EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Modlitby a kytice (edice: Nová řada poezie, sv. 20) (PmD, exilové vydání!)
Jana Dufková
Exilové vydání! Obrys/Kontur - PmD, Mnichov 1986. Nová řada poezie, sv. 20. Původní brož, menší 8°, ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svobodné Československo, ročník XXXIII., číslo 5/1972 / Free Czechoslovakia (exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mezery v paměti (edice: Kra) [poezie, exilové vydání]
Jiří Pištora, J. Gruša (ed.)
První svazek básnické řady Kra, která vychází v rámci edice Rozmluvy, Londýn, 1984. Původní brož, 12..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Konfliktní společenství (Sixty-Eight Publishers, exil)
Jan Křen
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 510 stran.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Země snivců (Konfrontace, exilové vydání!)
Alfred Kubin
Konfrontace, Curych 1981. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 257 stran.
Pěkný stav (viz foto).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Krize v sovětských systémech (Index, exil)
Zdeněk Mlynář
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 210 stran.
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Magazín, 1/1981
Původní brož, 8°, 103 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pod vládou národní fronty (exil)
Ladislav Karel Feierabend
Brožovaná, 240 stran, rozměry: 13,5 x 19,5 cm
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Básně doktora Živaga (edice: Edice Svědectví, sv. 7) (poezie; překlad Jiří Kovtun; obálka Miroslav Šašek]
Boris Pasternak
Edice Svědectví, sv. 7. New York, 1959 - jako vánoční tisk. Exilové vydání. Původní brož, lehce odře..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Volné listy, ročník XI., číslo 120/1902. Časopis šířící zásady bezvládí (anarchismus, exil, noviny, časopis, USA)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, stran 8. Rozměry: 14,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, od druhé strany jsou u hřbetu vždy dvě malé hnědé skvrnky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Z deníku sedmnáctileté Perly Sch. (román, druhá světová válka, Terezín, židé, holokaust, exilové vydání)
Arnošt Lustig
Toronto, Sixty-Eight Publishers 1979, s. 153.
Obálka lehce odřená, velmi dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Listy - Čtení na léto, ročník XVIII./1988, číslo 3. (exil) - pošk.
Jiří Pelikán a kol.
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 300.
Stav dobrý, kniha byla zřejmě politá - obálka a několik dalších stránek je lehce zvlněno. Zadní roh obálky nese stopu po přehnutí. Uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
České rozhovory ve světě (Index, exilové vydání)
Karel Hvížďala
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17 cm, 441 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části lehce ušpiněné a v horní mírně odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Magazín, 6/1980 (r. IX.)
Původní brož, 8°, 64 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)! Obálka ve hřbetu lehce natržená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ve vládě v exilu II. (exil)
Ladislav K. Feierabend
Brožovaná s původní obálkou, stran 203, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sešly jsme se v této knize (Index) (Charta 77, disidentky, normalizace, rozhovor, mj. Olga Havlová, Anna Šabatová, Věra Jirousová, Dana Němcová, Marta Kubišová, Jiřina Hrábková)
Eva Kantůrková
Jde o dvanáct rozhovorů a vlastně jeden navíc. Protagonistkami jsou ženy, které spojuje úděl jakýchs..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021