CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo: Státní nakl. dětské knihy, Praha 1966
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná nakladatelská vazba, stran 354. Rozměry: 10,5 x 15 cm.
Dobrý stav, desky jsou v prostřední části ušpiněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Upravil Cyril Bouda!
Vydal Alois Srdce, Praha 1922. Krásná celokožená vazba se zlacením, 8°, 68 s..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, stran 212, vyd. první, rozměry: 12 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Edice: Sebrané spisy Jana Havlasy, 7. svazek
Vydalo: Ústřední nakl. a knihkupectví učitelst..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
aneb Tam, kde zítra je už včera. Ve svém putování u protinožců nás autorka provede Novým Zélandem, A..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba, stran celkem 572 - množství vyobrazení, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: Zemědělské nakl. A. Neubert, Praha 1928 (6. vydání)
170 stran
Stav: dobrý, pevná vazba..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Orbis, Praha 1958. Celoplátěná vazba s přebalem, stran 266 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 18 x 23 cm.
Stav dobrý, přebal mírně odřený a po okrajích otřepený.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Ústřední učitelské nakl. a knihkupectví, Brno 1942. Původní brož, 8°, 47 stran. Velmi dobrý stav (vi..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Celoplátěná vazba, stran celkem 576 - množství vyobrazení, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Olympia 1976, s. 216.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Panorama, Praha 1985.
Velmi dobrý stav.
89Kč
Bez daně: 89Kč
Bez daně: 89Kč
Portál, Praha 1998. Původní brož, 8°, 183 stran.
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Odeon, Praha 1979. Živá díla minulosti, sv. 88. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 14 x 21 cm, 394 stran.
Přebal odřený, ušpiněný a po okrajích natržený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 18 x 24,5 cm, 363 stran se 41 obrázky v textu a mapkou.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk

![Dalekohled, aneb, Kdo nevěří, ať tam běží (edice: Klub mladých čtenářů) [cestopis, reportáž, mj. Výlet do pravěké obrazárny aneb Lascaux, Alenka mluví do politiky aneb S klidem Angličana, Hra v šachy aneb Fata morgána] Dalekohled, aneb, Kdo nevěří, ať tam běží (edice: Klub mladých čtenářů) [cestopis, reportáž, mj. Výlet do pravěké obrazárny aneb Lascaux, Alenka mluví do politiky aneb S klidem Angličana, Hra v šachy aneb Fata morgána]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-02-21-18-53-29-01-1024x1024.jpg)



![Krajiny v oblacích (edice: Sebrané spisy Jana Havlasy, sv. 7) [beletrie; ilustrace a obálka Otakar Štáfl] Krajiny v oblacích (edice: Sebrané spisy Jana Havlasy, sv. 7) [beletrie; ilustrace a obálka Otakar Štáfl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-03-12-10-47-24-01-1024x1024.jpg)


![Sakura ve vichřici [Joe Hloucha cestovatel ,Japonsko ] Sakura ve vichřici [Joe Hloucha cestovatel ,Japonsko ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-10-12-10-57-50-01-1024x1024.jpg)
![Za lovci lebek [cestopis, Jižní Amerika, Ekvádor] Za lovci lebek [cestopis, Jižní Amerika, Ekvádor]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/578819-za-lovci-lebek-15964830881-1024x1024.jpg)



![Starověká Indie - Dušan Zbavitel [Z obsahu: kulturní dějiny, náboženství, literatura, hinduismus, buddhismus, cestopis, historie, Asie] Starověká Indie - Dušan Zbavitel [Z obsahu: kulturní dějiny, náboženství, literatura, hinduismus, buddhismus, cestopis, historie, Asie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/196338-staroveka-indie-15961202881-1024x1024.jpg)


![Amerika. Kulturní obrázky z Ameriky Severní [Amerika severní, Aljaška, Grónsko] Amerika. Kulturní obrázky z Ameriky Severní [Amerika severní, Aljaška, Grónsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706368-amerika-kulturni-obrazky--17042071631-1024x1024.jpg)