KOLIBŘÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mám rád tu řeku (kolibřík)
Ota Pavel
Supraphon, Praha 1989. Lyra Pragensis, sv. 93. Původní vazba se zlacením; kolibřík (7,5 x 7,5 cm); 9..
Velmi dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Láska a příroda (ed. Bibelot)
André Suarés
Původní celokožená vazba se zlacením; 8 x 13 cm; 48 stran, zlacená ořízka.
Dobrý stav, na hřbetu desek zbytky signaturního štítku (viz foto)!
360Kč
Bez daně: 360Kč
Manfréd (kolibřík)
George Gordon Byron
Vydal Supraphon, Praha 1989. Původní vazba se zlacením. Rozměry: kolibřík (7,5 x 7,5 cm); 144 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Chopiniana (kolibřík)
Josef Pávek (podpis)
Celokožená vazba se zlacením, stran 68, vydání první, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík).
Pěkný stav, autorské věnování a podpis.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nikdo není daleko (kolibřík) podpis a věnování Karel Demel
Richard Bach
Vydal Supraphon, Praha 1988. Vydání první, stran 53. Celokožená vazba se zlacením. Rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík).
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Malá noční hudba (kolibřík)
Václav Hons
Celokožená vazba se zlacením, kolibřík (7,5 x 7,5 cm), 128 stran.
Pěkný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Nala a Damajantí (kolibřík)
Supraphon, Praha 1977. Celokožená vazba se zlacením. Rozměry: kolibřík (7,5 x 8 cm), 149 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Malá noční hudba (kolibřík)
Václav Hons
Celokožená vazba se zlacením, kolibřík (7,5 x 7,5 cm), 128 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hostina (kolibřík)
Xenofón
Celokožená vazba, rozměry: 7,5 x 7,5 cm, 117 stran.
Velmi dobrý stav, desky jsou nepatrně odřené.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ten blázen Altenberg (kolibřík)
Petr Altenberg
Vyda: Supraphon, Praha 1982
Dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pasionál (kolibřík)
Heinrich Heine
Vydalo: Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960
Velmi slušný stav, zašpiněná vazba.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Svatební píseň ( kolibřík)
Emund Spenser
Vydalo: nakl. Odeon, Praha 1975
Velmi dobrý stav, kartonové pouzdro.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Cesty moudrosti (kolibřík)
Kolektiv autorů
Vydal: Slovart, 2006
Velmi dobrý stav, kartonové pouzdro, natržené a podlepené zadní přídeští.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Jan houslista (kolibřík)
Josef Hora
Celoplátěná vazba, rozměry: 5,5 x 8 cm (kolibřík), stran 72, vydání 5.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Chopiniana (kolibřík)
Josef Pávek
Celokožená vazba se zlacením, stran 68, vydání první, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík).
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Chvála hudby (kolibřík)
Jiří Berkovec
Celokožená vazba se zlacením; kolibřík (7,5 x 7,5 cm), vydání první, 101 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021