KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Život a spisy Václava Bolemíra Nebeského (Nebeský, životopis)
J. Hanuš
Měkká vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 175 stran
Dobrý stav, přední část obálky chybí, volnější vazba. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno. Vyřazený knihvoní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zeměpis mocnářství Rakousko-Uherského
Ant. V. Huml
Měkká vazba, stran 256, rozměry: 14 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je otřepená se skvrnkami, hřbet a zadní část obálky chybí. Knižní blok je rozvolněný, stránky z boků otřepené. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Paměti škol okresu Karlínského. Soudní okresy Praha-Karlín a Brandýs nad Labem
Kneidl, František (red.)
Od nejstarších časů, zvláště však od r. 1848 až 1898. Na oslavu a paměť padesátiletého panování jeho..
 
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Dramatická díla Williama Shakespeara, díl II. (1858) - Veselé ženy Windsorské / Koriolanus / Antonius a Kleopatra / Král Jindřich VI.(I. díl)
William Shakespeare
Převazba, rozměry: 11,5 x 16,5 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na přídeští je tužkou napsaný seznam her
199Kč
Bez daně: 199Kč
Život zvířat + Potemkin na Dunaji (zoologie+historická povídka)
Karel Starý + G. P. Danilevský
Konvolut. Obsahuje dva tituly: Karel Starý: Život zvířat. Matice lidu, r. XII., číslo 3. Praha, 1878..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mýthologie čili Bájesloví Řekův a Římanův (1880) - báje, pověsti, mytologie
Tůma Cimrhanzl
Převazba - původní obálka je vevázána, stran 334, rozměry: 15 x 22 cm. Druhé, rozmnožené vyd.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Malý výbor ze staročeské literatury (1863)
I. J. Hanuš (ed.)
Brožovaná, rozměry: 15 x 23,5 cm, 99 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná se skvrnkami. Hřbet je potrhaný s lehkou ztrátou. Polovina posl. strany chybí. Téměř po celé knize jsou v dolní části skvrnky - vše suché, neslepené
300Kč
Bez daně: 300Kč
Hospodářská kniha ku poučení a vzděláná lidu (poškoz.)
František Ronovský
Celoplátěná pozdější převazba, 476 stran, rozměry: 12 x 18,5 cm.
Stav horší, na konci je kniha poškozena, poslední čtyři strany obsahu jsou potrhané a rozpadají se
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Aeneida (Spisy básnické P. Virgilia Marona) (nekompletní text !!) (poezie, Aeneis, Aeneas, antická literatura)
Publius Vergilius Maro, Karel Vinařický
Přeložil Karel Vinařický. V. Řivnáč, Praha 1851. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 8°, 297..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stručný dějepis církevní pro školu a dům katolického kněze církevního
Převazba, stran 68, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bartošova Kronika pražská
K. J. Erben (ed.)
Polokožená převazba se zlacením na hřbetu, stran 375, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Na okrajích všech stránek jsou malé skvrnky - vše suché, čitelné. Místy jsou skvrnky od stáří.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Jitřní písně (edice: Poetické besedy) (Poezie; redaktor Jan Neruda)
Svatopluk Čech
Poetických besed č. XXXV. Ed. Grégr a Ed. Valečka, Praha 1888. Původní poloplátěná vazba, 12°, 68 st..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čtení o srovnávací mluvnici slovanské na Universitě pražské [mluvnice, slovanské jazyky]
František Ladislav Čelakovský
Převazba, stran 357, rozměry: 14,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele, nalepeno ex libris.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Postila (1. a 3. díl) aneb, výklady a rozjímání na řeči a epištoly nedělní a sváteční celého roku
Innocenc Antonín Frencl
Poloplátěné vazby, rozměry: 18 x 28 cm, stran 406 a 633.
Stav dobrý, desky jsou odřené a ušpiněné, hřbety mírně odřené. Hřbet III. dílu je potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
O homothetických kuželosečkách na dvou plochách stupně druhého (matematika)
Vincenc Jarolímek
Brožovaná, stran 5, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Dobrý stav. Obálka je zažloutlá a u hřbetu pomačkaná. Hřbet je potrhaný, uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Úplný dobytčí lékař (dobytek, zvířata, zemědělství) 1863
Převazba, rozměry: 11 x 18 cm. Stran 423 + rozkládací příloha.
Stav dobrý. Desky a hřbet jsou odřené, příloha natržená. Stránky lehce zažloutlé.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
 
Valentinská © 2021