KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Lehce otřepené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 14 x 17,5cm, stran 508.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, stran 144 + přílohy. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, rozměry: 14 x 21 cm, 538 stran + rozkl. mapka.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Nákladem J.Otto, Praha 1881. Druhé, rozmnožené vydání.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené(viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 614
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Václav Štulc 1851, s. 620
Chybí obálky, první dvojlist odtržen, na hřebu zbytky plátna - viz foto. Listy lehce zašpiněné stářím a používáním. Slušný stav!
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav dobrý. Noviny jsou ušpiněné, otřepené a potrhané s lehkou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 346.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet v horní i dolní části natržený, stránky lehce zažloutlé. Jinak jeuvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba se zlacením, 288, rozměry: 18,5 x 24 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Titulní list je uvolněný z vazby a vložený. Zadní část desek je výrazněji zašlá (skvrny od špatného skladování, vizte foto).
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Legende der Heiligen auf jeden Tag des Jahres, nebst der Anwendung auf die Glaubens- und Sittenlehre..
39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Bez daně: 39 999Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 566
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Kronberg a Řivnáč 1848, s. 564.
Polokožená převazba (se signaturami předchozího majitele - viz foto)
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Přehnuté složky, rozměry: cca 31 x 46 cm. Strany 4
Stav velmi dobrý. Noviny jsou lehce zažloutlé a mírně natržené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Německojazyčný cestopis z roku 1836, popisující turistická místa česko-saském pohraničí, vedle ..
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Tři brožované svazky, bez pevných desek, rozměry: 12 x 20 cm
Stav velmi dobrý, obálky a hřbety jsou lehce odřené a mírně otřepené, Díl druhý má lepený hřbet, díl třetí má hřbet natržený. Okraje stránek jsou lehce otřepené
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 1662 (104 stránek)
Zákazníci sk














![Historie města Litomyšle - KOMPLET 3 svazků [Litomyšl, dějiny města; vyd. r. 1838 a 1845] Historie města Litomyšle - KOMPLET 3 svazků [Litomyšl, dějiny města; vyd. r. 1838 a 1845]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760434-historie-mesta-litomysle--17695221831-1024x1024.jpg)