CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Necestou slečny H. a dnešní Afrikou (podpis
Eda Kriseová (podpis)
Vydalo nakladatelství Prostor, Praha 2010. Vydání první, stran 224. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 12,5 x 21 cm
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Paní, tady jste na Středním východě...! Izrael - Jordánsko
S. Brůhová, J. Brůha
Vydalo nakladatelství A+U Design, České Budějovice 1999. Vydání první, stran 187. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Reporting Africa [cestování]
Gupta, Anirudha
New Delhi: People´s Publishing House Ltd. 1969. Plátěná vazba s titulem na hřbetu, x+340 stran, 4° (14 x 22 cm)
Desky jen lehce odřené, předsádka zahnědlá, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Krajinou domova s holí poutnickou I.
Jan Bauer
Vydala MOBA (Moravská bastei), Brno 2007. Vydání první, stran 222. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cesta do Tibetu ( Živá díla minulosti, sv. 79)
Ippolito Desideri
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1976. Vydání první, stran 461. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Plavby, které změnily svět [Obsah: objevitelé, mořeplavci Kolumbus, Magalhaes, Vasco da Gama, Francis Drake, James Cook, Darwin, Tasman]
Peter Aughton
Vydalo nakladatelství Víkend, 2008. Stran 205. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Alaska: Its Scenic Features, Geography, History and Government. Third revision - 7th printing [Aljaška, místopis, cestování]
Henderson, Lester D.
Juneau: Daily Alaska Empire Print 1939, pův. brož., 144 stran s četnými čb. ilustracemi, 4° (17 x 25,5 cm)
desky silněji odřené a ušpiněné, ohnuté rohy stránek, zrezivělé svorky, celkově ještě ale použitelný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Vládcové ráje [polynéská kultura, Havaj,Tahiti]
Miloslav Stingl
Knižní klub, Praha 2005. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 23 cm, stran 240 + 72 stra bar. přílohy.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Průvodce po rybnících, památkách a hospůdkách Třeboňska (Třeboň)
Miroslav Hule
Vydalo nakladatelství Carpio v Třeboni 2005. Stran 167. Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Welt des Islam I.
Walter Philipp Schulz
München, Roland-Verlag, 1917.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a lehce zašpiněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kleine Italienische Kunstgeschichte (Malé italské dějiny umění, Itálie, architektura, sochařství, malířství, Řím, Florencie, Giotto, Masaccio, Donatello)
Wolfgang Braunfels - EckartPeterich
München, Paul List Verlag in der Südwest Verlag GmbH 1960, s. 146.
V dobrém stavu, na předsádce je razítko pův. majitele, obálka je lehce odlepena od knižního blok, některé stránky jsou popsány tužkou a propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Meine Weltumsegelung mit Fischkutter Hamburg. Dritte Auflage (41.-50. Tausend)
Kircheiß, Carl
Berlin: Kribe-Verlag 1928, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, obrázek na přední desce, mapy na předsádkách, frontispisový portrét autora, 304 stran s četnými fotografiem
hrany desek mírně odřené, Hindenburgův dopis natržen, ořízka ohmataná, uvnitř jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Berg- und Gletscherfahrten in den Alpen in den Jahren 1860 bis 1869 ... [horolezectví, hory, ledovce]
Whympers, Edward
Braunschweig - Berlin - Hamburg: Georg Westermann (1909), pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, XXIV+536 stran, 4° (17 x 23,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, exlibris na přídeští, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Jiná Británie (Velká Británie)
Jiří Hošek
Vydal Radioservis, Praha 2018. Vydání první, stran 173. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Na cestách s anděly
Josef Fousek
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2007. Vydání první, stran 272. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Weltteil Australien; II. Abteilung: I. Die Kolonien des Australkontinents und Tasmanien; II. Melanesien (I. Teil). ... [místopis, Austrálie, cestování]
Jung, Karl Emil
Leipzig - Prag: G. Freytag - F. Tempsky 1883, celoplátěná vazba se slepotiskem, zlaceným titulem na hřbetu, červená ořízka, X+300 stran s četnými ilustracemi, 8° (13 x 18,5 cm)
stránky zahnědlé/vyšisované okraje stránek, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021