HUMOR-SATIRA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav dobrý. Časopis je lehce ušpiněný a otřepený
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1938. Obrázky, obálka a vazba Ad. Hofmeistra. Knihy dobré pohody, svazek III. Původní brož, 8°, 188 stran.
Obálka mírně zašpiněná, některé stránky uvolněny (viz foto). Velmi slušný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, nakl. Lidová knihtiskárna A. Němec 1928-1929.
Stav: výborný, pevná vazba (převazba)
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, stran 104, vydání první, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, odřená a potrhaná. Některé stránky jsou uvolněné.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Původní brož, 8°, 64 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Madagaskar, Jihlava 1996. Ilustrace a obálka Jiří Winter - Neprakta. Vydání pr..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mustang, Plzeň 1995.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Časopis je lehce zažloutlý u hřbetu jsou dírky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná. Rozměry: 13 x 20 cm, 56 stran.
Stav velmi dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky. Nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Odeon 1983
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 19 cm, 64 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Pražská scéna, Praha 2007. Původní brož, 214 stran, fotografický materiál, 15 x 21 cm.
Velmi pěkný stav,viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Hynek, Praha, 1997. Vydání v tomto souboru první. Původní brož, rozměr: 11 x 18 cm, 233 stran.
Vazba ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Vyšehrad, 1942, Kartonová vazba se zdobeným papírem (viz foto), 94 str. s ilustr.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvojlist, rozměry: 27,5 x 39 cm, strany 4
Stav velmi dobrý. Malé hnědé skvrnky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Franze Kafky, Praha 1998. Edice Člověk v zrcadle, č. 7. Brožovaná s obálkou, 204 stran. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 1519 (95 stránek)
Zákazníci sk



![Kopřivy, list satirický, ročník 1928-1929 (s obálkami, komplet 1-52) [časopis, humor] Kopřivy, list satirický, ročník 1928-1929 (s obálkami, komplet 1-52) [časopis, humor]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-02-26-14-32-15-01-1024x1024.jpg)











