CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Na cestě po České republice 2.
Jan Cézar
Jota, Brno 2011. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 23,5 cm. Stran 238.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak si užít cestování
Jana Jůzlová
Knižní klub v edici Universum, Praha 2016. Pevná vazba, stran 174, vydání první, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Londýn, stručný průvodce městem s plánem a illustracemi (Anglie, turistika)
Původní měkká vazba, sešito sponkami, rozměry: 13 x 17 cm, 182 stran + obr. příloha + plán města.
Stav: kniha je poškozena, má zrezlé sponky, knižní blok je tedy vypadlý z desek a zjevné stopy rzi jsou ve hřbetu...
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kuba (turistický průvodce, Lonely Planet, 2005)
Petr Tůma, Helena Svobodová, Conner Gorry
Svojtka a Co, Praha 2005. Brožovaná, stran 500, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav pěkný. Najednom místě je podtrženo růžovou propiskou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pouště  - - - - [HOL]
Marco Ferrari (text)
Nakl. Cesty, Praha 1996.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Návrat do nebe=Return to heaven (Tibet, Himálaje, fotografie Karel Medulán)
Karel Medulán
D-System, RTP Publicity, Brno, 2001.
Uvnitř výborný stav, přebal lehce zašpiněný(viz foto) .
150Kč
Bez daně: 150Kč
Paříž (turistický průvodce, Lonely Planet)
kolektiv autorů
Svojtka a Co, Praha 2014. Brožovaná, stran 431, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Obrázky z Holandska
Karel Čapek
Vydal Čs. spisovatel, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 88 stran, třinácté vydání, souborné vydání v ČS první.
Přebal mírně odřený, zašpiněný a natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čísi svět [zážitky a dojmy z cesty do Indie v roce 2001]
Eda Kriseová
Nakl. Prostor, Praha, 2004. Vydání 1.
Výborný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Italské listy (obálka Josef Čapek)
Karel Čapek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, vydání páté, 66 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části u hřbetu natržená.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Šivova velká noc. Československý výstup na Makalu 1976 (horolezectví)
Jaromír Wolf
Olympia, Praha 1979
Velmi dobrý stav, lehce odřený přebal.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Master of Cape Horn - The Story of a Square-rigger Captain and his World (lodě)
Hugh Falkus
London 1982.
Dobrý stav, lehce odřený přebal
150Kč
Bez daně: 150Kč
V jižní Indii (Indie, reportáž, cestopis, mj. Madhjapradéš, Goá, Haidarábád)
Pavla Jazairiová
Původní pevná vazba, rozměry: 18 x 24 cm, 236 stran s množstvím fotografií. Vydání první.
Stav velmi pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tajnosti Paříže [Paříž, Francie]
Katia Chapoutierová
Garamond, Praha 2015. Pevná vazba s obálkou, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, stran 254.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Napříč rovníkovou Amerikou
Enrique Stanko Vráz
Vydala Panorama, Praha 1984. Edice Cesty. Celoplátěná vazba s přebalem, 272 stran textu, 32 stran čb. a 8 stran obr. příloh. Rozměry: 16 x 24 cm.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čeští cestovatelé I. a II. (2 svazky)
Josef Kunský
Vydal Orbis, Praha 1961, edice Poznání světa, původní celoplátěné vazby s přebaly, 421 a 492 stran s obr. materiálem, vydání první. Rozměry: 17,8 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebaly mírně odřené a otřepené. Ručně vepsáno Vánoce 1961.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021