KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Převazba, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 94 a158.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Stránky mírně zažloutlé.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, 644 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Některé složky jsou uvolněné, místy skvrnky od stáří.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 13 x 18 ,5 cm, stran 272
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Praha, J. Otto, Praha 1883.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Polokožená vazba; rozměry: 11 x 14 cm, stran 766
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, místy jsou skvrnky od stáří
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sborník: Sbírka příležitostných deklamací, výstupů, písní a básní dělnických. Sv. V. Fr. Komprda, Br..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 447
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Hřbet je v horní části lehce natržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 23 cm, 539 stran.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou odřené, ušpiněné, otřepené a potrhané. Přední část obálky a titulní list jsou utrženy od hřbetu. Stránky jsou z boků otřepené. Složky uvolněné. Zadní obálka je p
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Rozhledy, revue umělecká, politická a sociální. Svázaný ročník VIII. (1899). Poloplátěná vazba se zl..
Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nákladem knížecí arcibiskupské konsistoře, Praha.
Uvnitř dobrý stav, desky mírně odřené a zašpiněné (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Časopis pro pěstování mathematiky a fysiky, ročník VIII. (1879). Polokožená převazba se zlacením na ..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Převazba, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 250.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozměry: 10,5 x 17 cm, dvojlist.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nákladem knížecí arcibiskupské konsistoře, Praha.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
J. Otto, Praha 1895 - Knihovna "Zlaté Prahy". Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 15..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, na deskách je skvrnka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 1661 (104 stránek)
Zákazníci sk


![Mudrosloví národu slovanského ve příslovích (1852) [lidová rčení, říkadla, básně, slovanské písně, lidová poezie Slovanů - česká, slovenská, ruská, srbská, polská atd.] Mudrosloví národu slovanského ve příslovích (1852) [lidová rčení, říkadla, básně, slovanské písně, lidová poezie Slovanů - česká, slovenská, ruská, srbská, polská atd.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/589775-mudroslovi-narodu-slovans-16134717791-1024x1024.jpg)










