PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Reportage unter dem Strang geschrieben [román z doby okupace]
Fučík, Julius
Berlin: Dietz Verlag GmbH 1958, vydání 61.-65. Tausend. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, červenou horní ořízkou, portrétem J. Fučíka a průsvitnou plastovou
bez známek opotřebení, jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Eden Express. A Memoir of Insanity [biografický román]
Vonnegut, Mark
New York - Toronto - London: Seven Stories Press 1975. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 301 stran, 8° (14 x 21 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Miniatury [Bulgakov - Povídky a fejetony z dvacátých let, dějově umístěné na Kavkaz, zmítaný občanskou válkou; Rusko]
Michail Afanasjevič Bulgakov, překlad Alena Morávková
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 1994. Vydání první, stran 213. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Anna Karenina (společenský román, Rusko)
Leo Tolstoy (Lev N. Tolstoj)
Wordsworth Editions Limited 1995, s. 804.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Teplouš / Dopisy o Yage
William Seward Burroughs
Vydalo nakladatelství X-Egem v edici časopisu Reflex, Praha 1991. Stran 94. Brožovaná, rozměry: 13.5 x 23,5 cm
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Franz Kafka Stories 1904-1924 (beletrie, mj. Ortel, Topič, Proměna, Venkovský lékař)
Franz Kafka - Jorge Luis Borges
London, Abacus 2004, s. 271.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
We Don't Die. George Anderson's Conversations with the Other Side (Neumíráme, beletrie)
Joel Martin, Patricia Romanowski
New York, Berkley books 1989, s. 289.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Earthly Purpose (Pozemský účel, reinkarnace)
Dick Sutphen
Pocket books 1990, s. 274.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kruté úpisy (podpis Helmut Gaensel)
Helmut Gaensel (podpis)
Brožovaná, stran 411, rozměry: 13 x 20 cm, vyd. první
Výborný stav, podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Divadelní román. Novely a povídky [Bulgakov - Psí srdce, Bohéma, Diaboliáda, Pohár života]
Michail Bulgakov, přeložila Alena Morávková
První vydání v nakladatelství Levné Knihy KMa, Praha 2000. Stran 492. Brožovaná, rozměry: 10,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
A ráno přijdou Rusové
Iulian Ciocan
Vydal Dybbuk, Praha 2021. Vydání první, stran 190. Původní pevná vazba.
Desky nepatrně odřeny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Osm hor
Paolo Cognetti
Vydala Euromedia Group - Odeon, Praha 2017. Vydání první, stran 232. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021