další objemná monografie Umberta Eca, která se tentokrát zabývá fenoménem seznamu. Stejně ja..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydalo nakladatelství Kra, Praha (c)1994. Původní brož, měkká vazba, malá 8°, 134 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 4417 až 4432 z 5471 (342 stránek)
Zákazníci sk

![Lamentace- Dopisy mužům [Božena Němcová - Výběr z korespondence a další texty, dopisy] Lamentace- Dopisy mužům [Božena Němcová - Výběr z korespondence a další texty, dopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/744564-lamentace-dopisy-muzum-bo-17482899861-1024x1024.jpg)









![Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk] Bohové a hrdinové antických bájí [antická mytologie řecká a římská, řecké a římské báje, mýty starověku, antické, antika, řecký a římský starověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745098-bohove-a-hrdinove-anticky-17489776201-1024x1024.jpg)
![Próza českého středověku - Živá díla minulosti, sv. 95 [Kronika o Štilfrídovi, O Bruncvíkovi, Jiříkovo viděnie aj. - česká středověká próza] Próza českého středověku - Živá díla minulosti, sv. 95 [Kronika o Štilfrídovi, O Bruncvíkovi, Jiříkovo viděnie aj. - česká středověká próza]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/745101-proza-ceskeho-stredoveku--17489792511-1024x1024.jpg)



