CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Der Böhmerwald [Šumava, pohoří, vlastivěda, cestování]
Bernau, Friedrich
Prag: Druck und Verlag von J. Otto [1887?]. Mit 209 Original-Illustrationen von den hervorragendsten Künstlern (mj. A. Bechler, A. Chitussi, J. Koula, A. Levý, Adolf Liebscher, Karl Liebscher, Julius
Desky zašpiněné, rohy odřené, hřbet na okrajích natržený, ex libris na přídeští, některé stránky trochu zahnědlé či skvrnité (hlavně titulní strana a tabule s reprodukcemi), jinak uvnitř pěkně zachova
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Eine Reise nach Südfrankreich [jižní Francie, román, cestování, ilustrace]
Morgenthaler, Ernst
Zürich: Büchergilde Gutenberg 1950, číslo 930 z 2500 kusů, pův. brož s pův. obálkou, 33 stran textu a četné ilustrace s jednou barevnou litografií, 8° (16 x 22,5 cm)
fólie na obálce ušpiněná, desky jinak čisté, věnování v předsádce, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběhy velkých měst
John Julius Norwich
Vydalo nakladatelství Slovart, 2018. Vydání druhé, stran 351. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Encyklopedie obcí Moravy a Slezska – díl 1
Miloš Horák, Antonín Vaishar
Arca JiMfa, Třebíč 1997. 1. vyd.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Der Kongo und die Gründung des Kongostaates. ... [apart, místopis, cestopis, Afrika]
Stanley, Henry M.
Leipzig: F. A. Brockhaus 1885, pouze první svazek, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, zdobené předsádky, XXXVIII+557 stran s frontispisem, četnými ilustracemi a mapami, 4° (15 x 22,5 cm)
zevně nepatrně ohmataná, uvnitř průběžně několik razítek majitele, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Aeneas Andersons Geschichte der Brittischen Gesandschaft nach China ... [cestování, cestopisy, Čína]
Anderson, Aeneas
Hamburg: Benjamin Gottlob Hoffmann 1796, pův. kartonová vazba se štítkem na hřbetu, zdobená horní ořízka, XVI+246 stran, 8° (13,5 x 21,5 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, téměř nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
7 590Kč
Bez daně: 7 590Kč
Slunečné pobřeží Jugoslavie
Jírů, Václav
Praha: Československé filmové nakladatelství 1948, brož., 24+103 s., 8° (17,5 x 24,5 cm)
Obálka opotřebovaná, odřená, na okrajích mírně natržená, hřbet ohnutý, některé stránky velmi mírně zažloutlé, jinak dobrý stav.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Expedice Tigris [cestopis účastníka expedice na rákosové lodi - Thor Heyerdahl ad.]
Jurij Senkevič
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Vydání první, stran 297. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Historky z konce světa
Jan Rybář
Vydal Knižní klub, Praha 2005. Stran 205. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bagdad, Babylon, Ninive [cestování, cestopisy, Irák, Přední Asie, Blízký východ, Mezopotámie - starověká města]
Hedin, Sven
Leipzig: F. A. Brockhaus 1918.
Desky trochu odřené a na rozích mírně otlačené, uvnitř zcela v pořádku, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Putování za krásami a záhadami jihozápadních Čech
Karel Pokorný
Vydalo nakladatelství ARSCI, Praha 2008. Vydání první, stran 107. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Z Prahy všemi směry III.
Ivana Mudrová
NLN - Nakladatelství Lidové noviny, Praha 2015. Vydání první, stran 232. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Krajinou Jizerských hor (Jizerské hory)
Luboš Y. Koláček
Vydalo nakladatelství Regia, Praha 2013. Vydání první, stran 261. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Netradiční procházky Prahou I. Staré a Nové město a Vyšehrad [Praha, historicko-místopisný průvodce]
Stanislava Jarolímková
Vydala Euromedia Group - Knižní klub v edici Universum, Praha 2013. Vydání první, stran 192 + 16 stran barevné přílohy. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Die Orientreise des Kronprinzen Rudolf [cesta do Orientu]
Wien: Verlagsbuchhandlung von Franz Bondy 1882. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, XXIII+613 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 4° (16 x 22 cm)
hřbet potrhaný, desky a hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021