EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Šesté číslo, ročník I. Prosinec 1979. Vydala Konfrontace, Curych, 1979 - exilové vydání! Původní bro..
Lehce odřeno (viz foto), dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Londýn, Čechoslovák 1941, s. 191.
V dobrém stavu, knižní blok je uvolněný, desky jsou slepeny lepící páskou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 22 cm, 83 stran.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměry: 13 x 20 cm, stran 406.
Stav dobrý, přebal je odřený a ušpiněný, kniha je lehce zkosená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, 82 stran. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Přehnuté složky rozměry: 32 x 46 cm, stran 10
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přeložil Ivan Sviták. Vydala Chicoslovak Academy of Science jako zvláštní svazek Edice Petlice, Cali..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kompletní čtyři ročníky novin Československá samostatnost - orgán politické emigrace. Vše, co vyšlo;..
9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Bez daně: 9 999Kč
Exilové vydání! Index, Kolín 1981 (57. publikace Indexu). Původní brož, 88 stran, menší 8°.
..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Výbor ze samizdatových ročníků. Triáda, Praha 2009. Edice Paprsek, svazek 16. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 763 stran.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
New York, nákladem autorových přátel v Texasu 1943, s. 107.
Dobrý stav (viz foto)
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, 302 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, průběžné stránkování 487-730, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Kniha je zkosená a byla zřejmě politá - lehce zvlněné stránky se skvrkami. Vše suché a čitelné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, 64 stran.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky rozměry: 32 x 46 cm, stran 10
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Index, Kolín 1973 (19. publikace Indexu). Volné archy v původní obálce, 79 stran, menší 8°. Velmi do..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk








![Pozdvihování slov (edice: Index poezie) [exilové vydání, obálka Jan Kotík] Pozdvihování slov (edice: Index poezie) [exilové vydání, obálka Jan Kotík]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_162760_1-1024x1024.jpg)






