KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ed. Grégr, Praha 1865. Původní brož, 8°, 539 stran. Knižní blok rozlámán na části, obálka výrazně po..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 17,5 cm, stran 909
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet, signaturní razítko
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sešit, stran 18, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran textu 7 + 4 vyobrazení, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Dobrý stav. Obálka je u hřbetu pomačkaná a natržená. Hřbet je potrhaný, uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěné převazby se zlacením, celkem 1470 stran, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav dobrý. V dolní části I. svazku jsou skvrnky, místy zasahují i do textu - vše suché a čitelné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Divadelní ochotník: Repertorium soukromých divadel. Nové sbírky sv. 108. Obsahuje hry: Město a vesni..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Polokožená převazba, 404 stran, rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Místy jsou hnědé skvrnky
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Originální brožovaná,, vydal Vlad. Žákovský, Olomouc, 1874, formát A5, sešit, 28 stran.
slušný stav, nerozřezané složky, mírně zašpiněna, původní knihovní exemplář.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Statisticko-místopisná příručka Hradecké diecéze z roku 1857 v němčině.
Statistisch-topogra..
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Pevná převazba, rozměry: 12 x 18,5 cm. Stran 804.
Stav dobrý, udesky a hřbet jsou odřené, hřbet je po celé délce natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Divadelní biblioteka, sv. 33. Jarosl. Pospíšil, Praha 1860. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbe..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná., Praha, B. Tempský, 1872, 642 S., 8´. Křehké stránky, hřbet přelepen průhlednými páskami,..
Slušný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Laichterův Výbor nejlepších spisů poučných, kniha VI. Nakl. Jan Laichter, Praha, 1898. Přeložil Břetislav Foustka. Pevná vazba se zlacením, 761 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet odřené a ušpiněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celokožená dobová vazba, rozměry: 9 x 15 cm. Stran 224.
Stav nepříliš dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba, rozměry: 17 x 25.5 cm, 80 a 240 stran
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
OPapírová vazba, Praha, Berry a Hoffmann, 112 S., 8´.
..
Slušný stav. Zjevné stopy stáří.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk







![Spisů básnických knihy šestery [Čelakovský - poezie, busnické sbírky Růže stolistá; Ohlas písní ruských; Ohlas písní českých; Smíšené básně; Epigramy; Anthologie] Spisů básnických knihy šestery [Čelakovský - poezie, busnické sbírky Růže stolistá; Ohlas písní ruských; Ohlas písní českých; Smíšené básně; Epigramy; Anthologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741337-spisu-basnickych-knihy-se-17441812281-1024x1024.jpg)




