KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jiří z Poděbrad (1868)
Ferdinand Schulz
Měkká vazba, stran 312, rozměry: 11,5 x 18 cm
Stav dobrý, obálka je mírně ušpiněná a lehce otřepená se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Jana Miltona Ztracený ráj (1843) (chybí dva listy předmluvy)
John Milton; Josef Jungmann
Vyd. Kronbergr a Řivnáč, Praha 1843.
 
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Přjtel Mládeže. Časopis pro českoslowanské národnj školy 1838 (Přítel mládeže) [vzdělávání, náboženství]
Časopis pro českoslovanské národní školy ku prospěchu učitelů a vychovatelů duchovních i světských. ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Versuch einer Naturgeschichte Böhmens mit besonderer Rücksicht auf Technologie. Erster Theil, Geognosie Böhmens - 1822 - Přírodopisný popis Čech
Dlask, Vavřinec Vojtěch (Dlask, Laurenz Albert)
Přírodopisný popis Čech z roku 1822, text německy, sazba frakturou. Kniha v dobové polokožené vazbě...
 
5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Didaktika (1849) - Jan Amos Komenský
Jan Amos Komenský
Celoplátěná vazba, stran 268, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet, podpis pův. majitele, lehce zažloutlý hřbet
999Kč
Bez daně: 999Kč
Besedník, díl druhý 1862
Just, Přerhof, J.R. Vilímek
Vyd. Vilímek, Praha 1862. Poloplátěná vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 562
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet v horní i dolní části natržený, místy jsou hnědé skvrnky od stáří
199Kč
Bez daně: 199Kč
Příruční kniha pro vesní rychtáře (1847)
OBENTRAUT, Maxmilian
Příruční kniha pro wesnj rychtáře: k seznánj důležitosti swé služby a k poučenj o powinnostech gim p..
 
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Básně Boleslava Jablonského (poezie, mj. Moudrost otcovská, Tři zlaté vlasy, Lásky boj, Písně milosti, Básně smíšené, Básně příhodné)
Boleslav Jablonský
Praha, Jaroslav Pospíšil 1864, s. 418.
Vazba uvolněná (viz foto), plátěný hřbet lehce otřepený. Velmi slušný stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vojta, chudý čeledín (1849)
Jeremias Gotthelf
Převazba, rozměry: 12 x 19 cm, 358 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je potrhaný. Knižní blok je uvolněný z desek, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis a signaturní razítka původního majitele, skvrnky od stáří.
800Kč
Bez daně: 800Kč
De Bojorum Migrationibus, nec non De Claris Böhmeris Dissertatio Epistolica [Bójové; Keltové]
Meier, Joachim
Kniha v dobové celokožené vazbě. Text latinsky. Vyd. v Götingen roku 1702 (dle bibl. NKP 1710), f..
 
6 750Kč
Bez daně: 6 750Kč
Syn Palečkův. Jediný dědic čepičky a karabáče tatíka svého (beletrie, satira)
Eduard V. - Merklinský
Jediný dědic čepičky a karabáče tatíka svého. Nákladem vlastním, Praha 1862. Brož, v nepůvodní zprav..
Očteno, s přední stranou původní obálky (zašpiněná - viz foto) nalepenou na kartonové silnější, podomácku vyrobené obálce. Volný hřbet, listy zašpiněné stářím, několik světlých vodních skvrn. Nedobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Handbuch der Geographie von Böhmen (1813) - Příručka zeměpisu Čech
Polt, Jan Josef (Johann Joseph)
Zeměpisná příručka o Čechách (popis povrchu, hornin, rostlin, výčet krajů, obyvatelstva apod.). V..
 
2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
Stručný dějepis český pro mládež a pěstouny (1863)
Pant. Neumann
Měkká vazba, třetí, stran 114, sedmé vydání, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, přední část obálky chybí, titulní list je v dolní části se ztrátou. Vazba je volnější. místy jsou v textu vpisky tužkou a podtrženo pastelkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
300Kč
Bez daně: 300Kč
Výroční zprávy... o gymnasiu v Praze
M.Pokorný
Nákladem důchodův král.hlav.města Prahy.
Slušný stav, vazby a hřbety rozpadlé, obálky zašpiněné a odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021