KOLIBŘÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dva hlasy: Březina. Sova (edice: Bibelot) (bibliofilie, Otakar Březina, Antonín Sova; vydal Ludvík Bradáč; celokožená vazba - vazba kůže)
Rudolf Medek
Ludvík Bradáč, Král. Vinohrady 1921. Řada Bibelot, sv. V. Krásná celokožená vazba se zlacením; 8 x 1..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Umění je tajemstvím (kolibřík)
Václav Špála
Původní celokožená vazba se zlacením, vydání první, 80 stran, rozměry: 7,5 x 7,5 cm.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Krutý dvořan (kolibřík)
Fr. de la Rochefoucauld
Kožená vazba se zlacením, rozměry: 7,5 x 7,5 (kolibřík), vydání první, 125 stran.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rok plný dnů (kolibřík)
Vít Obrtel
Celokožená vazba se zlacením. Rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík). Vydání první, stran 93.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Listy matce (kolibřík)
Jarmila Otradovicová
Původní celokožená pevná vazba se zlacením, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík), 96 stran.
Stav pěkný. Nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Mám rád tu řeku (kolibřík)
Ota Pavel
Původní celokožená vazba se zlacením, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík), 98 stran, 7,5 x 7,5 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mozart in Prag
Jaroslav Seifert
Celokožená vazba, stran 13, rozměry: 8 x 11 cm.
Stav pěkný.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Pláč krásné provaznice (kolibřík)
Louise Labéová
Celoplátěná vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 7,5 x 7,5 (kolibřík), stran 106.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Schodiště s torzom amora (kolibřík, slovensky,
Ján Brezina
Vydal: Tatran, Bratislava 1975
Velmi dobrý stav. Kartonové pouzdro.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pod milostnou lunou (kolibřík)
Jarmila Urbánková
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1976
Dobrý stav, ošoupané desky
90Kč
Bez daně: 90Kč
Labutinka ( kolibřík, P. Bezruč)
Petr Bezruč
Vydalo: Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění, Praha 1963
Velmi dobrý stav, kartonové pouzdro.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Požár na obloze (kolibřík)
Jaromír Pelc
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1988
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Adam a Eva (kolibřík)
Karel Šiktanc
Vydal Československý spisovatel, Praha, 1990. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 99 stran, malý rozměr: 7,5 x 9 cm.
Dobrý stav, obálka na okrajích odřená a ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hostina (kolibřík)
Xenofón
Celokožená vazba, rozměry: 7,5 x 7,5 cm, 117 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Budeme. Knížka o dětech
Jiří Solar
Pevná vazba, rozměry: 8 x 10,5 cm (kolibří formát), 191 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Lehce vyšisovaný hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O státě českém (kolibřík)
Pavel Stránský
Původní celokožená vazba se zlacením. Rozměry: kolibřík (7,5 x 7,5 cm), 101 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021