KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O nynějších poměrech českých
Vácslav Vlček
Měkká vazba, stran 29, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná a otřepená. Celý sešit je zboků otřepený. Hřbet je potrhaný, uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kniha všeobecných zákonů městských, díl I.-III./1812 (komplet + rejstřík)
Jan Petržilka; Rudolf Wunš
Převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 88 + 324 + 48 + rejstřík, stran 163
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet , hřbet je v dolní části se ztrátou.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Politické dějiny Národa českého od roku 1861 až do nastoupení ministerstva Badenova r. 1895, díl I. (1899)
Adolf Srb
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, stran 951, rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav nepříliš dobrý, desky a hřbet jsou odřené, desky mají stržený horní papír, stránky jsou lehce zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Časopis Českého museum, I/1846 (historie, mj. Pomněnky z Neapole, K. H. Borovský - Cizozemci w Rusích; Článek o netečnosti; O sw. Kirille i Methodiu - W. Hanka)
Jan Erazim Wocel (red.)
Původní brož, 8°, strany 1 - 148 (stránkováno průběžně jako ročník).
Knižní blok rozlámán na části, obálka zašpiněná, listy zhnědlé stářím, v horním rohu pomačkané. Bývalý knihovní exemplář. Pouze slušný stav (viz foto)!
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pravda, spis politický a literární, ročník I./1863
František V. Vinkler
Převazba, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 776
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Atlas ssavců
Chybí tabule č. XIX. Nakl. I. L. Kober, Praha. 29barevných tabulí.  ..
Dobrý stav. Původní poloplátěná vazba, mírně odřená, zlehka uvolněný hřbet, na předsádkách kresleno tužkou,tabule čisté (viz. obr.). Chybí tabule č. 29.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Illustrované dějiny literatury všeobecné
V. Petrů
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 983.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části natržený. Místy jsou hnědé skvrnky od stáří.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Rukověť konversace česko-polské
F. A. Hora (sestavil)
Pevná vazba se zlacením, 127 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na tiulním listu je signaturní raítko. Stránky jsou lehce zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Život Dra. Julia Grégra (Julius Grégr)
Karel Tůma
E. Beaufort, Praha 1896. Převazba, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, stran 401
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, přední desky se uvolňují od vazby, okraje stránek jsou lehce zažloutlé
199Kč
Bez daně: 199Kč
Z naší doby, díl I.-IV. (4 svazky)
Karel Adámek
První dva díly jsou celoplátěné, dva druhé polokožené. Stran 253, 292, 282 a 305. Rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav dobrý. Desky a hřbety jsou odřené.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Mašinkář. Weselohra we 3 jednáních
Nürnberger, J. N
Brož., 84 str. malá 8°. Praha, Jar. Pospíšil, 1846.  ..
Velmi dobře zachovalé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Historie kalicha v Čechách a na Moravě (1890)
B. V. Košut
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 95 stran.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná a otřepená. Hřbet s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Labyrint sláwy (Labyrint slávy - Vocel, 1846)
Erazim Wocel
Polokožená vazba se zlacením na hřbetu, 266 stran, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené. Na hřbetu nálepka, bývalý knihovní exemplář - uvnitř razítka a čísla. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý, pouze místy jsou skvrnky od stáří. Na přídeští je nálepka
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dějiny řeči a literatury československé (1859)
Alois Vojtěch Šembera
Převazba, stran 203, rozměry: 15 x 23 cm. Vydání druhé.
Stav dobrá, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet v horní části natržený. Vyřazený knihovní exemplář. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Výroba zvířecí a zemědělsko-průmyslová
Jos. Munzar
Celoplátěná vazba se zlacením, 138 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, bývalý knihovní exemplář - na titulním listu jsou razítka a čísla, stránky lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Neue Wochenschrift Silesia. Ein Unterhaltungsblatt zum Nutzen und Vergnügen, Juli - Dezember 1822
Antikvariát K. André, Praha
Stuckartsche Verlagshandlung 1822
 
3 360Kč
Bez daně: 3 360Kč
 
Valentinská © 2021