KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hlas lidu (1.10.1891) - Prostějov (Časopis hájící zájmy čtvrtého stavu) - staré noviny (Rakousko-Uhersko) - pošk.
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav dobrý. Noviny jsou otřepené a potrhané.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dějiny kroje v zemích českých, díl I. [Dějiny oděvů, odívání, módy, středověk] - Zikmund Winter, Čeněk Zíbrt
Zikmund Winter, Čeněk Zíbrt
F. Šimáček, Praha, 1893. Měkká vazba, stran 670 - včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav horší, obálka je odřená, pomačkaná potrhaná a podlepovaná. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části, první strana je natržená. Jnak jeuvnitř stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Sbírka pramenů práva městského Království českého, díl I. Privilegia Měst Pražských [Codex juris municipalis regni bohemiae, Tomus I.] (Praha - Malá Strana, Staré a Nové Město, Hradčany)
Jaromír Čelakovský
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 25 cm, stran 811 stran.
Stav slušný, obálkaje lehce otřepená, hřbet je potrhaný, knižní blok je včetně hřbetu rozlomený. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Předčitatel kněžnin (edice: Sborník ilustrovaných románů, sv. 6) (román, ilustrace G. Penasilico)
Anton Giulio Barrili
Illustroval G. Penasilico. Praha, F. Šimáček, 1892. Původní celoplátěná vazba, 272 stran.
Obrázek na vazbě poškrábán (viz. obr.), vazba nepatrně odřená a zašpiněná. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Časopis Musea Království českého 1884
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 566
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Výbor z literatura české, Díl druhý – Od počátku..   HOL
Erben, Karel Jaromír
... XV až do konce XVI století. Poloplátěná vazba, 1710 str. (většina knihy je stránkovaná po sloupc..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Hlas lidu (6.8.1891) - Prostějov (Časopis hájící zájmy čtvrtého stavu) - staré noviny (Rakousko-Uhersko)
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Noviny jsou lehce zažloutlé a mírně natržené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zlato a sláva
Otto M. Moeller
Převazba, rozměry: 14 x 18 cm. Stran 267.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Stránky jsou mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zeměpis čili Úplné popsání oboru zemského (seš. 1-6)
Balbi, Hadrián, Adriano,
Kniha v dobové polokožené vazbě. Přeložil Karel Zap. Svazek obsahuje sešity 1-6, svázané s obálka..
 
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Historie města Litomyšle - KOMPLET 3 svazků [Litomyšl, dějiny města; vyd. r. 1838 a 1845]
František Jelínek
Tři brožované svazky, bez pevných desek, rozměry: 12 x 20 cm
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a mírně otřepené, Díl druhý má lepený hřbet, díl třetí má hřbet natržený. Okraje stránek jsou lehce otřepené
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Galejní otroci. Dříve matka (edice: 	Divadelní biblioteka, sv. 11) (divadelní hry; činohra; veselohra)
Nákladem J.Pospíšila, Praha 1854.
Velmi slušný stav,desky odřené, na stránkách drobné skvrnky od stáří.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis Musea Království českého 1888
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 525
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stenograf. zprávy čes. sněmu zem., 1890 (41.-54.)
Stenografické zprávy českého sněmu zemského. Druhé zasedání z roku 1889. 1890. 41. - 54. sezení. Pol..
 
280Kč
Bez daně: 280Kč
Hlas lidu (5.2.1891) - Prostějov (Časopis hájící zájmy čtvrtého stavu) - staré noviny (Rakousko-Uhersko)
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav dobrý. Lehce pomačkané a v horní části natržené s mírnou ztrátou. V přehybu natrženo.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Podivuhodné stroskotání se Tomáše Hykea a jiné novely
F. R. Stockton
Převazba, 72 stran, rozměr: 14 × 21 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Rafaelovy obrazy biblických příběhů Starého zákona (1841) - 40 obrazů
Raffael Santi
Polokožená vazba. Stran textu 10 + 40 rytin, rozměry: 26,5 x 22 cm.
Stav horší, vazba silně zašlá, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné, hřbet je v horní i dolní části natržený. Před titulním listem je podpis původního majitele. Titulní list a první 2 strany jsou poma
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
 
Valentinská © 2021