PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Románové noviny 1931-1932 (časopis, literární revue, mj. Ida Ostravská - Hanko zpívej!, Tam kde vládne Mussolini..., R. Braune - Třináct děvčat)
Karel Borecký (red.)
Praha, Karel Borecký 1931-1932.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené. Na přídeští je nalepen štítek z knihovny.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Románové noviny 1932-1933 (časopis, literární revue, mj. V. Bredel - Růžová ulice, Ida Ostravská - Hanko, zpívej!, O Leninovi, Barikády ve Weddingu)
Karel Borecký (red.)
Praha, Karel Borecký 1932-1933.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené. Na přídeští je nalepen štítek z knihovny.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zázračný léčitel Marie Terezie
Hademar Bankhofer
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2007. Vydání první, stran 176. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zvířecí duchařské historky
Gerina Dunwich
Vydala Mladá fronta, Praha 2008. Vydání první, stran 152. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Morčata (podpis Ludvík Vaculík)
Ludvík Vaculík (podpis)
Brožovaná, stran 131. Vyd. v tomto nakl. 1. Rozměry: 13 x 20 cm
Pěkný stav. Podpis autora
150Kč
Bez daně: 150Kč
Váňa Krutov (Apokalyptický román z prostředí Bratislavy) - text slovensky
Viliam Klimáček
Vydal Koloman Kertész Bagala, L. C. A. Levice, 2001. Edice Moderního čtenáře, svazek XXVI. Stran 152. Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Holá veta o láske (text slovensky)
Dušan Dušek
Slovart 2010. Pevná vazba s obálkou, stran 157, rozměry: 12,5 x 19 cm
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Má nejmilejší kniha (podpis Markéta Pilátová)
Markéta Pilátová (podpis)
Torst 2009. Brožovaná, stran 272, rozměry: 12 x 19,5 cm
Stav pěkný, věnování a podpis autorky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Písačky pre milovanú Lutéciu (text slovensky)
Dominik Tatarka
Vydalo nakladatelství Labyrint, Praha 1999. První československé vydání. Stran 277. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mladý Dônč (text slovensky)
Peter Pišťanek
Slovart (SK) 2008. Stran 272. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Český snář (Sixty-Eight Publishers, exil)
Ludvík Vaculík
Brožovaná. 629 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, na 2 místech rozpojený knižní blok.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Marná krása
Guy de Maupassant
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, stran 223
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mor (Světová četba, svazek 315)
Albert Camus
Vydání první, stran 260. Brožovaná s přebalem. Rozměry: 11,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a mírně odřená obálka. Hřbet je lehce zkosený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Můj rok 1959
Jarmila Frejtichová
BizBooks, Brno 2019. Vydání první, stran 231. Původní pevná vazba.
Na přední desce přepsán název knihy. Stav jinak pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Syn prérie (S puškou a lasem)
Torry Gredsted
Vydal Toužimský & Moravec, Praha 1992. Stran 223. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021