KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Děje králowstwí českého (Děje království českého)
W. W. Tomek
Polokožená převazba sezlacením na hřbetu, rozměry: 12 x 17,5 cm, 480 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Horní roh prvních dvou stránek je ustřižený. Titulní list je lepený, s přelepeným razítkem. Cca až do strany 100 je v horní části skvrnka - nezasahuje do textu.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Listopad, 2 díly v jednom svazku (historický román)
J. Řewuský, F. L. Vorlíček
Listopad: Historický román z II. poloviny XVIII. věku. Oba díly v jednom svazku! Nákladem Rohlíčka a..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozjímání o životě a učení Pána našeho Ježíše Krista (1866)
Mikuláš Avancin
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 655.
Stav dobrý, desky jsou odřené a ušpiněné, hřbet natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze první strana je počmárána propiskou, místy jsou skvrnky od stáří.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hubení peronospory čili vřetenatky révové (poškozeno - obálka chybí) - Víno, viná réva 1891
Josef Roth
Měkká vazba, stran 54- včetně vyobrazení, rozměry: 13 x 19 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet zcela chybí, uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Nejlepší české humoresky (1874)
František Karel Kolár
Josef R. Vilímek Praha 1874. Pevná vazba, stran 97, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Dobrý stav. Desky a hřbety jsou odřené, hřbet je v horní i dolní části mírně natržený. Titulní list je uvolňuje z vazby, knižní blok je rozlomený, některé stránky jsou zažloutlé a ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Řeči, epištoly a evangelia na všechny neděle a svátky přes celý rok i umuční našeho Spasitele (1849)
Převazba, stran 239, rozměry: 11 x 16 cm.
Stav velmi slušný, desky a hřbet jsou odřené, desky potrhané. Na titulním listu je razítko. Volnější hřbet, jinak uvnitř je stav dobrý, pouze skvrnky od stáří.
300Kč
Bez daně: 300Kč
F.L. Čelakovského Sebrané listy (literární věda, korespondence, mj. Josef Kamarýt, Jan V. Plánek, K. J. Vinařický)
F. L. Čelakovský
Ed. Grégr, Praha 1865. Původní brož, 8°, 539 stran. Knižní blok rozlámán na části, obálka výrazně po..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Děje university pražské, díl I. (Univerzita Karlova v Praze - dějiny univerzity do roku 1436) - Tomek 1849
W. W. Tomek
Polokožená vazba, rozměry: 14,5 x 22 cm, 320 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Časopis Musea Království českého, ročník LXII./1888
Jos. Emler (red.)
Převazba, rozměry: 14,5 x 22,5 cm. Stran 525
Stav velmi dobrý, poslední strana má utržený roh - je vložený do knihy
150Kč
Bez daně: 150Kč
Všeobecný zeměpis, dílu II, sv. I. (Wšeobecný zeměpis)
Karel Vladislav Zap
Celoplátěná převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 12 x 19 cm. Stran 338.
Stav dobrý, uvnitř knihy jsou skvrnky od stáří. Spodní část zadní vevázané obálky a dolní část poslední strany je utržená - chybí.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Město a vesnice. Babí léto (edice: Divadelní ochotník, sv. 108) (divadelní hra, činohra, komedie)
Divadelní ochotník: Repertorium soukromých divadel. Nové sbírky sv. 108. Obsahuje hry: Město a vesni..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nauka o pádech výrokových  ze spisů Štítného
V. Prasek, Štítný
Originální brožovaná,, vydal Vlad. Žákovský, Olomouc, 1874, formát A5, sešit, 28 stran.
slušný stav, nerozřezané složky, mírně zašpiněna, původní knihovní exemplář.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Stručný dějepis zjevení božího pro nižší třídy středních škol I. a II. (2 v 1) - 1878
Jan Ev. Hulakovský
Převazba, stran 120 + mapka a 148 + mapka. Rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav dobrý, odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. místy jsou skvrnky od stáří. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Z Českého ráje. Cestopisné kresby Václava Durycha (1892)
Václav Durych
Poloplátěná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 171 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, v horní části desek je zbytek po nálepce. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka (některá začernělá) a čísla. Stránky jsou zažloutlé, některé uvo
800Kč
Bez daně: 800Kč
Goethův Faust, část II. (Goethe, vazba kůže - polokožená)
Johann Wolfgang Goethe, Přeložil Jaroslav Vrchlický.
Nakl. F. Šimáček, Praha 1890. Polokožená vazba se zlacením, zlacená celá ořízka, 328 stran, rozměry: 11 x 14,5 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené. Stránky zažloutlé. Nesouvisející věnování, podpis pův. majitele
600Kč
Bez daně: 600Kč
Cesta utrpení, neb spasitedlná rozjímání posledních dob pána a spasitele Ježíše Krista v sedmero postních kázáních (1827)
František Fryč
Původní kartonová vazba, 149 stran. Rozměry: 121 x 17 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021