EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čas vrší dny (poezie; exilové vydání)
Viktor Kripner
Vydal Čechoslovák, Londýn 1942 - exilové vydání. Původní brož, 55 stran, 8°.
Dobrý stav, obálka zašpiněná, hřbet nepatrně natržený (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vánoce (samizdat)
Brožovaná, rozměry: 15 x 21,5 cm, stran 171 - tištěno jednostranně
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá obálka.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Lingvorytmomelodie aneb Písně moudrého blázna (Konfrontace) (poezie, exilové vydání)
Libor Koval
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1980. Původní vazba s přebalem, malá 8°, 200 stran. Pěkný stav (..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svobodné Československo, ročník XXXIII., číslo 1/1971 / Free Czechoslovakia (exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Touhy a iluze, II. svazek (vzpomínky, politika, exilové vydání)
Jiří Lederer
Toronto, Sixty-Eight Publishers 1988, s. 250.
Krásný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Stále méně slunných dní (exil)
Jiří Peterka
Brožovaná. Rozměry: 14 x 21,5 cm. Stran 209.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné se skvrnkami. Obálka je svisle přehnutá. Část titulního listu je ustřižená. Některé složky jsou uvolněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Myšlenky mají křídla (etika, morální filozofie, morálka, exil)
Petr Howard
Překlad: Pavel Skála Brožovaná, formát A5, 66 stran Petr Howard ..
Velmi slušný stav, mírně zašlá po okrajích
99Kč
Bez daně: 99Kč
Spektrum 3 (Index, exilové vydání)
Brožovaná s původní obálkou, stran 273. Rozměry: 25 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Magazín, 4/1982 (r. 11.)
Původní brož, 8°, 64 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Poťouchlé povídky (Konfrontace) (humor, satira, židé, exilové vydání!)
Jan Picek
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1977. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 134 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svobodné Československo, ročník XXXIII., číslo 1/1971 / Free Czechoslovakia (exil, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Štěpení (Sixty-Eight Publishers, exilové vydání)
Karel Pecka
Sixty-Eight Publishers, Toronto, (c)1974 (16. publikace). Exilové vydání. Původní brož, 379 stran, m..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Exil in der Schweiz [Exil ve Švýcarsku, Švýcarsko]
Werner Mittenzwei
Leipzig 1978
Dobrý stav, zachovalé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dneska už se tomu směju (Sixty-Eight Publishers, exil) 1976 [Adina Mandlová, filmová herečka, vzpomínky, film, první republika]
Adina Mandlová
Převazba - část původní obálky je nalepena na náhradních deskách, 334 stran, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Cestou teroru (exilové vydání, CCC Books)
Hellmut Andics
Exilové vydání! Původní brož, 8°, 214 stran. Dobrý stav, lehce očteno (viz foto)!
Desky lehce odřené a zašpiněné (viz foto), dobrý stav!
500Kč
Bez daně: 500Kč
Kristus žije s nami v cirkvi (samizdat, text slovensky) - Náš život s Kristom
Listy jsou volně vložené do obálky, rozměry: 21,5 x 30,5 cm, stran 70 - tištěno oboustranně
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021