CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, 558 stran s 220 obrazy.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Hřbet je mírně natržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Poloplátěná vazba, stran 202 se 49 obrázky v textu a 6 přílohami. Druhé, rozšířené vydání. Rozměry: 18 x 24,5 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Dialog, Litvínov 2005. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 191 stran s fotografiemi v textu.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knižní klub Praha 2011, edice Universum.
Výborný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, stran 256- včetně vyobrazení, rozměry: 11 x 14,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1999. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 317 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, stran 144 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 11 x 14,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stran 128, vyd. první, rozměry: 19 x 26 cm
Výborný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polokožená převazba, stran 229, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Reader´s Digest Výběr, Praha 2011. Vydání první, stran 520. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1938. Brožovaná s původní obálkou, 188 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Portál, Praha 1998. Původní brož, 8°, 183 stran.
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Olympia, Praha 1988. Pevná vazba, stran 182, 86 čb. snímků, první vyd., rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 253 stran
Dobrý stav, přední část obálky je utržená od vazby, hřbet a zadní část obálky zcela chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
NAkl. Baset, Praha 2001. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, stran 195, vydání první.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 472, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka lehce odřená a mírně pomačkaná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk

![Japonsko a jeho lid [kultura Japonska, tj. kuchyně, móda, místopis, příroda, náboženství, hospodářství, národopis, literatura, divadlo, školství, děti, zábava, každodennost] Japonsko a jeho lid [kultura Japonska, tj. kuchyně, móda, místopis, příroda, náboženství, hospodářství, národopis, literatura, divadlo, školství, děti, zábava, každodennost]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/757494-japonsko-a-jeho-lid-kultu-17654573811-1024x1024.jpg)
![Australie / Austrálie - Kulturní obrázky pro mládež [cestopis Josef Kořenský] Australie / Austrálie - Kulturní obrázky pro mládež [cestopis Josef Kořenský]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/721365-australie-australie-kultu-17213938721-1024x1024.jpg)


![Se Schweitzerem v Africe [Lambaréné - Albert Schweitzer] Se Schweitzerem v Africe [Lambaréné - Albert Schweitzer]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/612406-se-schweitzerem-v-africe-16357128551-1024x1024.jpg)









