KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 12,5 x 16 cm, stran 414.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené, uvnitř jsou místy skvrnky od stáří.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Z písemnictví ruského. Praha, Synové Bohumila Haase, 1852. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbet..
Pěkný stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba, rozměry: 12 x 21 cm. Stran 804.
Stav velmi slušný, obálka i hřbet jsou utržené a chybí, první strana je pomačkaná. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý, pouze ohnuté rohy s
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Chrudim 1891-1893
Stav přijatelný, avšak poškozeno: hřbetník je utržen, desky odřené a zašpiněné, vazba uvolněná, některé listy mají ohnuté okraje. První titulní list má kus papíru vytržený (zasahuje do obsahu).
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Dobová polokožená převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 16,5 x 23 cm, 323 stran - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Podpis pův. majitele
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vyd. Kronbergr a Řivnáč, Praha 1843.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Časopis pro českoslovanské národní školy ku prospěchu učitelů a vychovatelů duchovních i světských. ..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přírodopisný popis Čech z roku 1822, text německy, sazba frakturou. Kniha v dobové polokožené vazbě...
5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Vyd. Vilímek, Praha 1862. Poloplátěná vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 562
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet v horní i dolní části natržený, místy jsou hnědé skvrnky od stáří
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Příruční kniha pro wesnj rychtáře: k seznánj důležitosti swé služby a k poučenj o powinnostech gim p..
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Praha, Jaroslav Pospíšil 1864, s. 418.
Vazba uvolněná (viz foto), plátěný hřbet lehce otřepený. Velmi slušný stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 12 x 19 cm, 358 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je potrhaný. Knižní blok je uvolněný z desek, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis a signaturní razítka původního majitele, skvrnky od stáří.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Kniha v dobové celokožené vazbě. Text latinsky.
Vyd. v Götingen roku 1702 (dle bibl. NKP 1710), f..
6 750Kč
Bez daně: 6 750Kč
Bez daně: 6 750Kč
Formát A4, 4°
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Jediný dědic čepičky a karabáče tatíka svého. Nákladem vlastním, Praha 1862. Brož, v nepůvodní zprav..
Očteno, s přední stranou původní obálky (zašpiněná - viz foto) nalepenou na kartonové silnější, podomácku vyrobené obálce. Volný hřbet, listy zašpiněné stářím, několik světlých vodních skvrn. Nedobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zeměpisná příručka o Čechách (popis povrchu, hornin, rostlin, výčet krajů, obyvatelstva apod.).
V..
2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 1662 (104 stránek)
Zákazníci sk





![Přjtel Mládeže. Časopis pro českoslowanské národnj školy 1838 (Přítel mládeže) [vzdělávání, náboženství] Přjtel Mládeže. Časopis pro českoslowanské národnj školy 1838 (Přítel mládeže) [vzdělávání, náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139883_1-1024x1024.jpg)




