KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Poloplátěná převazba, rozměry: 12 x 19 cm, 364 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené, na hřbetu je nálepka. Bývalý knihovní exemplář - na titulním listu jsou razítka, na přídeští nálepka.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Divadelní biblioteka, sv. 23. Jaroslav Pospíšil, Praha 1857. Poloplátěná převazba se zlacením na hřb..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Polokožená převazba, rozměry: 12 x 18 cm, stran 168 a 221.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, Signaturní razítko, na titulním listu je skvrnka, místy jsou skvrnky od stáří
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Dobová polokožená vazba, rozměry: 15 x 22 cm, stran 539.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, uvnitř je stav velmi dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Převazby, rozměry: 15 x 23 cm, stran 411 a 336.
Stav velmi dobrý, pouze desky a hřbety jsou lehce odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Poloplátěná převazba, rozměry: 13 x 20 cm. Stran 431.
Stav nepříliš dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný s nálepkou. Bývalý knihovní exemplář, na přídeští je nálepka.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pevná vazba, rozměry: 6 x 11,5 cm
Velmi dobrý stav, odřené desky a hřbet. Na přídeští je nalepen výstřižek
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 42 cm, každé číslo 8 stran
Stav dobrý. Lehce otřepené a v přehybu a v horní části natržené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
OBrož., Praha, I. L. Kober, 1881, 172 S., malá 8°. Stránky křehké.
..
Pěkný stav, nerozřezáno
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 395, rozměry: 15 x 23 cm.
Horší stav, obálka je utržená od hřbetu, pomačkaná a otřepená. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Měkká vazba, stran 29, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná a otřepená. Celý sešit je zboků otřepený. Hřbet je potrhaný, uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba, 366 a 377 stran, rozměr: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, přídeští je lehce ušpiněné, signaturní razítko. Na hřbetu jsou stopy od brouka
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, stran 951, rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav nepříliš dobrý, desky a hřbet jsou odřené, desky mají stržený horní papír, stránky jsou lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Původní brož, 8°, strany 1 - 148 (stránkováno průběžně jako ročník).
Knižní blok rozlámán na části, obálka zašpiněná, listy zhnědlé stářím, v horním rohu pomačkané. Bývalý knihovní exemplář. Pouze slušný stav (viz foto)!
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Převazba, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 776
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Chybí tabule č. XIX. Nakl. I. L. Kober, Praha. 29barevných tabulí.
..
Dobrý stav. Původní poloplátěná vazba, mírně odřená, zlehka uvolněný hřbet, na předsádkách kresleno tužkou,tabule čisté (viz. obr.). Chybí tabule č. 29.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 1662 (104 stránek)
Zákazníci sk









![Odpor stavův českých proti Ferdinandovi I. [Stavovský odboj roku 1547] Odpor stavův českých proti Ferdinandovi I. [Stavovský odboj roku 1547]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/694605-novoceska-bibliotheka-c-x-16889773691-1024x1024.jpg)

![Historie biblická pro odrostlejší mládež (1821) Díl I - Historie Starého zákona. Díl II - Historie Nového zákona [reálie z Bible - Starý zákon, Nový zákon] - 2 v 1 Historie biblická pro odrostlejší mládež (1821) Díl I - Historie Starého zákona. Díl II - Historie Nového zákona [reálie z Bible - Starý zákon, Nový zákon] - 2 v 1](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/768817-historie-biblicka-pro-odr-17804914881-1024x1024.jpg)



