KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Časopis Musea Království českého 1881
Jos. Emler (red.)
Převazba, stran 558, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
300Kč
Bez daně: 300Kč
Nové povídky / Povídky z malého města
Berta Mühlštejnová / V. Lužická
Poloplátěná převazba, rozměry: 12 x 16 cm.
Velmi slušný stav, desky a hřbet jsou odřené, desky jsou prohnuté, hřbet potrhaný se ztrátou. Na první straně perem napsány názvy knih. Stránky zažloutlé, některé jsou otřepené s lehkou ztrátou - text
200Kč
Bez daně: 200Kč
Seznam míst v Království Českém [Čechy - města a obce, lexikon, seznam obcí] / Orts-Repetorium für das Königreich Böhmen (1886)
Polokožená dobová vazba, stran 421 + odělení třetí, stran 100, rozměry: 18,5 x 26 cm.
Stav velmi slušný, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je po celé délce natržený. Titulní list je uvolněný z vazby - nechybí, stránky jsou zažloutlé.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Slovan 1830. Časopis věnovaný politickým a vůbec veřejným záležitostem slovanským, zvláště českým (říjen, listopad, prosinec) 1830
Karel Havlíček
Převazba, strany 1215-1950, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbety jsou odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Řím a křesťanství. Nástin boje mezi starou a novou vírou v římské říši za prvých dvou století našeho letopočtu (edice: Laichterův výbor nejlepších spisů poučných) (Římská říše, christianizace, historie)
Theodor Keim
Laichterův Výbor nejlepších spisů poučných, kniha VI. Nakl. Jan Laichter, Praha, 1898. Přeložil Břetislav Foustka. Pevná vazba se zlacením, 761 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet odřené a ušpiněné (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Časopis Musea Království českého 1898
Antonín Truhlář (red.)
Převazba, stran 590, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nauky technické. O rovnováze (přírodní vědy, fyzika, fyzikální zákony, páka)
Antonín Majer
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, 277 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, mírně odřená a pomačkaná. Na hřbetu je nálepka, která zasahuje i do obálky. Zadní část obálky je natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý. Na první straně je razítko.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Anna Městecká. Dějepisný obraz z válek husitských;  Panna orleanská (edice: Matice lidu, č. 5, č. 6) [historické romány, Husitství; Jana z Arcu]
Bohumil Janda a Vilém Gabler
Praha, Spolek pro vydávání laciných knih českých 1870
V uspokojivém stavu, vazba je uvolněná, desky jsou odřené, stránky jsou zašpiněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Spisů básnických knihy šestery [Čelakovský - poezie, busnické sbírky Růže stolistá; Ohlas písní ruských; Ohlas písní českých; Smíšené básně; Epigramy; Anthologie]
František Ladislav Čelakovský
Poloplátěná převazba, 404 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbe jsou odřené.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Kniha o babském umění s tabulkama vysvětlená [porodnictví 1778] k naučení - Anatomie, chirurgie, a babení. Od mimořádního veřejného učitele ranhojiče Raffaele Jana Steidele
Steidele, Raphael Johann
Celokožená dobová vazba, rozměry: 12,5 x 21 cm, stran 498. Chybí jedna poslední strana. Předposlední list textu je vytržený a vložený (je přítomen). Chybí 23 obrazových příloh. Přítomny jsou pouze 2 p
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, otřepené a potrhané. Knižní blok je v přední části uvolněný z desek, místy jsou skvrnky.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Časopis Světozor, ročník XXVII. (1893) (časopis, kultura, beletrie, poezie, mj. J. S. Machar - Podzimní sonety, J. Vrchlický - Okna v bouři, V. Mrštík - Stařenka, Zíbrt - Staročeské hudební nástroje; ilustrace Brožík, Jansa, Mucha)
M. A. Šimáček (red.)
Nákladem F.Šimáčka, 1893. Pevná vazba s koženým hřbetem se zlacením, ilustrace v textu. 624 stran. Rozměr 30 x 42 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbet odřené (viz obr.).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Časopis Musea Království českého 1886
Jos. Emler (red.)
Převazba, stran 670, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, místy jsou skvrnky od stáří
250Kč
Bez daně: 250Kč
Doba prvního člověčenstva (1846) - Novočeská bibliotéka (historie, vznik lidské společnosti, Indie, Egypt, Čína, Židé, Féničané)
Jan Slavomír Tomíček
Novější celoplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 248 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Místy jsou skvrnky od stáří.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
 
Valentinská © 2021