KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ordinariátní list na rok 1886
Nákladem knížecí arcibiskupské konsistoře, Praha.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vypuzená (edice: Knihovna "Zlaté Prahy") (novela, secesní vazba)
Pierre Loti
J. Otto, Praha 1895 - Knihovna "Zlaté Prahy". Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 15..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Upomínky na Národopisnou výstavu českoslovanskou roku 1895 / Pohledy do dílny přírody / Z podání lidového (3 v 1)
Karel Adámek / Bohumil Bauše / F. V. vykoukal
Převazba, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, na deskách je skvrnka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vesna či Básně prvotinné (Wesna) 1821
František Dobromysl Trnka
Dobová převazba, rozměry: 11 x 19 cm, stran 55.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené s nálepkou. Na titulním listu jsou razítka a čísla. Na přídeští poznámka psaná perem.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Ordinariátní list na rok 1894
Nákladem knížecí arcibiskupské konsistoře, Praha.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Jungmannův Slovník česko-německý 5 svazků (reedice) Josef Jungmann SLOWNJK VÝBORNÝ STAV
Josef Jungmann
JOSEF JUNGMANN SLOWNJK Slovník česko-německý I-V KOMPLET PĚTI SVAZKŮ, reprintové vydání z let 1989-1..
 
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Deslaw a Milorda. Powjdka zábawná (1841) Deslav a Milorda. Povídka zábavná
Josef Paulus
Poloplátěná vazba, rozměry: 10 x 16 cm, stran 47.
Stav velmi dobrý, na obálce je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - na titulním listu jsou razítka a čísla.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Rostlinopis v obrazích (pouze text)
Pavel Jehlička
Vydal I. L. Kober, Praha 1875.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné, stránky mírně zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Služka správcova
Eugenie Marlitt
Převazba. Druhé vydání, stran 340. Rozměry: 13,5 x 18 cm
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je zkosený a v horní i dolní části natržený. signaturní razítka. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
V zátiší. Poetické besedy č. 41. (poezie; redaktor Jan Neruda)
Leger, Karel
Román. Redaktor: Jan Neruda. Poloplátěná vazba, 133 stran. Praha, E. Valečka, 1890. Desky odřeny a z..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svoboda. Politický časopis. Ročník IV./1870
Josef Barák
Poloplátěná převazba, 576 stran, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. V zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Na titulním lisu jsou skvrnky a je zažloutlý. Místy jsou skvrnky od stáří a stránky jsou
600Kč
Bez daně: 600Kč
O Nové Radě pana Smila Flašky z Pardubic a o Radě Zvířat skladatele neznámého
J. Gebauer
Brožovaná, stran 56, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou odřené, ušpiněné a otřepené. V horní části obálky ana titulním listu je signaturní razítko a podpis původního majitele. V textu je zhusta podtrháváno pastelkami a vpisk
450Kč
Bez daně: 450Kč
Český kadeřník, roč.2. (1893) [kadeřnictví, účes, vlasy, kadeřník, holič, vlásenkář, účesy, móda, stříhání a úprava vlasů]
Orgán věnovaný zájmům kadeřníků, holičů a vlásenkářů.
Dobrý stav, desky lehce odřené.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Časopis pro katolické duchovenstvo, 1852 (Katolická církev, mj. Jan Valerian, biskup Česko-Budějovický [České Budějovice], Pojednání. Vnitřní Missie)
Fr. Xav. Havránek, E. Tersch (eds.)
Časopis pro katolické duchovenstvo. Pátý roční běh druhého dvadcítiletí. Leden. Praha, 1852. Původní..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021