KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag 1860.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, uvnitř dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Měkká vazba, stran 96, rozměry: 9,5 x 14,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřena a pomačkaná, na titulním listu je poznámka psaná perem
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Nákladem vlastním v komisi F.Řivnáče, Praha 1881.
Slušný stav, přední strana obálky odtržená od hřbetu, zadní obálka chybí, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek otřepené, na stránkách skvrnky od stáří.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pevná vazba, stran 357, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, vyšisovaný hřbet, místy jsou skvrnky od stáří
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Praha, J. B. Pichl 1873, s. 414.
Hřbet desek výrazněji potrhaný (viz foto), horní roh přední desky nalomený, na listech hnědé skvrnky způsobené stářím. Vzhledem ke stáří velmi slušný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Poloplátěná převazba, stran 281, rozměry:15 x 22 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je téměř vytržený z desek, místy jsou hnědé skvrnky od stáří.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Dobová slepá převazba, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 238.
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, desky přelámané. Na přídeštích jsou stopy po barvy na pečeť. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze místy jsou hnědé skvrnky od stáří.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 30 cm, stran 24 - velké množství reprodukcí.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakladatelská vazba - pův. obálky jsou vevázány v zadní části, rozměry: 20 x 27 cm, stran 160 a 160
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, nakl. Fr.A.Urbánek 1874.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené a zašpiněné(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Čelakovský, František Ladislav, ed.:
Slowanské národnj pjsně
Vyd. Josefa Fetterlowá z Wildenbr..
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Chrudim, Vydává Sbor Professorů při obchodní akademii v Chrudimi 1886, s. 299.
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 97 stran.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Podrobný místopisný lexikon Pruského Slezska z roku 1845. Text německy. Kniha obsahuje důkladný..
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Brožovaná, stran 193, rozměry: 10 x 16 cm. Vyd. Anna Špinková, Praha 1843.
Stav dobrý, knižní blok zavinut do dobového papíru, který se láme.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožované, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 1663 (104 stránek)
Zákazníci sk



![Čtení o srovnávací mluvnici slovanské na Universitě pražské [mluvnice, slovanské jazyky] Čtení o srovnávací mluvnici slovanské na Universitě pražské [mluvnice, slovanské jazyky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/744663-cteni-o-srovnavaci-mluvni-17484392361-1024x1024.jpg)
![Život Josefa Jungmanna (edice: Novočeská bibliothéka, Spisy musejní, č. 128) [Josef Jungmann, jazykověda, biografie] Život Josefa Jungmanna (edice: Novočeská bibliothéka, Spisy musejní, č. 128) [Josef Jungmann, jazykověda, biografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_123448_1-1024x1024.jpg)









