CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poznań 1947.
Dobrý stav. Stránky zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Wien: Gedruckt und im Verlage bey Anton Strauss 1825, brož., [4]+260+[2] s., 16° (10,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s drobnými ztrátami, na několika stranách je staré razítko, na dvou stranách je signatura, pár listů má mírně pomačkané rohy, na stránkách je občas malá značka psaná t
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
München: Braun & Schneider [ca. 1870], brož., 120 s., 8° (13,5 x 19,5 cm)
Dobrý stav; obálka se ztrátami a natrženími, ořízka zažloutlá, na okrajích občas drobná natržení, jinak stránky čisté.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Vydal Mystery Film, Ostrava 2013. Vydání první, stran 181. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství CPress v Brně 1918. Druhé vydání, stran 152. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Prag: Verlag von F. Tempsky 1882, celoplátěná vazba se slepotiskem a zlaceným titulem na hřbetu, červená ořízka, [VIII]+269 stran s četnými ilustracemi, 8° (13 x 18,5 cm)
desky poněkud ohmatané, stránky zahnědlé/vyšisované okraje stránek, několik svorek uvolněných, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Olympia, Praha 1970. Vydání první, stran 303 + 16 stran obrazové přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Jan Vašut, Praha 2001. Vydání první, stran 128, 3 přehledné mapy, 6 plánků města. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Verlag von Karl Baedeker 1897, celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, mramorovaná ořízka, XXVIII+484 stran s přílohami, 12° (11,5 x 16 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř občas různé skvrny, celkově ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: Verlag Heinrich Plesken 1934, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, [XII]+479 stran s četnými ilustracemi, velké 4° (24,5 x 31,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, věnováni na patitulu, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Martin Hnilo, Praha 2001. Edice Brody, svazek 31. Vydání první, stran 154. Původní brož, měkká vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: Verlag von Otto Spamer 1907, pův. kartonová vazba, 188 stran, 8° (17 x 21 cm)
hřbet se ztrátami potrhaný, číslo na titulu, průběžně otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Felix Meiner Verlag 1941, pův. poloplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 232 stran s četnými ilustracemi a mapou, 4° (17 x 23,5 cm)
obálka na krajích odřená, přední deska s ohnutým rohem, uvnitř čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
= LUVR cesty. Luboš Vránek - LUVR 2024, 2.,rozšířené vydání. Vydáno ve spolupráci s Vydavatelstvím BAON, Hostivice.
Kniha je nová.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2004. Vydání třetí, stran 240. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Mystery Film, Ostrava 2013. Vydání první, stran 181. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 961 až 976 z 1087 (68 stránek)
Zákazníci sk

![Herrn Grafs Reisebriefe und Tagebücher. Hamburg und Helgoland, Wien (I) [1870; satira; ilustrace; Vídeň; Hamburk] Herrn Grafs Reisebriefe und Tagebücher. Hamburg und Helgoland, Wien (I) [1870; satira; ilustrace; Vídeň; Hamburk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707321-herrn-grafs-reisebriefe-u-17050658551-1024x1024.jpg)


![Der Weltteil Australien; I. Abteilung: Der Australkontinent und seine Bewohner. Mit 14 Vollbildern, 24 in den Text gedruckten Abbildungen und zwei Karten in Holzstich [místopis, cestování, Austrálie] Der Weltteil Australien; I. Abteilung: Der Australkontinent und seine Bewohner. Mit 14 Vollbildern, 24 in den Text gedruckten Abbildungen und zwei Karten in Holzstich [místopis, cestování, Austrálie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746786-der-weltteil-australien-i-17511205001-1024x1024.jpg)
![Jen moře a nebe [Z obsahu: sportovní mořeplavba, osamělí mořeřeplavci, létání, jachty ad.] Jen moře a nebe [Z obsahu: sportovní mořeplavba, osamělí mořeřeplavci, létání, jachty ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/709439-jen-more-a-nebe-z-obsahu--17077670401-1024x1024.jpg)

![Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. Siebenundzwanzigste Auflage. Mit 49 Karten, 12 Stadtplänen und 12 Panoramen [bedekr, Švýcarsko, průvodce] Die Schweiz nebst den angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisende. Siebenundzwanzigste Auflage. Mit 49 Karten, 12 Stadtplänen und 12 Panoramen [bedekr, Švýcarsko, průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/748145-die-schweiz-nebst-den-ang-17531033021-1024x1024.jpg)
![Menschen in der Welt. ... [cestopis, staré fotografie] Menschen in der Welt. ... [cestopis, staré fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711058-menschen-in-der-welt-cest-17092107531-1024x1024.jpg)

![Jung-Peter als Chinafahrer. Erzählung für die Jugend. Aus dem Dänischen von Edith Colsmann. Illustrationen von Rich. Knötel [cestování, Čína] Jung-Peter als Chinafahrer. Erzählung für die Jugend. Aus dem Dänischen von Edith Colsmann. Illustrationen von Rich. Knötel [cestování, Čína]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711462-jung-peter-als-chinafahre-17096485661-1024x1024.jpg)
![Afrika. Erdteil europäischer Verheißung. Mit 43 Bildern und einer Karte [cestopis, geografie] Afrika. Erdteil europäischer Verheißung. Mit 43 Bildern und einer Karte [cestopis, geografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/712500-afrika-erdteil-europaisch-17108534651-1024x1024.jpg)
![Drsná krása Albánie a příběhy z Černé Hory [cestování, cestopis, turistický průvodce - Černá Hora, Albánie] Drsná krása Albánie a příběhy z Černé Hory [cestování, cestopis, turistický průvodce - Černá Hora, Albánie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/751574-drsna-krasa-albanie-a-pri-17579265491-1024x1024.jpg)
