KOLIBŘÍKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tam, kde usíná slunce (kolibřík)
František Kolda
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík), 168 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Chopiniana (kolibřík)
Josef Pávek
Celokožená vazba se zlacením, stran 68, vydání první, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík).
Pěkný stav. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Trpky (kolibřík, text slovensky)
Vojtech Mihálik
Celokožená vazba se zlacením, kolibřík (7 x 7 cm), třetí vydání, 104 stran.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Panama ( kolibřík)
Blaise Cendrars
Vydal: Odeon, Praha 1987
Velmi dobrý stav, kartonové pouzdro.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Malé zázraky (kolibřík)
Ivan Skála
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1977
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Viva la musica (kolibřík, německy)
A. Goes, R. Rolland a další
Vydalo: nakl. Hyperion-Bücherei
Slušný stav, fleky na okrajích stránek.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Černý med (kolibřík)
Miroslav Florian
Vydal: Československý spisovatel, Praha 1987
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Dějeprava hudební (kolibřík, Lyra Pragensis)
Ilja Hurník
Původní celokožená vazba se zlacením, vydání první, rozměry: 7,5 x 7,5 cm, 117 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Myšlenky, postřehy, nápady (kolibřík)
Georg Christoph Lichtenberg
Celoplátěná vazba se zlacením, stran 263, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík).
Stav pěkný. kniha je vložena do kartonového pouzdra - to je odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O zkáze Atlantidy (kolibřík)
Alexej Tolstoj
Pevná vazba se zlacením; kolibřík (7,5 x 7,5 cm); 694 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Balada o žaláři v Readingu (kolibřík)
Oscar Wilde
Celoplátěná vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, stran 76, rozměry: 7,5 x 7,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce vyšisovaný hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O sobě (kolibřík)
George Bernard Shaw
Původní celokožená vazba se zlacením, kolibřík (7,5 x 7,5 cm), 78 stran s barevnými ilustracemi.
Pěkný stav. Kniha je vložena do papírového pouzdra
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cikánské romance (kolibřík)
Federico García Lorca
Celokožená vazba, rozměry: 7,5 x 7,5 cm (kolibřík(, 90 stran.
Výborný - kniha je vložena do kartonového pouzdra.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ten blázen Altenberg (kolibřík)
Petr Altenberg
Původní celokožená vazba se zlacením; kolibřík (7,5 x 7,5 cm); 125 stran.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování
80Kč
Bez daně: 80Kč
Červený obraz (kolibřík)
Jiří Orten
Celokožená vazba s obálkou, kolibřík (7,5 x 8,5 cm), vydání první, 111 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
To jsou zbytečné verše (kolibřík)
Egon Bondy
Pevná vazba, vyd. první, 88 stran, rozměry: 7,5 x 7,5 cm.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021