KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nezabudky. Dar našim pannám
H. Zapová
Praha, I. L. Kober 1870, s. 152.
V dobrém stavu, některé stránky jsou podtrhané tužkou
250Kč
Bez daně: 250Kč
Životy, skutky a utrpení svatých a světic božích, díl V. (1858)
Jan Karlik
Pevná vazba, 1040 stran. Rozměry: 11 x 18 cm.
Stav horší. Desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Hřbet je potrhaný, v dolní části se ztrátou. Knižní blok se uvolňuje z desek, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
800Kč
Bez daně: 800Kč
Ordinariátní list na rok 1877 (Katolická církev. Arcidiecéze pražská, Praha, mj. Bratrstva sv. Bonifacia, Biskupové církevní provincie České, Prodej nového pražského katechismu)
kolektiv autorů
Nákladem knížecí arcibiskupské konsistoře, Praha. Původní brož, 56 stran, rozměr: 29 x 23 cm.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a nepatrně natržená(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Musea Království českého 1882
Jos. Emler (red.)
Převazba, stran 563, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
250Kč
Bez daně: 250Kč
Všeslovanské počáteční čtení. I. Z písemnictví polského (1850) [Polsko, literatura]
František Ladislav Čelakovský (vydal)
Praha, Knihtiskárna Synů Bohumila Haase 1850, s. 242.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a otřepené. Na obálce i titulním listu jsou razítka. Nerozřezáno, stránky jsou z boku lehce otřepené. V první polovině titulu se dvakrát v
999Kč
Bez daně: 999Kč
Písně otroka (poezie)
Svatopluk Čech
Vydal: F. Topič, Praha 1898, Vydání: 27., nezměněné
Velmi slušný stav, natržená obálka na dolní části hřbetu.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slowesnost (Slovesnost), II. vydání (1845) [obsah: básnictví, verše, proza, rečnictví, poezie, básně]
Josef Jungmann
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 22 cm, 836 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené. Místy jsou skvrnky od stáří, na první straně je v textu podtrženo propiskou.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Slovan 1830. Časopis věnovaný politickým a vůbec veřejným záležitostem slovanským, zvláště českým (srpen, září)
Karel Havlíček
Převazba, strany 705-1214, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbety jsou odřené. Několik posl. stran je uvolněno z vazby
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vyučování zpěvu, 3 díly v 1. Na pětitřídních a vícetřídních školách obecných i měšťanských (učebnice, zpěv, cvičení)
Jan Mazánek
Nakl. Fr.A.Urbánek, Praha 1886. Stran 70, 125 a 96. Poloplátěná vazba. Rozměr 16x23 cm.
Stav dobrý, desky lehce odřené(viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Musea Království českého 1897
Jos. Emler (red.)
Převazba, stran 605, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
250Kč
Bez daně: 250Kč
Marie. Pověst ukrajinská (legenda, Ukrajina, tlačená vazba)
A. Malčevský, přel. Jan Nečas
Původní zdobená nakladatelská celoplátěná vazba se zlacením a zlacenou ořízkou, 112 stran, rozměry: 12,5 x 14,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, v horní části desek je skvrna. Na první straně je podpis původního majitele. Na několika prvních stranách jsou hnědé skvrnky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Řeč dra. Karla Sladkovského při slavném položení základního kamena národního divadla v Praze dne 16. května 1868
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 13 x 21 cm, stran 14.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Církev vítězná, sv. III. Životy Svatých a Světic Božích  (František Ekert)
František Ekert
Poloplátěná vazba, stran 879, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Hřbet je téměř přetržený..Přední i zadní desky se uvolňují od vazby, vyřazený knihovní exemplář Stránky jsou mírně zažloutlé, volnější vazba.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Labyrint sláwy (Labyrint slávy; poezie, epika, husitství; polokožená vazba - vazba kůže)
Jan Erazim Wocel
Praha, J. B. Calve, 1846. Polokožená vazba, 266 stran, 8°.
Dobrý stav, lehce odřené (viz foto). Na stránkách skvrnky od stáří.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021