CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Knižní klub, Praha 2005. Stran 205. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Radioservis, Praha 2008.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Leipzig: Verlag von Otto Spamer 1870. Pův. polokožená vazba s titulem na hřbetu a podpisem, 66 stran s četnými černobílými obr., 8° (14 x 20,5 cm), psáno frakturou
Hřbet, desky a hrany desek odřené, mezi deskami a předsádkou prasklá vazba, předsádka, patitul a titulní list zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Vydalo nakladatelství Melantrich, Praha 1972. Stran 207. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Paris: Librairie Ernest Flammarion [1888] / Paris: Ernest Flammarion, Éditeur / Paris: C. Marpon et E. Flammarion, Éditeurs [1890]
Dobrý stav. Papír vzhledem ke stáří zahnědlý, vlastnická razítka na všech třech titulních listech, obálka k románu "Lumen" zašpiněná, titulní list a prvních 20 stran románu "Reves étoil
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2013. Vydání první, stran 192 + 16 stran barevné přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Barrister & Principal, Brno 2012. Vydání první, stran 755. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1996. Vydání první, stran 189. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2005. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Amstelaedami [Amsterdam]: Typis Francisci Halmae [François Halma; Franciscus Halma] 1700, váz., [18]+260+[14] s., 16 tabulí, 8° (17,5 x 24 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná, s drobnými ztrátami na hřbetu a odřená na rozích desek, volné předsádky zažloutlé, s natrženími, malá část stránek zažloutlých, na cca 30 listech a pár tabulích jsou v r
72 500Kč
Bez daně: 72 500Kč
Bez daně: 72 500Kč
Vydalo nakladatelství A+U Design, České Budějovice 1999. Vydání první, stran 187. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2002. Vydání první, stran 273. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Leipzig: Paul List Verlag 1938. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 298 stran psaných frakturou s černobílými obr. a mapou, 4° (13 x 21,5 cm)
desky zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2005. Vydání první, stran 208. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba se zlacením. Stran 192, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Ringier, Praha – Daranus, Řitka 2006. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Pantheon. Große Menschen und denkwürdige Ereignisse aus der Geschichte aller Zeiten und Völker [příběhy z cest] Pantheon. Große Menschen und denkwürdige Ereignisse aus der Geschichte aller Zeiten und Völker [příběhy z cest]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/714381-pantheon-grosse-menschen--17132814391-1024x1024.jpg)
![Malá knížka poutnická po staré mapě domova [místopis Čech, kulturní historie] Malá knížka poutnická po staré mapě domova [místopis Čech, kulturní historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/670491-mala-knizka-poutnicka-po--16616395581-1024x1024.jpg)
![Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce] Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/717567-netradicni-prochazky-prah-17169225521-1024x1024.jpg)





![A.O.I. Sieh unser neues Land mit offenen Augen. Italienisch-Ostafrika [cestopis, Habeš] A.O.I. Sieh unser neues Land mit offenen Augen. Italienisch-Ostafrika [cestopis, Habeš]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/757326-a-o-i-sieh-unser-neues-la-17651247841-1024x1024.jpg)


