CESTOPISY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní vazba; rozměry: 21,5 x 21 cm; 221 stran - barevné fotografie v textu.
Stav velmi pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatel Petr Verfel - Paradise Studio, Hradec Králové 2002. Brožovaná, 175 stran + obr. příloha, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, podpis Jan Klíma
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením, 619 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Hřbet je lehce natržený. Podpis pův. majitele.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 400 stran.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Gutenberg, Praha 2004. Původní pevná vazba, ležatá 8°, 147 stran, obr. přílohy, první vydání. Pěkný ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Slovart, Praha 2000, 304 stran, původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný (viz obr.).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Jota, Brno 2011. Původní pevná vazba s obálkou, 328 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, nesouvisející věnování.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 452 stran, pevná vazba, . Edice Judaica
Výborný stav, nová kniha
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nak. Panorama, Praha 1992. Stopy, fakta, svědectví. Vydání první. Stran textu 328, 16 stran čb. přílohy. Původní brož, měkká vazba. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reader´s Digest Výběr, Praha 2005.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydavatelstvo Družstevní práce Praha 1925.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené (viz foto), část s textem zažloutlá.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1989. Vydání v ČS první. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 26 cm, 240 stran.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Faun 1999. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 21 cm, 175 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Ottovo nakl., Praha 1998.
Výborný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva čs., Praha 1928. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 427 stran.
Stav velmi dobrý, autorské věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Kniha vzpomínek významného horolezce. Obálka Miloslav Fulín. Nakl. Panorama, Praha 1983. Edice cesty..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk









![Čtyři plavby Kryštofa Kolumba [Kryštof Kolumbus, mořeplavec, objevení Ameriky] Čtyři plavby Kryštofa Kolumba [Kryštof Kolumbus, mořeplavec, objevení Ameriky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/717491-ctyri-plavby-krystofa-kol-17164915681-1024x1024.jpg)
![Čtení o Lužici [Lužice] Čtení o Lužici [Lužice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/500358-cteni-o-luzici-14944313471-1024x1024.jpg)



![Kdo neriskuje, nevyhraje [Obsah: Edmund Hillary - vzpomínky slavného horolezce; Mount Everest; horolezectví] Kdo neriskuje, nevyhraje [Obsah: Edmund Hillary - vzpomínky slavného horolezce; Mount Everest; horolezectví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/755177-kdo-neriskuje-nevyhraje-o-17621879401-1024x1024.jpg)