LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Císařský královský školní knihosklad, Praha 1912.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Císařský královský školní knihosklad, Praha 1909.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Odeon, Praha 1974. Vydání první. Původní celoplátěná vazba s přebalem; rozměry: 20 x 21,5 cm; 327 stran, 129 obrazů.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Obálku a vazbu navrhl a graficky upravil Milan Heger. Dřevoryty vyzdobil Josef Váchal. Vydaly Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění a nakladatelství Kruh, Praha - Hradec Králové 1970. Vydání
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Celoplátěná vazba se stříbřením, rozměry: 12,5 x 20 cm. 96 stran.
Stav velmi dobrý. Desky jsou lehce ušpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Odeon, Praha 1983.
Dobrý stav, přebal ve hřbetě zahnědlý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13,5 x19,5 cm, 310 stran.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba se zlacením - původní obálka je vevázána, stran 239, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je vevázána v zadní části. Na několika místech je v textu zatrženo tužkou.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 19 x 20 cm, 394 stran + 30 příloh (92 obrázků). Vydání první.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešity, celkem 144 stran, rozměry: 19,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 20 cm, stran 163.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, rozměry: 19 x 24 cm, stran celkem 392.
Stav dobrý. Obálka 1. a 5. čísla je výrazněji potrhaná. V 1. čísle je na několika místech v textu podtrženo zelenou fixou.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, rozměry: 19 x 24 cm, stran celkem 264.
Stav dobrý. Obálka 1. čísla je výrazněji potrhaná. Ostatní obálky jsou lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 264, příloh 32, vydání první. Rozměry: 12 x 20 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a zažloutlá.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Evropský literární klub, Praha 1940.
Velmi slušný stav, přebal natržený a zašpiněný, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. První vydání.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený, odřený a zašpiněný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 1905 až 1920 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk



![O novém umění [Guillaume Apollinaire, francouzský básník; edice Paměti - korespondence - dokumenty, sv. 54; deníky, zápisky, dopisy] O novém umění [Guillaume Apollinaire, francouzský básník; edice Paměti - korespondence - dokumenty, sv. 54; deníky, zápisky, dopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/478463-o-novem-umeni-14756803001-1024x1024.jpg)
![Krvavý román - ilustrace Josef Váchal 68 x dřevoryt [Obsah: krváky, braková literatura, černé romány, tajemné postavy, hříšníci, zločinci, podivíni, strašidla, umrlci, vrazi, šílenci, traviči, blázni, záhady, tajemno + studie o literárním žánru] Krvavý román - ilustrace Josef Váchal 68 x dřevoryt [Obsah: krváky, braková literatura, černé romány, tajemné postavy, hříšníci, zločinci, podivíni, strašidla, umrlci, vrazi, šílenci, traviči, blázni, záhady, tajemno + studie o literárním žánru]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/562788-krvavy-roman-15723754231-1024x1024.jpg)
![Umění do reklamy [reklama, ukázky typografie apod.] Umění do reklamy [reklama, ukázky typografie apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563115-umeni-do-reklamy-15729593181-1024x1024.jpg)



![Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava] Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/563301-bedrich-vaclavek-a-vyvoj--15732264221-1024x1024.jpg)




![DAV a davisti [Z obsahu: levicoví intelektuálové na Slovensku za 1. republiky, umělci a avantgarda] DAV a davisti [Z obsahu: levicoví intelektuálové na Slovensku za 1. republiky, umělci a avantgarda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/564182-dav-a-davisti-15744262481-1024x1024.jpg)
![Jarmareční písničky [Špalíček písniček jarmarečních - kramářská píseň] Jarmareční písničky [Špalíček písniček jarmarečních - kramářská píseň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/564375-jarmarecni-pisnicky-15746954541-1024x1024.jpg)
