KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Krátké děje české (Landfras, 1853)
Kar. Müller (sestavil)
Složky svázané provázkem - obálka a hřbet chybí, stran 106, rozměry: 11 x 18,5 cm.
Velmi slušný stav. Opotřebeno. Chybí obálka i hřbet, rohy stránek jsou ohnuté. Uvnitř je stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Stručný dějepis český pro mládež a pěstouny (1863)
Pant. Neumann
Měkká vazba, třetí, stran 114, sedmé vydání, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, přední část obálky chybí, titulní list je v dolní části se ztrátou. Vazba je volnější. místy jsou v textu vpisky tužkou a podtrženo pastelkou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dějiny konfiskací v Čechách po r. 1618, II. díl (historie, třicetiletá válka, konfiskace, mj. Albrecht z Valdštejna, Praha, Loket, Cheb, Most, Tábor, Žatec)
Tomáš V. Bílek
Fr. Řivnáč, Praha 1883. Novočeská bibliothéka, sv. XXV. Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 22 cm, 672 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet lehce odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Deklamowánky a písně od Frant. Rubeše (Deklamovánky), sv. IV. (poezie, satira)
Fr. Rubeš
Deklamowánky a písně od Frant. Rubeše. Swazeček IV. Druhé wydání. Praha, 1842. Původní brož, formát ..
Na titulním listu razítko, titulní list také popsaný, obálka odřená a podlepená. Vzhledem ke stáří velmi slušný stav (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dialektologie moravská, díl I.
František Bartoš
Nákladem Matice moravské, Brno 1886. Převazba, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky, titulní list je s lehkou ztrátou, jedna strana lepená
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kytice z luhů slovanských i cizích
František Kahlík
Celoplátěná zdobená vazba se zlacením, rozměry: 21 x 29 cm, stran 129.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Malý katechismus o posvátných obřadech církve katolické v otázkách a odpovědích (1855)
Dominik Alois Špachta
Měkká vazba, stran 66, rozměry: 11,5 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka i hřbet, hřbet je lehce natržený a v dolní části lepený
600Kč
Bez daně: 600Kč
Die heilige Schrift des alten Testamentes in ihrem geschichtlichem Zusammenhange mit belehrendem Anwendungen und bildlichen Darstellungen durch Kupfer, 26 Hefte
Hanl, Carl (ed.)
Prag, im Verlage bei Johann Pachmayer 1828-1829. 2. durchaus vermehrte Auflage, gedruckt in J. Spurny's Buchdruckerei.
Obálky zaprášené, některé skvrnité, obálky č. 10 a 14 silně pokrčené, obálka sešitu č. 12 s nalepeným štítkem dole, ořízky otlačené a okraje stránek zaprášené, zrcadlo stránek zahnědlé, papír vzhledem
6 300Kč
Bez daně: 6 300Kč
Pomník študentstva pražského (1864)
P. J. Š
Pevná vazba - pův.. obálka je vevázána, rozměry: 11,5 x 17 cm, 60 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, na pův. obálce a několika prvních stranách je v dolní části skvrnka - vše suché a čitelné.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Kratičký přírodopis o rostlinách (1873) - rostliny
Josef Vojtěch Houška
Měkká vazba, rozměry: 11,5 x 14 cm, stran 48 - včetně vyobrazení, páté vydání
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a je na ní jméno pův. majitele
499Kč
Bez daně: 499Kč
Počtářství a měřičství pro školy....
A.Zdrahal, G.Burghauser
Nákladem S.Pospíšila, Chrudim 1894.
Dobrý stav, stránky lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Biblioteka Kazatelská Budějovické Diécesi, r. VI. (kázání, České Budějovice, mj. Nový rok, Advent, Velikonoce)
Biblioteka Kazatelská Budějovické Diécesi, roč. VI., sešit 3. Budějovice, 1861! Původní brož, stářím..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stoleté jubileum trvání biskupství budějovického (České Budějovice) - 1886
J. E. Hulakovský
Pevná vazba. Rozměry: 11,5 x 14,5 cm. Stran 42.
Stav velmi dobrý, v textu je zatrženo pastelkami.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Lišejníky okolí Německobrodského a seznam lišejníků v Čechách objevených (Havlíčkův Brod)
Josef Novák
Převazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 64.
Stav velmi dobrý, titulní listu je uvolněný z vazby.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Reise-Taschen-Lexikon für Böhmen 1833 -Lexikon Čech (seznam obcí a míst) + mapa Čech
Rainold, Karl Eduard
Reise-Taschen-Lexikon für Böhmen.   Es enthält alle in diesem Königreiche befindlichen St..
 
16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
 
Valentinská © 2021