CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Official Handbook to Bolivia: Issued by authority of the Bolivian Consulate General, London: With illustrations and Maps [příručka, cestopis Bolívie]
London: Selwyn & Blount 1924,pův. kart. vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 112 stran s mapami, tabulkami a čb. fotografiemi, 8° (13 x 19 cm)
desky poněkud odřené a zahnědlé, ořízka a stránky s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Po stopách Sherlocka Holmese
František Nepraš
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2015. Vydání první, stran 398. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kaleidoskop ( A. Hoffmeister, paměti, cestopis)
Adolf Hoffmeister
Vydalo nakladatelství LABYRINT, Praha 2004. Stran 293, první ucelené vydání. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Vzpomínky z cest a života I. (secesní vazba)
Svatopluk Čech
Pevná vazba se zlacením, stran 291. Rozměry: 14 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Gruzie - Od bájné Kolchidy po dnešek
Edith Neubauerová
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1981. Vydání první, stran 186. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tändzin a Šerpové Everestu
Judy Tändzinová, Taši Tändzin
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2004. Vydání první, stran 240 + 48 stran obrazové přílohy. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Cesta na Antarktidu
Barbora Knappová (podpis)
Vydání první, stran 137. Původní pevná vazba - přebal chybí. Rozměry: 11,5 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Des Kaisers Frauen
Rosine De Dijn
Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart 1999.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Durch die Wüste zum Sinai. In Moses Spuren vom Schilfmeer bis zum Nebo [Sinaj, cestování, archeologie, Přední východ]
Schneller, Ludwig
Leipzig: Kommissionsverlag von H. G. Wallmann 1910, barevná celoplátěná vazba, 283 stran s četnými ilustracemi a mapou, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ztemnělé vymataná razítka na předsádce a titulu, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
52 magických výletů: Celoroční průvodce nejen na víkend
Marie Trávníčková
Nakl. XYZ, 2007. Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 239.
Stav velmi dobrý.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Tajemné Česko  Průvodce po největších záhadách a magických místech
Jan A. Novák
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2015. Stran 312. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Emil Holub
Winter, Tomáš (ed.) - Šámal, Martin - Crhák, Ondřej - Valent
Praha: Artefactum - Národní muzeum 2023, první vydání, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, obálka, 143 stran s četnými i barevnými vyobrazeními, 4° (17 x 24,5 cm)
nová, výborný stav
349Kč
Bez daně: 349Kč
Toulání Šumavou a Pošumavím
Josef Pecka
Vydavatel Starý most, Plzeň 2018. Vydání první, stran 287. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Z hradu na hrad středním Krušnohořím (střední Krušnohoří)
Otilie K. Grezlová
Regia 2020. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 263 - včetně vyobrazení, vyd. první
Stav výborný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021