LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vždycky se začíná znovu
G.P.Ansimov
Panton, Praha 1983.
Dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
O literatuře - Arnošt Lustig
Arnošt Lustig
Nakl. F.Kafky, 2006.
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Píseň Kunhutina
F. Tichý (podpis)
Volné archy v papírové obálce, rozměry: 18 x 26 cm, 28 nečíslovaných stran.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Karel Hynek Mácha. Po stu letech [Sborník ke 100 letum knižní ilustrace k básni Máj; s ukázkami]
František Táborský
Brožovaná s původní obálkou, stran 51, rozměry: 21 x 28 cm.
Velmi dobrý stav. Knižní blok je uvolněný z obálky.
800Kč
Bez daně: 800Kč
O novém vydání Biblí kralické
Konůpek, Picka, Dyrynk
Brožovaná s původní obálkou, stran 33, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav dobrý, část obálky je vyšisovaná, hřbet je také vyšisovaný a v horní i dolní části lehce natržený.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Prospekt a retrospekt (vydal Jaroslav Picka)
Jaroslav Picka
Složky jsou volně vložené do obálky, stran cca 26, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Tiskařské dílo Jednoty bratrské
R. J. Vonka
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 55 + příloha, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ílias (Homéros, Homér, Iliada)
Homéros, Homér
Jan Laichter, Praha 1942. Vydání III.
Dobrý stav, natržený přebal.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Divadlo v přerodu (upravil Zdeněk Rossmann)
Richard Fleischner
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 83 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná. V horní části obálky je poznámka psaná propiskou, v textu je podtrháváno barevnými propiskami.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Moderní drama snadno a rychle
Josef Mazal
Brožovaná s původní obálkou, stran 23, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi slušný, obálka je ušpiněná a otřepená. Kniha byla zřejmě politá - na obálce jsou skvrnky - vše suché a čitelné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Josef Váchal: Sborník textů ze sympozia v Klatovech
Galerie Klatovy Klenová, 2007. Klatovská sympozia, 1.
Výborný stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Tvorbou k realitě (obálka Zdeněk Rossmann a typografická úprava) (Studie k problematice současné české literatury)
Bedřich Václavek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 19 cm, 99 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně zažloutlá, na titulním listu podpis původního majitele.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Básník a svět (obálka J. Jelínek, titulní list Karel Teige)
André Maurois
Brožovaná s původní obálkou, stran 187, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. Hřbet je v horní i dolní části lehce natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pod oblohou Otokara Březiny - Otokar Březina (obálka Vít Obrtel)
Emil Saudek
Brožovaná s původní obálkou, 151 stran. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, hřbeet je mírně odřený a v horní i dolní části lehce natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Česká literatura XX. století
Bedřich Václavek
Brožovaná s původní obálkou, stran 173, rozměry: 12 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vzpomínky na Fjodora Michajloviče Dostojevského na Sibiři v letech 1854-1856
A.J.Wrangel
Nová tiskárna Pelhřimov, 2009.
Stav výborný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021