CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Útok na jižní pól
H. H. Houben
Levné knihy, Praha 2001. Brožovaná, 388 stran, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Matička Praha vypravuje - Putování starou Prahou (pověsti)
Jan Wenig
Nakl. Jar. Tožička, nedatováno. Poloplátěná vazba, bez přebalu, 4°, 167 stran, ilustrace a fotografie.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Almost Heaven: Travels through the Backwoods of America
Martin Fletcher
Abacus, 2001.
Dobrý stav, lehce odřený hřbet, kniha mírně zkosená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Deník z cesty do východní Indie (barokní cestopis - deník z obchodní cesty do Bengálska)
Robert Challe
Academia, Praha 2011. Původní vazba s přebalem, 8°, 216 stran. Edice Europa.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Matyáš Sandorf. Nový hrabě Monte Christo, I.- II. díl (2 svazky)
Jules Verne
Vydal Albatros, Praha 1981 jako 18. svazek edice Podivuhodné cesty. Druhé vydání. Původní celoplátěné vazby s přebalem. Počet stran 213 a 235. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
99 zajímavostí z Japonska - Japonsko
Jiří Janoš
Vydal Albatros, Praha 1986. Původní brož, měkká vazba, 8°, 287 stran + obr. příloha, druhé vydání.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak pěstovat klid a mír (Čína, Zdeněk Sklenář)
Josef Hejzlar
Vydala Galerie Zdeněk Sklenář, 2015. Pevná vazba s obálkou, vydání první, stran 95 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 25 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Z ovzduší haremů a pouští (cestopis, Afrika, Blízký východ, mj. Cařihrad [Konstantinopol-Istanbul], Ispahan, Po Nilu [Káhira - Egypt], Tripolis Africký, Saharou)
František Klement
Nakl. J. Otto, Praha 1909. Původní pevná vazba se zlacením, 359 stran se 108 vyobrazeními, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
SOS od Severního pólu (nobile, Krasin)
R. L. Samojlovič
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm; 288 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená se skvrnkami a v horní i dolní části natržená. Hřbet je odřený a lepený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Čekání na Golema – 330 zastavení na cestě mizející Prahou (Praha)
Dan Hrubý
XYZ, Praha 2006. Původní vazba s přebalem, 21 x 21 cm, 190 stran - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Velké polární výpravy
Bertrand Imbert
Nakl. Slovart, Praha 1996. Horizonty. Původní brož, měkká vazba, 224 stran - včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tváří v tvář Severu (cestopis, fejeton, Arktida, Antarktida)
Tomáš Sniegoň
Radioservis, Praha 2012. Stran 263, vydání první. Rozměry: 13 x 17 cm. Pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Se Schweitzerem v Africe [Lambaréné - Albert Schweitzer]
Edgar Berman
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1999. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 317 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Paměti mého života, díl I.
Jakub Casanova de Seingault
Převazba, stran 650, rozměry: 12,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Toulky magickým světem Mexika (edice: Cestopisy) (Mexiko, cestopis)
Oldřich Kašpar
Nakl. Lidové noviny, Praha 2000. Měkká vazba, rozměry: 11 x 20 cm, stran 265 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Světadíl pod Himálajem [cestopis - Asie: Indie, Nepál, Pákistán, Himálaj]
Miroslav Zikmund - Jiří Hanzelka
Vydalo: nakl. Svoboda, Praha 1969
Dobrý sta, odřený a natržený přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021