EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Arboretum 1980-1985 (povídky, exil, Index; obálka Eva Janošková)
Eda Kriseová
Köln, Index 1987, s. 131.
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Budeme pokračovat (Sixty-Eight Publishers, exil)
Ferdinand Peroutka
Brožovaná, stran 241, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
...žádné kvítí (Rozmluvy, exilové vydání)
Jan Beneš
Rozmluvy, Londýn 1986.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zahrada na dva zámky (Index, exil)
Miloš Vacík
Brožovaná s původní obálkou, vydání první, 58 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý. Na hřbetu je polepka a na první straně číslo napsané propiskou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Zbabělci (exilové vydání, Sixty-Eight Publishers)
Josef Škvorecký (68 Publishers, Toronto)
Brožovaná, 369 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, ten ve mírně natržený, mírně zažloutlé stránky
999Kč
Bez daně: 999Kč
Básně a prózy (exilové vydání!)
Zdeněk Rotrekl
Výbor z tvorby 1970 - 1979. Opus bohum, Mnichov 1985. Původní brož, malá 8°, 243 stran.  ..
Pěkný stav (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Soudce z milosti (exilové vydání, Rozmluvy)
Ivan Klíma
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 637 stran.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Myšlenky Františka Palackého. Výbor statí (exilové vydání, historie, politika, mj. Rakouské císařství, Rakousko Uhersko)
František Palacký
Londýn, Čechoslováka a Kruh přátel čsl. knihy, nedatováno, [1942]. Původní brož, 8°, 76 stran. Pěkný..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Záblesky (básně) - exil
Josef V. Tománek
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, stran 128
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Malá apokalypsa (román, exilové vydání, Index; obálka Karel Havlíček)
Tadeusz Konwicki
Köln, Index 1981, s. 242.
Pěkný stav (viz foto)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hříchy pro pátera Knoxe (Sixty-Eight Publishers, exil)
Josef Škvorecký
Brožovaná, 356 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Signaturní razítko. Spodní roh je mírně pomačkaný.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Banánové sny (Konfrontace, exil)
Jan Beneš
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 150 stran
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Requiem / Rekviem (Rozmluvy, exil)
Jaroslav Durych
Brožovaná s původní obálkou, 74 stran, rozměry: 11 x 17.5 cm.
Stav pěkný.
350Kč
Bez daně: 350Kč
SIXTY-EIGHT PUBLISHERS 1971 - informační brožura - Nakladatelství 68 Toronto EXIL
Josef Škvorecký
Nakladatelství 68 Toronto Informační brožura formátu 8°, 18 cm, 22 stran textu. Informuje předpla..
Velmi dobrý stav.
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Děti a dýka (povídky, druhá světová válka, exilové vydání)
František Langer
Kruh přátel čs. knihy péčí Čechoslováka, Londýn, nedatováno - exilové vydání. Původní kartonová vazb..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021