CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydání první, stran 137. Původní pevná vazba - přebal chybí. Rozměry: 11,5 x 15,5 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Deutsche Verlags-Anstalt, Stuttgart 1999.
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Prostor, Praha 2010. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Prag: vlastním nákladem, 1931. Pův. kartonové desky s titulem na přední desce, 45 stran s černobílými obr., 4° (20 x 24,5 cm)
hřbet trochu natržený, desky lehce zašpiněné, na posledních listech menší skvrny od vody, jinak v dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Computer Press, Brno 2008. Vydání první, stran 176 - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav výborný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Vokno, Praha 1990. Stran 347. Původní brož,měkká vazba.
Obálka mírně odřená, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Luzern: Rex-Verlag 1946. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 52 stran s černobílými obr., 8° (11,5 x 18,5 cm)
předsádka lehce zahnědlá, jinak ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství XYZ, Praha 2015. Stran 312. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha: Artefactum - Národní muzeum 2023, první vydání, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, obálka, 143 stran s četnými i barevnými vyobrazeními, 4° (17 x 24,5 cm)
nová, výborný stav
349Kč
Bez daně: 349Kč
Bez daně: 349Kč
Vydavatel Starý most, Plzeň 2018. Vydání první, stran 287. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Regia 2020. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 263 - včetně vyobrazení, vyd. první
Stav výborný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
London, Bloomsbury 1987, s. 224.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. XYZ, 2007. Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 239.
Stav pěkný.
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2010. Vydání první, stran 291. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2017. Vydání první, stran 168. Původní brož, měkká vazba.
Přední strana obálky ohnutá. Stav dobrý.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Brožovaná - v průhledném obalu, rozměry: 12 x 22,5 cm, stran 355 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 961 až 976 z 1089 (69 stránek)
Zákazníci sk




![Unter anderem [cestování, Španělsko a Maroko] Unter anderem [cestování, Španělsko a Maroko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/763150-unter-anderem-cestovani-s-17736569361-1024x1024.jpg)
![Výlety s dětmi v Praze a středních Čechách [průvodce, tipy na výlety, Praha a střední Čechy; tj. okresy Beroun, Rakovník, Mladá Boleslav, Benešov, Mělník, Příbram, Kolín, Nymburk a Kutná Hora] Výlety s dětmi v Praze a středních Čechách [průvodce, tipy na výlety, Praha a střední Čechy; tj. okresy Beroun, Rakovník, Mladá Boleslav, Benešov, Mělník, Příbram, Kolín, Nymburk a Kutná Hora]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729039-vylety-s-detmi-v-praze-a--17308987771-1024x1024.jpg)

![Sankt Rochus-Fest zu Bingen [cestopisná povídka] Sankt Rochus-Fest zu Bingen [cestopisná povídka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/763960-sankt-rochus-fest-zu-bing-17747889941-1024x1024.jpg)






![Ledové Čechy. Průvodce [zimní příroda, ledové útvary, turistika] Ledové Čechy. Průvodce [zimní příroda, ledové útvary, turistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/561880-ledove-cechy-15705664691-1024x1024.jpg)

