KNIHY - 19. STOLETÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kniha obsahuje zprávy o stavu jednotlivých odvětví průmyslu a živností v Plzni a okolí za rok 1851.&..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Popis Čech z roku 1822. Kniha formátu 8°, 409 stran, bez desek vazby (pouze knižní blok), text ..
3 240Kč
Bez daně: 3 240Kč
Bez daně: 3 240Kč
Praha, Grégr a Dattel, 1872.
Uvnitř zahnědlé skvrny, desky lehce odřené, jinak dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní celoplátěná vazba, 224 stran, rozměry: 13 x 18 cm. Třetí vydání.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné. Stránky mírně zažloutlé. Zadní desky jsou počmárané tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 514. Rozměry: 12,5 x 19 cm
Stav dobrý, chybí přední část obálky. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Převazba, rozměry: 18 x 25,5 cm, stran 325..
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je v horní i dolní části natržený. Na titulním listu je razítko, na první straně podpis původního majitele. Stránky jsou zažloutlé. Přední desky se začínaj
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, 476 stran, rozměry: 12,5 x 16 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený. Adresa pův. majitele
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Druhé, úplně přepracované a rozmnožené vydání. Praha, Fr. A. Urbánek, 1891.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené. Vazba mírně uvolněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Tiskem a nákladem Anny Špinkowé, wedením J.B. Malého 1844, s. 71.
Chybí obálka (viz foto), vloženo pouze do nových kartonových desek! Zašpiněno stářím a používáním, rohy pomačkané, na nepotištěných okrajích listů razítka původního majitele. Nepříliš dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Polokožená vazba, rozměry: 15 x 23 cm, stran 664.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 12 x 15,5 cm, 152 stran.
Stav horší, obálka je ušpiněná, odřená a potrhaná se ztrátou. Volnější vazba - hřbet téměř chybí.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Celoplátěná zdobená vazba s přezkou, zlacená horní ořízka, rozměry: 11 x 17 cm, 508 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
J. Otto, Praha 1895. Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13 x 19 cm, 151 stran.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, 366 stran, rozměr: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, odřené desky a hřbet, signaturní razítko, na přídeští je nalepeno ex libris
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Konvolut: Podlé Gustava Nierice od Fr. Bohum. Tomsy: Mistr Bohata aneb: Prací se živíme, hrou se zav..
Velmi slušný stav (viz obr.)!
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, rozměry: 12 x 21 cm. Stran 804.
Stav velmi slušný, obálka i hřbet jsou utržené a chybí, první strana je pomačkaná. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý, pouze ohnuté rohy s
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Zákazníci sk


![Písemnosti a listy jednací (edice: Bibliotéka řemeslnická, sv. 4) [živnosti, příručka, vzory, obchodní dopisy, oznámení] Písemnosti a listy jednací (edice: Bibliotéka řemeslnická, sv. 4) [živnosti, příručka, vzory, obchodní dopisy, oznámení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/131576-pisemnosti-a-listy-jednac-16106290351-1024x1024.jpg)




![Čerwená suknička (Červená suknička) [román, Polsko] Čerwená suknička (Červená suknička) [román, Polsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_133879_1-1024x1024.jpg)




![Historie biblická pro odrostlejší mládež (1821) Díl I - Historie Starého zákona [reálie z Bible - Starý zákon] Historie biblická pro odrostlejší mládež (1821) Díl I - Historie Starého zákona [reálie z Bible - Starý zákon]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/748078-historie-biblicka-pro-odr-17530115521-1024x1024.jpg)

