KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
starý kalendář aneb Hvězdářské domnění na rok 1797 (není kompletní)
Měkká vazba, rozměry: 11 x 17 cm
Stav horší, obálka a hřbet chybí, první dvě strany jsou popsané. Celá kniha je mírně otřepená, místy jsou hnědé skvrnky
800Kč
Bez daně: 800Kč
Píseň o Hiavatě (edice: Poesie světová) (poezie, epická báseň, indiáni, severní Amerika; překlad J. V. Sládek)
H.W.Longfellow
Praha, nakl. E.Grégr 1872.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce odřené a zašpiněné(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Česká poëtika (Česká poetika, literatura, 1870)
Vácslav Petrů
Pevná vazba, 243 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nauka o mezdním fondu (účetnictví)
Cyrill Horáček
Nákladem vlastním, Praha 1897.
Nerozřezané stránky! Dobrý stav, lehce odřený hřbet, titulní strana mírně natržena.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Timothej Hrubý
Měkká vazba, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 130.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, odřená a otřepená. Hřbet je v horní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý - nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Český východ. Chrudimské noviny, ročník XXI., číslo 47/1898 (Chrudim)
Pouze jeden list novin, rozměry: 38 x 54.
Stav dobrý, svisle a vodorovně přehnuto. List je potrahný a otřepený s lehkou ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Anthologie z literatury české doby střední
Josef Jireček
Praha, Fridrich Tempský, 1858.
Slušný stav, desky odřené a zašpiněné, vazba lehce uvolněná. Na stránkách skvrny od stáří.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Nové písně (poezie, secesní vazba)
Svatopluk Čech
F. Topič, Praha 1893. II. vydání.
Desky lehce zašpiněné. Uvnitř dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dělnická otázka. Bibliotéka socialních a politických nauk (1898)
Jindřich Herkner
Převazba, 606 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené. Lehce zažloutlé stránky, podpis původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jana Miltona Ztracený ráj II. díl (1811) John Milton - Josef Jungmann
John Milton, Josef Jungmann
Převazba, rozměry: 9 x 13,5 cm, stran 307
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet, na hřbetu je v horní části nálepka.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Slávy dcera (1926)
Jan Kollár
Pevná vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, stran 36 + 14. Rozměry: 12,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Statky a jmění kollejí jesuitských, klášterů, kostelů, bratrstev a jiných ústavů v království Českém od císaře Josefa II. zrušených
Tomáš V. Bílek
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 243 cm, 472 stran.
Slušný stav, obálka je ušpiněná, odřená a otřepená se ztrátou, přední i zadní část obálky je utržená od hřbetu. Hřbet je včetně hřbetu rozlomený. Složky uvolněné. Uvnitř je stav dobrý - nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Drobnější básně S.K.Macháčka (poezie) 1846
Macháček, Simeon Karel
Bez nakl. údajů. Praha 1846.
Slušný stav, obálka potrhaná a oddělená od vazby, zašpiněná a odřená, vazba uvolněná. Stránky otřepené. Na stránkách skvrny od stáří.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Nikolauovy Obrázky z dějin vlasti (české dějiny, historie, mj. Svatá Ludmila, Svatý Václav, Přemysl Otakar I., Karel IV., Jan Hus)
Fr. A. Zeman
Praha, Fr. A. Urbánek 1886, s. 140.
Slušný stav (viz obr.)! výrazně zašpiněná (viz obr.), lehce uvolněný hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Josefa Jungmanna sebrané drobné spisy veršem i prosou (Josef Jungmann)
Josef Jungmann
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, 240 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je podpis původního majitele. Uvnitř jsou razítka odd. a číslo.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Böhmens Geschichte in belehrenden und unterhaltenden Erzählungen - České dějiny v příbězích (1843) NJ
Heinzel, Joseph Viktorin
Bohatě ilustrované vydání příběhů z českých dějin. Text německy, sazba frakturou. Obsahuje 30 celost..
 
2 700Kč
Bez daně: 2 700Kč
 
Valentinská © 2021