LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní nakladatelská vazba s reliéfem na přední stran desek a se zlacením, 183 stran, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, rzměry: 13 x 19 cm, 301 stran.
Stav velmi sušný, obálka je otřepená, přední část obálky je utržená od hřbetu, hřbet je zažloutlý a lehce otřepený, složky uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Galerie hl.m.Prahy, Gallery 2006.
Knižní blok odtržen od obálky. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. J.R.Vilímek, Praha. nedatováno.
Dobrý stav, desky lehce odřené, vazba u 1. a 3. svazku uvolněná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Moravská zemská knihovna, Brno 2017.
Výborný stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
V Praze: Gremium knihkupců a nakladatelů, 1940.
Dobrý stav, desky lehce odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, průběžné stránkování 289-315. Rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části lehce natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis strany 11. Rozměry ve složeném stavu: 25 x 35 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Časopis. Rozměry ve složeném stavu: 28 x 19 cm. Strany 4.
Stav velmi dobrý, časopis je lehce pomačkaný a v přehybu natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis. Rozměry: 24 x 32 cm. Stránkováno průběžně 34-40.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis. Rozměry: 24 x 32 cm. Stránkováno průběžně 50-56.
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý a v dolní části natržený.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
John Murray Publishers, 1994.
Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Lidové noviny, Praha 1995.
Velmi dobrý stav, přebal nepatrně natržený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nakl. Mladá fronta, Praha 1993. Původní brož, 218 stran, rozměr: A5.
stav velmi pěkný
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Ikar, Praha 2008.Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 299 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1967,edice Blok.První vydání,60 stran textu a obrazové přílohy.Původní měkká brož.Grafickou úpravu a obálku navhla Olga Pavalová.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 1969 až 1984 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk












![Sluší-li se býti realistou [Ferdinand Peroutka - Výbor článků z literární publicistiky] Sluší-li se býti realistou [Ferdinand Peroutka - Výbor článků z literární publicistiky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_235165_1-1024x1024.jpg)

