LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prameny Máchova Máje (Karel Hynek Mácha)
Michal Charypar
Akropolis, 2018. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 165, vyd. první
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Anketa o knihu roku Lidových novin (1928–1949)
Lukáš Holeček
Ústav pro českou literaturu AV ČR 2022. Brožovaná, stran 654, rozměry: 16,5 x 22,5 cm.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dítě v slovesném umění (podpis Karel Svoboda)
Karel Svoboda (podpis)
Sešit, ca 60 stran. Rozměr: 20 x 14 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a otřepená se ztrátou. Hřbet je lepený. autorské věnování s podpisem. Knižní blok se lehce uvolňuje z vazby, stránky jsou mírně zažloutlé. Jinak je uvnitř stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Teorie sémiotiky
Umberto Eco
Janáčkova akademie múzických umění v Brně, 2004. Brožovaná, stran 407, rozměry: 14 x 20 cm
Stav pěkný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zpívám elektrickému tělu: Biotronická imaginace Vladimíra Raffela
Vladimír Papoušek
Akropolis, 2021. Pevná vazba s obálkou. Rozměry: 14 x 21 cm, stran 189.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zbraslavská kronika [Obsah: Přemyslovci, Čechy ve středověku, Jan Lucemburský a Eliška Přemyslovna, Chronicon Aulae Regiae; edice České středověké kroniky]
Petr Žitavský - Peter von Zittau, Petrus Zittaviensis - Pře
Vydalo nakladatelství Svoboda 1976. Vydání II., upravené. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 597 stran s čb. fotografiemi a ilustracemi.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Česká a slovenská literatura mimo Československo (exil)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 9 x 21 cm, stran 198
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování
199Kč
Bez daně: 199Kč
O náboženském smýšlení Julia Zeyera (Julius Zeyer)
Josef Šach
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 21,5 cm, stran 125
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nutnosti a možnosti veřejných knihoven (Veřejné knihovny)
Jiří Mahen
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 48 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená a mírně zažloutlá. Některé stránky jsou z boku lehce otřepené
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stati a rozmluvy T. G. Masaryka o knihách a o četbě (Masaryk) - [Kniha duší člověka]
T. G. Masaryk
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 14 x 20 cm, 49 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je zažloutlá, hřbet v horní i dolní části se ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rarach v papežské knihtiskárně Benediktinů rajhradských v Brně (Božena Němcová) - pošj.
Vácslav Řezníček
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 40.
Stav horší, obálka je otřepená a utržená od hřbetu. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části. Uvnitř j stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Knihy české v knihovnách švédských a ruských
V. Flajšhans
Měkká vazba, 72 stran, rozměry: 18,5 x 27 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, otřepená a utržená od hřbetu. hřbet je potrhaný se ztrátou. Volnější vazba, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Model a analogie ve vědě, umění a filozofii
Jiřina Stachová (ed.)
Nakladatelství Filosofia, Praha 1994. Stran 320. Vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní brožovaná.
Stav dobrý, obálka lehce ušpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lékařské knížky Mistra Kříšťana z Prachatic
Avicenum, Praha 1975.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Proměny dávných příběhů - o poetice ruské prózy [Tolstoj, Nabokov, Pasternak, Gogol, Okudžava, Gorkij - moderní ruský román, ruská literatura]
Vladimír Svatoň
Univerzita Karlova - Mlejnková Marie, Pardubice 2004. Brožovaná, 343 stran. Rozměry. 15 x 20 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021