CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Cestopis I. (Ottova Světová knihovna)
Jan Kollár
Celoplátěná nakladatelská vazba, stran 354. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Dobrý stav, desky jsou v prostřední části ušpiněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Záblesky z Bengálska (cestopis, Indie; ilustrace a úprava Cyril Bouda; celokožená vazba - vazba kůže)
Rabíndranáth Thákur; upravil Cyril Bouda
Upravil Cyril Bouda! Vydal Alois Srdce, Praha 1922. Krásná celokožená vazba se zlacením, 8°, 68 s..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Čína - průvodce do zahraničí
Brožovaná, stran 212, vyd. první, rozměry: 12 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Krajiny v oblacích (edice: Sebrané spisy Jana Havlasy, sv. 7) [beletrie; ilustrace a obálka Otakar Štáfl]
Jan Havlasa
Edice: Sebrané spisy Jana Havlasy, 7. svazek  Vydalo: Ústřední nakl. a knihkupectví učitelst..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cesta za datovou čáru (cestopis, mj. Nový Zéland, Austrálie, Bali, Tahiti)
Kateřina Dehningová
aneb Tam, kde zítra je už včera. Ve svém putování u protinožců nás autorka provede Novým Zélandem, A..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Lidé a země, ročník XXIII./1974 (časopis o cestování, cestopis)
kolektiv autorů
Celoplátěná vazba, stran celkem 572 - množství vyobrazení, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sakura ve vichřici [Joe Hloucha cestovatel ,Japonsko ]
Joe Hloucha
Vydalo: Zemědělské nakl. A. Neubert, Praha 1928 (6. vydání) 170 stran Stav: dobrý, pevná vazba..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Za lovci lebek [cestopis, Jižní Amerika, Ekvádor]
Miroslav Zikmund, Jiří Hanzelka
Nakl. Orbis, Praha 1958. Celoplátěná vazba s přebalem, stran 266 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 18 x 23 cm.
Stav dobrý, přebal mírně odřený a po okrajích otřepený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kolumbus objevitel (edice: Knihovnička doplňkové četby, sv. 2) (Kryštof Kolumbus, objevení Ameriky)
Petr Denk
Ústřední učitelské nakl. a knihkupectví, Brno 1942. Původní brož, 8°, 47 stran. Velmi dobrý stav (vi..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Lidé a země, ročník XXI./1972 (časopis o cestování, cestopis)
kolektiv autorů
Celoplátěná vazba, stran celkem 576 - množství vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tajemný Mustang. Putování neznámou zemí v Himálaji (cestopis, Nepál, Himálaje)
Michel Peissel
Praha, Olympia 1976, s. 216.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená
50Kč
Bez daně: 50Kč
Novinářka na Divokém východě (Rusko, Čečensko)
Petra Procházkková
Portál, Praha 1998. Původní brož, 8°, 183 stran.
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cesta do Itálie (Živá díla minulosti, sv. 88)
Milota Zdirad Polák, editor Alexandr Stich
Odeon, Praha 1979. Živá díla minulosti, sv. 88. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 14 x 21 cm, 394 stran.
Přebal odřený, ušpiněný a po okrajích natržený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Amerika. Kulturní obrázky z Ameriky Severní  [Amerika severní, Aljaška, Grónsko]
Josef Kořenský
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 18 x 24,5 cm, 363 stran se 41 obrázky v textu a mapkou.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021