LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 2000. Vydání první, stran 425. Původní pevná vazba s přebalem, 8°.
Stav pěkný (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Karolinum, Praha, 2007.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem, rozměry: 12 x 20 cm. Vydání první, stran 356.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně potrhaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Edice dílna, sv. 36. Vydal Čs. spisovatel, Praha, 1971. Obálka, vazba, předsádka typografie Z. Seydla.
Dobrý stav, přebal mírně odřený a natržený (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 186 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Více než sedmdesátileté usilování o českou podobu Puškinova Evžena Oněgina představuje jednu z nejza..
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Vydalo nakladatelství VOTOBIA, Praha 1994. Ve Votobii první vydání, stran 458 s obrazovými přílohami. Původní pevná vazba s přebalem, 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mladá fronta, Praha 1999.
Na deskách a přebalu skvrny od polití. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala FF UK, Praha 1997. Vydání druhé, stran 226. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
H & H, Jinočany 1994. Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 348 stran,
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1997. Původní vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 492 stran.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, stran 149, rozměry: 16 x 23 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Academia, Praha 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 371
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Juko, 1994. Brožovaná s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 95 stran.
Stav velmi dobrý
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Art slovo, Praha, 2002. Přeložila Teresie Cvachová. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 193 stran
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 177 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 4369 až 4384 z 5470 (342 stránek)
Zákazníci sk

![Dvě století ruské literatury [TORST] [ruská literatura; Rusko] Dvě století ruské literatury [TORST] [ruská literatura; Rusko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743762-dve-stoleti-ruske-literat-17473375321-1024x1024.jpg)

![Studie a eseje z moderní světové literatury (literární věda, mj. Don Quijote a quijotismus; Dostojevskij a jeho Běsi; Paul Verlaine; Apollinaire, básník - signál; Okénko do světa Franze Kafky [Franz Kafka]) Studie a eseje z moderní světové literatury (literární věda, mj. Don Quijote a quijotismus; Dostojevskij a jeho Běsi; Paul Verlaine; Apollinaire, básník - signál; Okénko do světa Franze Kafky [Franz Kafka])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743873-studie-a-eseje-z-moderni--17474244061-1024x1024.jpg)

![Stredoveká dráma [středověké divadlo, drama, text slovensky] Stredoveká dráma [středověké divadlo, drama, text slovensky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743909-stredoveka-drama-stredove-17475103641-1024x1024.jpg)

![Dějiny surrealismu a surrealistické dokumenty - surrealismus [teoretické státi a manifesty surrealismu, mj. Breton, Aragon, Dalí, Eluard, Picasso, Tzara, Biebel, Brouk, Artaud, Desnos ad.] Dějiny surrealismu a surrealistické dokumenty - surrealismus [teoretické státi a manifesty surrealismu, mj. Breton, Aragon, Dalí, Eluard, Picasso, Tzara, Biebel, Brouk, Artaud, Desnos ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743918-dejiny-surrealismu-a-surr-17475152271-1024x1024.jpg)

![Od tvaru k smyslu textu [Stylistické reflexe a interpretace; jazykověda, stylistika] Od tvaru k smyslu textu [Stylistické reflexe a interpretace; jazykověda, stylistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743987-od-tvaru-k-smyslu-textu-s-17475951241-1024x1024.jpg)
![Od Grimmelshausena k Dürrenmattovi [kapitoly z německé literatury; německá literatura][Grimmelshausen, Kleist, Stifter, Hesse, Canetti, Frisch, Walser, Becker, Lenz, Hermann Kant, Dürrenmatt ad.] Od Grimmelshausena k Dürrenmattovi [kapitoly z německé literatury; německá literatura][Grimmelshausen, Kleist, Stifter, Hesse, Canetti, Frisch, Walser, Becker, Lenz, Hermann Kant, Dürrenmatt ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743989-od-grimmelshausena-k-durr-17475966881-1024x1024.jpg)
![Od puritanismu k postmodernismu. Dějiny americké literatury [USA, Spojené státy americké] Od puritanismu k postmodernismu. Dějiny americké literatury [USA, Spojené státy americké]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/743992-od-puritanismu-k-postmode-17475995101-1024x1024.jpg)




