PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Messalina (ed. Moderní bibliotéka)
Alfred Jarry
Brožovaná, rozměry: 13 x 17 cm, stran 103
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka, hřbet je lehce potrhaný a v horní i dolní části s mírnou ztrátou. Stránky jsou lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Psáno do mraků
Josef Čapek
Vydal Československý spisovatel, Praha, 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 10 x 15 cm, druhé vydání, 309 stran.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený a mírně zažloutlý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zbabělci (exilové vydání, Sixty-Eight Publishers)
Josef Škvorecký (68 Publishers, Toronto)
Brožovaná, 369 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, ten ve mírně natržený, mírně zažloutlé stránky
999Kč
Bez daně: 999Kč
Kuropění (Viktor Fischl,Konfrontace, exil )
Viktor Fischl
Konfrontace, Curych 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 187 stran.
Velmi dobrý stav, přední i zadní předsádka počmáraná propisovačkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Král hranice (exilové vydání, Revue napětí a humoru)
Sergiusz Piasecki
Brožovaná, 189 stran rozměry: 12 x 17 cm
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Der Mann ohne Eigenschaften [rakouský román, 3 svazky]
Musil, Robert
Berlin: Verlag Volk und Welt 1975. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a pův. obálkou, 854+481+735 stran, 8° (12,5 x 19,5 cm)
obálky lehce natržené a trochu zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Dům kočky Modroočky
Samuil Maršak
SNDK, Praha 1962. Poloplátěná vazba, stran 41, rozměry: 21 x 14,5 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky, přední desky se mírně uvolňují z vazby
99Kč
Bez daně: 99Kč
Boj života (lipská vazba)
František Černý
Zdobená (Lipská vazba), rozměry: 18 x 24,5 cm, stran 228
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, přední i zadní desky se uvolňují od vazby, část knižního bloku je z vazby uvolněná, nesouvisející věnování. Na deskách jsou skvrnky
250Kč
Bez daně: 250Kč
Lucidor a jiné prózy
Hugo von Hofmannsthal
Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 1998. V tomto souboru druhé české vydání, stran 133. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lucidor a jiné prózy
Hugo von Hofmannsthal
Vydalo nakladatelství Slovart, Praha 1998. V tomto souboru druhé české vydání, stran 133. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jezero
Bianca Bellová
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2017. Vydání první - dotisk, stran 192. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Život a zvláštní podivná dobrodružství ROBINSONA CRUSOE námořníka z Yorku (Robinson Crusoe)
Daniel Defoe
Celoplátěná vazba - obálka chybí, stran 382, rozměry: 10,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné, přední desky se uvolňují od vazby
299Kč
Bez daně: 299Kč
Květy temnoty
Aharon Appelfeld
Vydalo nakladatelství Plus, Praha 2014. Vydání první, stran 285. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Africké dojmy
Raymond Roussel
Vydalo nakladatelství Dauphin, 2009. Přeložil Miroslav Drozd. Stran 394. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Biggles ve Španělsku (Edice: Hrdinové vzdušných bitev 7.)
William Earl Johns
Vydalo nakladatelství Toužimský & Moravec, Praha 1993. Stran 195. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021