KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 112
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce ušpiněné. Vyřazený knihovní exemplář.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal J. Otto, Praha 1872.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce ušpiněné a mírně odřené, v dolní části obálky je razítko. Hřbet v horní části s lehkou ztrátou.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Biblioteka Kazatelská Budějovické Diécesi, roč. V., sešit 4. Budějovice, 1860! Původní brož, stářím ..
Vzhledem ke stáří dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba. Rozměry: 11,5 x 14,5 cm. Stran 42.
Stav velmi dobrý, v textu je zatrženo pastelkami.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 64.
Stav velmi dobrý, titulní listu je uvolněný z vazby.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Reise-Taschen-Lexikon für Böhmen.
Es enthält alle in diesem Königreiche befindlichen St..
16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Měkká vazba, rozměry: 12 x 17,5 cm, 102 stran.
Dobrý stav, obálka zcela chybí, podpis pův. majitele. Volnější vazba
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. Kronbergr a Řivnáč, Praha 1843.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Přeložili Ant. Hajn a Al. Hajn. Bibliotéky sociálních nauk, číslo 1. Časopis českého studentstva, Pr..
Dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stran 44, 94, 75, 67, 48 a 49. Rozměry: 10 x 15 cm
Stav velmi slušný, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný, volnější vazba - knižní blok je téměř uvolněný z desek, chybí kniha č. 5. Na titulním listu kniha 1. je skvrna a razítko
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Polokožená převazba, rozměry: 14,5 x 22 cm. 296 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je odřený výrazně a v horní části je natržený. Na titulním listu je podpis původního majitele. Místy jsou skvrnky od stáří.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, rozměry: 9 x 14 cm, stran 72
Stav dobrý, na pův. obálku je nalepena jiná - náhradní. Rohy obálky chybí, několik prvních stran má přehnuté rohy stránek. Titulní list chybí, první strana je počáraná tužkou. Poslední strana je se zt
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba se zlacením na hřbetu, stran 126, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na přídeští je polepka ex libris, uvnitř knihy jsou signaturní razítka, stránky zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Jos. R. Vilímek, Praha 1891. Poloplátěná slepá převazba, menší 4°, 69 stran s množstvím obrázků a fo..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 13 x 19 cm 110 stran.
Velmi dobrý stav, titulní list je ušpiněný a protržený, vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Poloplátěná vazba, 115 stran, rozměry: 10 x 14 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, na titulním listu je podpis původního majitele. Mírně zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk


![O Jiřím Washingtonu, zakladateli svobody americké [George Washington, USA, Spojené státy americké] O Jiřím Washingtonu, zakladateli svobody americké [George Washington, USA, Spojené státy americké]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/530393-o-jirim-washingtonu-15266275361-1024x1024.jpg)






![Rozbor filosofie Tomáše ze Štítného [Obsah: Tomáš Štítný a jeho Řeči besední- náboženství, předchůdce Husa, reformace] 1852, Novočeská bibliotéka Rozbor filosofie Tomáše ze Štítného [Obsah: Tomáš Štítný a jeho Řeči besední- náboženství, předchůdce Husa, reformace] 1852, Novočeská bibliotéka](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/585159-rozbor-filosofie-tomase-z-17442930341-1024x1024.jpg)




