CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Amerikou s prázdnou kapsou (cestopis)
Alan Forejt
Pevná vazba se zlacením. Stran 192, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Návrat do Jeruzaléma (reportáže Reflex)
Dan Hrubý
Ringier, Praha – Daranus, Řitka 2006. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sibirien ein Zukunftsland [cestopis, Sibiř]
Nansen, Fridtjof
Leipzig: F. A. Brockhaus 1914. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a zdobenou předsádkou, 383 stran psaných frakturou s černobílými obr. a 3 mapkami, 4° (16 x
desky a hrany desek silně odřené, ořízka, patitulní a titulní list s hnědými skvrnkami, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Příběh psaný do vody
Blanka Milfaitová
Mladá fronta, Praha 2016. 1. vyd.
Desky ve hřbetě natržené - viz náhled. Jinak dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nejkrásnější zámky Jižních Čech
Jiřina Doležalová
Vydalo nakladatelství Regia, Praha 2006. Vydání první, stran 207. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Schweden, Wisby und Kopenhagen. Wanderstudien ["Švédsko, Visby a Kodaň"; Skandinávie; Dánsko; Stockholm; cestopis]
Ludwig Passarge
Leipzig: Friedrich Brandstetter 1867, váz., s. V+376, 8° (14 x 20 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, plátno na hřbetu vybledlé, na tabulích a některých stránkách menší žluté skvrnky.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Indien [cestopis, Indie]
Meebold, Alfred
München: R. Piper & Co. 1908. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, barevnou předsádkou, na předsádce se štítkem a s podpisem, XI+ 332 stran s černobílými obr., 4° (14,5 x 22 cm)
hřbet trochu vybledlý, desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
En flânant. A travers la France. Touraine, Anjou et Maine [průvodce, cestování, Francie]
Hallays, André
Paris: Perrin et Cie, Libraires-éditeurs 1918, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, 374 stran s četnými ilustracemi, 8° (13,5 x 19,5 cm)
okraje desek odřené, stránky poněkud zahnědlé, občas hnědé skvrny, několik razítek ze soukromé knihovny, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hledání čínského draka
Jiří Hubička
Původní vazba, 8°, 197 stran, barevné fotografie v textu.
Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jen moře a nebe [Z obsahu: sportovní mořeplavba, osamělí mořeřeplavci, létání, jachty ad.]
Francis Chichester
Vydala Olympia, Praha 1970. Vydání první, stran 303 + 16 stran obrazové přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hledání dolů krále Šalamouna
Tahir Shah
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2004. Vydání první, stran 260. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Městské památkové rezervace
Petr Dvořáček
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 2000. Vydání první, stran 184. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hledání El Dorada [Obsahuje: zlatá horečka, bájné město zlata v jižní Americe atd.]
Marc Herman
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2005. Vydání první, stran 236. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hlinecko - sborník příspěvků č. 3/1995 (Hlinsko)
Sestavil kolektiv autorů...
Nakladatel Město Hlinsko, 1995. Formát 20,5 x 20,5 cm. Stran 22. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Fist-Time Around the World
Roughguides, 2010.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Reise um die Erde. 1. u. 2. Band [cesta kolem světa, cestování, cestopis]
Tanera, Karl – Gisbert, Paul (eds.)
Berlin-Schöneberg: Internationaler Welt-Verlag 1905. Leiter der Illustrationen Bernhard Esch.
Dobrý stav. Desky trochu zašpiněné a hlavně na rozích odřené, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý - hlavně na okrajích stránek, strany 271-280 z 2. dílu mají ohnutý horní roh, listy 271/272 a 333/
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021