KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 692.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Měkká vazba, rozměry: 9,5 x 11 cm, stran 212
Stav horší, obálka i hřbet zcela chybí. Na první straně je číslo, na titulním listu razítko, posl. strana je natržená s lehkou ztrátou, místy jsou hnědé skvrnky. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 20 cm. Stran 431.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Původní brož, 8°, strany 278 - 408 (stránkováno jako ročník).
Knižní blok rozlámán na části, obálka zašpiněná. Bývalý knihovní exemplář. Velmi slušný stav (viz foto)!
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Polokožená převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 427.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pro školu i dům. Klatovy, 1870. Dobová polokožená vazba, odřená a mírně poničená (viz. obr.), 243 st..
Velmi slušný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 22,5 cm, 214, 204, 312 a 243 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Díl IV. S-U. 844 stran, formát 4° (A4), vydalo České museum v Praze 1838.
Vazba je dobová, ..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Původní brož, 8°, 208 stran.
Bývalý knihovní exemplář, mírně pomačkáno na okraji. Velmi slušný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 776
Stav velmi dobrý, desky jsou odřené, vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Poloplátěná vazba, 199 str., malá 8°. Praha, Fr. Urbánek, 1877.
..
Velmi dobře zachovalé.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 20 x 28 cm, stran 180 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Polokožená dobová vazba, stran 421 + odělení třetí, stran 100, rozměry: 17,5 x 26,5 cm.
Stav slušný, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je v zadní části po celé délce natržený - zadní desky nedrží u vazby. Knižní blok je rozlámaný na části, složky uvolněné - jinak je uvnitř stav velmi dobr
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 261, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Knižní blok je včetně hřbetu rozlomený. V textu je místy podtrháváno tužkou. Složky jsou uvolněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Bursík a Kohout, Praha 1892. Převazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 661. Vydání druhé, místy opravené.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Poloplátěná dobová převazba, 8°, 320 stran. Dobrý stav (viz foto)!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 1662 (104 stránek)
Zákazníci sk





![Děje anglické země [dějiny Anglie, Velká Británie; historie Spojeného království] Děje anglické země [dějiny Anglie, Velká Británie; historie Spojeného království]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742310-deje-anglicke-zeme-dejiny-17453860031-1024x1024.jpg)






![Seznam míst v Království Českém [Čechy - města a obce, lexikon, seznam obcí] / Orts-Repetorium für das Königreich Böhmen (1886) - poškozeno Seznam míst v Království Českém [Čechy - města a obce, lexikon, seznam obcí] / Orts-Repetorium für das Königreich Böhmen (1886) - poškozeno](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/616986-seznam-mist-v-kralovstvi--16412836021-1024x1024.jpg)


