KNIHY - 19. STOLETÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dějiny diecése pražské
Klement Borový
Převazba, stran 532, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřatený knihovní exemplář, lehce zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Život Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista, Syna Božího, díl I. a II. (2 svazky)
Pantaleon Neumann
Pevné vazby, rozměry: 18 x 27 cm, 390 a 437 stran.
Stav dobrý, odřené a ušpiněné desky a hřbety, signaturní razítka, ručně napsáno Řenečská školní knihovna
399Kč
Bez daně: 399Kč
Filotea či Bohomila aneb Navedení k životu nábožnému od svatého Františka (vyd. Fournier, Znojmo 1843)
Žák, Vincenc Pavel
Brožovaná s původní obálkou, stran celkem 372, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné (silně zaprášeno), spodní roh obálky je pomačkaný. Nerozřezáno, místy jsou skvrnky od stáří. Obálka je v dolní části u hřbetu natržená, na prvních čty
450Kč
Bez daně: 450Kč
České státní právo (1892)
Josef Kalousek
Vydal Bursík a Kohout, Praha 1892. Převazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 661. Vydání druhé, místy opravené.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Aktenmäßige Darstellung des königl. böhmischen Erbhuldigungs-, Belehnungs- und Krönungs-Ceremoniels ...
Legis-Glückselig, [August Anton] (ed.)
Prag: Silber u. Schenk [1836]
 
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Deklamovánky. Svazek VI. 1854
Rubeš, Frant J
Brož., 72 str., malá 8°. 1854. ..
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Mráčky před bouří. Drobné povídky ze života dělnického (Most)
V. L. Liberté
Brožovaná, stran 39, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená s mírnou ztrátou a razítkem. Na hřbetu je nálepka, která zasahuje i do obálky. Hřbet je po celé délce natržený, mírně zažloutlé stránky.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozbor filosofie Tomáše ze Štítného [Obsah: Tomáš Štítný a jeho Řeči besední- náboženství, předchůdce Husa, reformace] 1852, Novočeská bibliotéka
Jan Hanuš
Poloplátěná převazba, rozměry: 14,5 x 22 cm. 296 stran.
Stav dobrý, desky mírně odřené. Na titulním listu razítka původního majitele.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Devadesát tři, díl I. (vazba kůže - polokožená)
Victor Hugo
Polokožená převazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 272.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Na přídeští je nalepeno ex libris, na titulním listu podpis původního majitele. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Prvopočátkové církve. Svatý Petr a první léta křesťanství (1896) / O věrohodnosti apoštolských skutků (1897) - 2 v 1
C. Fouard, Jan Ev. Hulakovský / Fr. Bulla
Převazba, rozměry: 15 x 22 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je razítko
199Kč
Bez daně: 199Kč
Základy moudrosti a opatrnosti / Základowé maudrosti a opatrnosti (1844)
František S. Bezděk
Převazba, stran 164. Rozměry: 11 x 16 cm.
Stav dobrý. V textu je podtrháváno propiskou, tužkou i fixou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Jarohněw z Hrádku, I. - III. (v jednom svazku)
Jan z Hwězdy (Jan z Hvězdy)
Dobová slepá celoplátěná převazba, malá 8°, 160, 144 a 172 stran.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné a odřené, na titulním listu I. dílu vpisky (vše viz foto)!
400Kč
Bez daně: 400Kč
Kratičký přírodopis o obojživelných plazech a rybách (1853)
Josef Vojtěch Houška
Měkká vazba, rozměry: 11,5 x 15 cm, stran 42
Velmi dobrý stav, přední část obálky chybí
750Kč
Bez daně: 750Kč
Praktická početnice s methodickým výkladem pro první třídu / Vyučování zeměpisu
Luk. Lavtara, O. Bartoň, J. Tiray, Jan
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, strany 33 - 412.
Stav horší, obálka je odřená a otřepená se ztrátou. Knižní blok je včetně hřbetu rozlomený. Uvnitř stav velmi dobrý - nerozřezáno.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Lidstvo v době předhistorické se zvláštním zřetelem na země slovanské (vazba kůže - polokožená)
L. Niederle
Polokožená převazba, 760 stran s tabulkami a obrázky v textu. Rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Mann und Weib (Muž a žena), díl 3 HOL
Leipzig, 1890.
Velmi slušný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021