KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Časopis Musea Království českého 1894
Antonín Truhlář (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 612
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
199Kč
Bez daně: 199Kč
Poklad veršovaná veselohra Kober
František Coppée
Přeložil Jaroslav B. Bránický. Vydal J. L. Kober jako 48. sešit Ústřední knihovny. Nedatováno. Původ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hlas lidu (3.12.1891) - Prostějov (Časopis hájící zájmy čtvrtého stavu) - staré noviny (Rakousko-Uhersko)
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav dobrý. Noviny jsou mírně zažloutlé a otřepené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
O obcování s lidmi
Adolf Knigge
Převazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 292.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na titulním listu je jméno pův. majitele, místy jsou skvrnky od stáří.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Náčelník tajné policie, díl I.
H. F. Wood
Převazba, rozměry: 14 x 17 cm, stran 408.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, stránky zažloutlé. Na titulním listu je jméno původního majitele.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Časopis Společnosti přátel starožitností českých v Praze, ročník VI. (1898) - kniha nekompletní
Převazba, stran 184, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, chybí strany 145-148.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Paměti Jaroměře nad Labem (Jaroměř nad Labem, 1887) - původní vazba (Paměti královského věnného města Jaroměře nad Labem)
Antonín Knapp
Královské věnné město Jaroměř 1887. Původní poloplátěná vazba se zlacením, rozměry: 19 x 26 cm, 267 stran, zlacená celá ořízka
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Hřbet je v horní části natržený. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Předčitatel kněžnin (edice: Sborník ilustrovaných románů, sv. 6) (román, ilustrace G. Penasilico)
Anton Giulio Barrili
Illustroval G. Penasilico. Praha, F. Šimáček, 1892. Původní celoplátěná vazba, 272 stran.
Obrázek na vazbě poškrábán (viz. obr.), vazba nepatrně odřená a zašpiněná. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Časopis Musea Království českého 1896
Antonín Truhlář (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 666
Stav velmi dobrý, titulní list je lehce zažloutlý, podpis pův. majitele
180Kč
Bez daně: 180Kč
Výbor z literatura české, Díl druhý – Od počátku..   HOL
Erben, Karel Jaromír
... XV až do konce XVI století. Poloplátěná vazba, 1710 str. (většina knihy je stránkovaná po sloupc..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Hlas lidu (3.9.1891) - Prostějov (Časopis hájící zájmy čtvrtého stavu) - staré noviny (Rakousko-Uhersko)
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Noviny jsou lehce zažloutlé, mírně otřepené a natržené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Loupežníci. Tragedie v pateru dějství (1866) - podpis Karel Leger, Kolín
Friedrich Schiller
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 16 cm, stran 148.
Stav velmi dobrý. Místy jsou skvrnky od stáří.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Čtvrtá výroční zpráva Ženského Výrobního Spolku Českého v Praze za rok 1874
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15,5 x 22,5 cm, 21 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části mírně pomačkaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Galejní otroci. Dříve matka (edice: 	Divadelní biblioteka, sv. 11) (divadelní hry; činohra; veselohra)
Nákladem J.Pospíšila, Praha 1854.
Velmi slušný stav,desky odřené, na stránkách drobné skvrnky od stáří.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Musea Království českého 1885
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 599
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stenograf. zprávy čes. sněmu zem., 1890 (41.-54.)
Stenografické zprávy českého sněmu zemského. Druhé zasedání z roku 1889. 1890. 41. - 54. sezení. Pol..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
 
Valentinská © 2021