CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Woerl's Reisebücher-Verlag (Kaiserl. u. Königl. Hofverlagshandlung), pův. brož., V+198 stran, 8° (16,5 x 24 cm)
zevně se ztrátami odřená, ušpiněná, stránky průběžně zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag von Karl Baedeker 1908 OLWd. mit Blind- und Goldprägung, marmorierter Schnitt, LXVI+499 Seiten+40 Seiten mit Beilagen, 12° (11,5 x 16 cm), unbeschädigt, sehr guter Zustand.
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
s. l.: Mark Hamsher (nákladem vlastním) 2021, váz., 271 s., 1 mapa, 1 fotografie, 8° (16 x 22 cm)
Nová.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Svět kanibalů a jiné kuriozity (cestopis, kanibalové, mj. Egypt, Čína, Barma, Japonsko, Nová Guinea)
Pro Solutions 2008
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce poškrábané.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Music Cheb, 2008. Pevná vazba, stran 187, rozměry: 12 x 23 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2000. Vydání první, stran 149. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Leipzig: Jean Ambroise Barth 1845, pův. mramorovaná kartonová vazba se štítkem na hřbetu, XVI+360 stran, 4° (15 x 22 cm), jazyk: francouzsky
okraje desek odřené, zahlazené razítko na titulní straně, průběžně mírné hnědé skvrny, jinak světlá, celkově velmi dobrý stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Hostivice: Petr Prášil - BARON 2024, 1. vydání.
Kniha je nová.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Wien - Leipzig: Verlag Dr. Hans Epstein 1929, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 414 stran s četnými ilustracemi na tabulích, velké 8° (15 x 21 cm)
obálka odřená a potrhaná, stránky průběžně zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Computer Press, 2008. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 17 cm
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Město Nové Město nad Metují, 1947. Stran 47. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
věnování autora; Hamburg: Georg Stilke Verlagsbuchhandlung 1930, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, pův. přední deska vevázaná, barevná horní ořízka, VI+214 stran s četnými čb. ilus
občas podtrháno tužkou, celkově velmi dobrý stav
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Vydalo nakladatelství Gutenberg, Praha 2010. Vydání první, stran 197. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Weidenfeld - Nicholson 2002, s. 256.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydáno roku 2008 vlastním nákladem v nakladatelství Dokořán, Praha. Vydání první, stran 137. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Akropolis, Praha 1998. Vydání první, stran 124. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Zobrazeny položky 961 až 976 z 1086 (68 stránek)
Zákazníci sk

![Von der Riviera zum Bosporus und zu den Nilfällen. Nörgelnde Reiseskizzen eines Weltbummlers [cestování, Afrika, Přední východ] Von der Riviera zum Bosporus und zu den Nilfällen. Nörgelnde Reiseskizzen eines Weltbummlers [cestování, Afrika, Přední východ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746979-von-der-riviera-zum-bospo-17516241301-1024x1024.jpg)
![Schweden, Norwegen nebst den Reiserouten durch Dänemark und Ausflügen nach Island und Spitzbergen. Handbuch für Reisende ... [bedekr, průvodce, norské země, Švédsko, Norsko, Dánsko, Island Špicbergy] Schweden, Norwegen nebst den Reiserouten durch Dänemark und Ausflügen nach Island und Spitzbergen. Handbuch für Reisende ... [bedekr, průvodce, norské země, Švédsko, Norsko, Dánsko, Island Špicbergy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/748142-schweden-norwegen-nebst-d-17531025211-1024x1024.jpg)


![Correspondance en affaires d'outre-mer, avec differents formulaires y relatifs [dopisy, zámoří] Correspondance en affaires d'outre-mer, avec differents formulaires y relatifs [dopisy, zámoří]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/663006-correspondance-en-affaire-16533861071-1024x1024.jpg)
![Slovenské hrady, kaštely a zříceniny [Slovensko, cestování - průvodce, památky] Slovenské hrady, kaštely a zříceniny [Slovensko, cestování - průvodce, památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/751687-slovenske-hrady-kastely-a-17580174581-1024x1024.jpg)



![Norge. Schären, Fjorde und Sonne. Ein Führer für Schiffsreisende durch Norwegen, Island und Spitzbergen mit einundzwanzig Abbildungen [průvodce, Norsko, vyhlídkové plavby] Norge. Schären, Fjorde und Sonne. Ein Führer für Schiffsreisende durch Norwegen, Island und Spitzbergen mit einundzwanzig Abbildungen [průvodce, Norsko, vyhlídkové plavby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/717856-norge-scharen-fjorde-und--17171488961-1024x1024.jpg)


