KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Orbis pictus. Svět v obrazích+ přívazek Francouzské rozmluvy školní (obrazový slovník - Komenský, polokožená vazba - vazba kůže)
Jan Amos Komenský, Jan Kosina
Vydalo: nakl. Jaroslav Pospíšil, Praha 1896          ..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Sborník hospodářský. Novoročenka Matice rolnické (1872)
M. J. Haněl, F. Špatný
Polokožená vazba, stran 234, rozměry: 11 x 17 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené. Na nekolika místech je v textu podtrženo tužkou, poslední strana a přídeští jsou popsány tužkou.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Škapulíř a talisman (1886)
Fr. J. Andrlík
Převazba, rozměry: 12 x 16 cm, stran 216
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Kniha byla zřejmě někde ve vlhku - skvrnky na okrajích stránek - vše suché, čitelné a neslepené
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ordinariátní list na rok 1879 (Katolická církev. Arcidiecéze pražská, Praha, mj. Paměti Karlova, Švýcarští příslušníci, Sbírky pro děkanský chrám v Nepomuku)
kolektiv autorů
Nákladem knížecí arcibiskupské konsistoře, Praha. Původní poloplátěná vazba, 72 stran, rozměr: 29 x 23 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky lehce zašpiněné a odřené(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
"Óda" a "Slovo" k padesátiletému jubileu Jeho cís. a král. apoštol. Veličenstva, našeho nejmilostivějšího císaře a krále Františka Josefa I. (František Josef I.)
František Jezdinský
Sešit, stran 16, rozměry: 16,5 x 24,5 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, zažloutlá a odřená. Knižní blok je uvolněný z obálky. Uvnitř je stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Povídky pátera Cyrina
Pavel Albieri
Převazba, rozměry: 16 x 22,5 cm, 200 stran s čb. kresbami.
Velmi dobrý stav, odřené a ušpiněné desky a hřbet.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Spisy Karoliny Světlé (edice: Národní bibliotéka) [Karolina Světlá, mj. Láska k básníkovi, Několik archů z rodinné kroniky, Dvojí probuzení, Lesní panna)
František Zakrejs
Vydalo: knihkupectví I. L. Kober, Praha 1878 432 stran Stav: uspokojivý, brož. vydání (posledn..
Stav: uspokojivý, brož. vydání (posledních devět stran je potrhaných)
199Kč
Bez daně: 199Kč
Řeči, epištoly a evangelia na všecky neděle a svátky přes celý rok - VAZBA KŮŽE -1843 HOL
Kniha v pozdější polokožené vazbě. Zlacená vrchní ořízka. Formát 8°, 18 cm, 239 st..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Ordinariátní list na rok 1896 (Katolická církev. Arcidiecéze pražská, Praha, mj. Sv. Petr a první léta doby křesťanské; Zřízení dvou okresních hejtmanství v Duchcově a Rokycanech; Obrazy znázorňující modlitbu Páně)
kolektiv autorů
Nákladem knížecí arcibiskupské konsistoře, Praha. Původní poloplátěná vazba, 92 stran, rozměr: 29 x 23 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené(viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Musea Království českého 1883
Jos. Emler (red.)
Převazba, stran 607, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, místy jsou skvrnky od stáří
250Kč
Bez daně: 250Kč
Josef Wolfton, šlechetný námořník (1853) - Povídka pro katolíky
Jan Theofil Mar. Better
Původní vazba, rozměry: 10,5 x 17 m, stran 254.
Stav velmi slušný, desky jsou odřené a ušpiněné, hřbet potrhaný se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze na prvních dvou stranách jsou perem napsaná dvě jména.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Tóma ze Štítného / Vznik anglického parlamentu / O Kantově kritice čistého rozumu
J. Durdík / J. Goll / J. Král / J. Vlach
Převazba, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, na přídeští je perem napsaný obsah knihy. Stránky jsou zažloutlé, místy v textu podtrháváno tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dějepis Hradce Králové nad Labem a biskupství hradeckého (Hradec Králové nad Labem) - 1870
J. J. Solař
Převazba, rozměry: 15 x 21,5 cm, 680 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, signaturní razítka
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Rozbor filosofie Tomáše ze Štítného [Obsah: Tomáš Štítný a jeho Řeči besední- náboženství, předchůdce Husa, reformace] 1852, Novočeská bibliotéka
Jan Hanuš
Původní brož, 8°, 296 stran.
Zcela chybí zadní část obálky, přední odtržena od knižního bloku a přiložena. Velmi slušný stav (viz foto)!
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021