CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Alpy. Nejkrásnější vyhlídky (průvodce, cestování, horolezectví)
Evamaria Wecker
Frýdek-Místek, Alpress 2013, s. 142.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Po Česku III [tipy na výlety, vyprávění o místech, kniha vydaná k televiznímu pořadu - turistický průvodce po zajímavých místech České republiky]
Václav Žmolík
Vydal Rasioservis, Praha 2018. Brožovaná, vydání první, stran 198, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cesta po českých hradech a zámcích [české hrady, zámky, šlechta, šlechtické rody, mj. i Bezděz, Karlštejn, Litomyšl, Zvíkov, Červená Lhota ad.]
Zdeněk Kalista
...aneb Mezi tím , co je, a tím, co není. Kalistova pouť po hradech a zámcích předkládá nejen histor..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Milion - Marco Polo [středověký cestopis, cesta do východní Asie, Čína, Mongolsko, Persie, O zvycích a poměrech ve východních krajích]
Marco Polo, překlad Václav Blahník
Vydal Odeon, Praha 1989. První vydání. 228 stran. Původní celoplátěná vazba s obálkou.
Pěkný stav (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rumunsko není divočina. Autem na pobřeží Černého moře, do dunajské delty a po stopách Draculy
Lenka Šikrha, Jozef Šikrha
Via Nostra, Bratislava 2005. Původní pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm; 287 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rudou Čínou až do Indie (cestopis, Čína, Indie)
Václav Petr
Třebíč, Akcent 2002, s. 196.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cestopis II. (Ottova Světová knihovna)
Jan Kollár
Celoplátěná nakladatelská vazba, strany 355-733. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Dobrý stav, desky jsou v horní části mírně ušpiněné. Zadní desky se lehce začínají uvoňovat od vazby. Okraje stránek jsou lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Toulavá Volha [ruský román, Sepsání o dobytí Sibiře; Rusko, Sibiř]
Arťom Vesjolyj
Vydalo nakl. Odeon, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba s průhledným obalem, rozměry: 12 x 21 cm, 273 stran, vydání první.
Dobrý stav, odřený průhledný obal (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nápoj reků (Horolezectví, Kavkaz, cestopis; fotografie Vilém Heckel)
Josef Štyrsa
Vydalo: Státní nakl. dětské knihy, Praha 1963
Velmi slušný stav, otřepený přebal
60Kč
Bez daně: 60Kč
Architektura
Graham Vickers
Columbus, Praha 1999.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Oč mi v životě šlo
Jan Milič Lochman
Nakladatelství Kalich, Praha 2000, vydání první, 279 stran, původní pevná vazba, rozměr: 13 x 20 cm.
Velmi pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Paměti - Hector Berlioz (Cesty po Italii, Německu, Rusku a Anglii 1803-1865) (edice Paměti, korespondence, dokumenty, hudební skladatel)
Berlioz Hector
SNKLHU, Praha 1956.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný a odřený; jinak uvnitř dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Záblesky z Bengálska [vazba kůže - polokožená]
Rabíndranáth Thákur
Polokožená vazba se zlacením, rozměry: 14 x 21 cm, 68 stran.
Pěkný stav. Nesouvisející věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zátopa. Soubor spisů Joe Hlouchy, sv. IV. (beletrie, Japonsko)
Joe Hloucha
Praha, A. Neubert 1930, s. 113.
Velmi dobrý stav
100Kč
Bez daně: 100Kč
Die Entdeckung der Sächsischen Schweiz (Českosaské Švýcarsko)
Heinz Klemm
Sachsenverlag Dresden, 1953.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, odřený a zašpiněný. Uvnitř dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Anglické listy (obálka Josef Čapek)
Karel Čapek; úprava Josef Čapek
Pro větší názornost provázené obrázky autorovými. Úprava Josef Čapek! Vydal Ot. Štorch-Marien, Pr..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
 
Valentinská © 2021