EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Něco pro čtení (samizdat)
Kryštofek, Havel, Jungmann, Šimečka, Klíma
Složky jsou vložené do obálky a sešité sponkami. Rozměry: 23 x 31 cm. Cca 55 stran
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části zažloutlá
399Kč
Bez daně: 399Kč
Svědkové revoluce vypovídají [Lenin ,Stalin ve vzpomínkách současníků] (Index, exil)
Bedřich Utitz
Někdejší spolupracovníci Lenina a Stalina vypovídají. Index, Kolín, nedatováno. Původní brož, menší ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Studie, číslo 87, 88, 89 (exilové vydání)
kolektiv autorů
Brožovaná, průběžné stránkování 209-436, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a zažloutlá.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Terezka a Majda na horách (dětská literatura, Rozmluvy, exil; obálka a ilustrace Jan Brychta)
Eda Kriseová
Rozmluvy, Purley, 1988 (58. publikace Rozmluv). Exilové vydání. Původní brož, 115 stran, malá 8°.&nb..
Pěkný stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Pozdější život Panny (Sixty-Eight Publishers, exil)
Ferdinand Peroutka
Brožovaná, 412 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Signaturní razítko.
600Kč
Bez daně: 600Kč
40 let Českého Dělnického Pěveckého Sboru LYRA v Chicagu 1890-1930 (Exil, Chicago)
Gustav Drnec (redigoval)
Sešit, rozměry: 17,5 x 25,5 cm, stran 36 (20 stran textu, ostatní je dobová reklama).
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Zwölf Kalenderblätter (exil)
Libor Koval
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý, na první straně číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Obrázky z dvou světů (edice: Sklizeň svobodné tvorby, sv. 26) (reportáž, mj. Hrst dojmů z Mexika, Santa Fé, Mezi Indiány, Stíny na úskalí)
Otakar Odložilík
Sklizeň Svobodné tvorby, sv. 26. Lund 1958 - exilové vydání! Původní brož, 8°, 155 stran. Na patitul..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Obsluhoval jsem anglického krále (Bohumil Hrabal) - samizdat
Bohumil Hrabal
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 100 - tištěno jednostranně
Stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zelené víno (Sixty-Eight Publishers, exil, podpis, věnování)
Jaroslav Vejvoda (podpis, věnování)
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1986 (154. publikace). Exilové vydání. Původní brož, 255 stran, malá 8°.
Dobrý stav, str. cca 217 - 235 zvlněné od vlhkosti.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Premeny (Proměny) 21/3/1984 - exilový časopis (exilové vydání)
Karel Hrubý (ed.)
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 96
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Člověk v závěsu (povídky, exilové vydání, Index)
Eva Kantůrková
Köln, Index 1988, s. 234.
Dobrý stav, lehce opotřebeno (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Byly jsme tam taky (Sixty-Eight Publishers, exil, lágrová literatura)
Dagmar Šimková
Brožovaná, 12 x 18 cm, 140 stran.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Moskevské dopisy (exil)
Ilja Ehrenburg
Brožovaná, stran 64, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřenéa ušpiněné. Hřbet je v horní i dolní části lehce natržený, v dolní části s mírnou ztrátou. Na titulním listu je adresa původního majitele. Uvnitř je stav velmi do
450Kč
Bez daně: 450Kč
Maratón Juana Zabalu (exil)
Dušan Šimko
Brožovaná, stran 113, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka v horní části lehce zažloutlá, na první straně je číslo napsané propiskou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Exilová léta K. H. Borovského [Karel Havlíček Borovský; exilové vydání, Konfrontace, exil; pobyt v Brixenu]
Jiří Morava
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1981. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 205 stran + obraz..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021